4 Mayıs 2018 Burç Yorumları

Dalgalı geçen bir günün ardından önümüzdeki günlerde yapmamız gereken işler ağır basabilir. Günün ilk yarısında kendimizi baskı altında hissedebilir, yetersiz kaldığımızı düşünebiliriz. Bir şeyleri yetiştirme telaşına girerken bir yandan da adımlarımızı sağlam atmaya odaklanmalıyız. Başarısızlık ve yalnız kalma korkusu yaşayabiliriz. Akşam saatlerinde ise depresiflik ağır basabilir.

Sevgili Koç; kariyerinde hareketli bir gün geçirebilirsin. İş hayatındaki yoğun ve gerilimli tempo; çalışma ortamında başarı getirebilir. Fakat yakın ilişkilerin için aynı şeyi söylemek zor. Fazla hırslı davranman ve karşındakinin duygularını önemsememen çevrendekileri üzebilir.

Sevgili Boğa; fikirlerinde tutarlı olmak adına fazla katı davranmaktan kaçınmalısın. Bir süredir üzerinde düşündüğün projeleri uygulamaya koymak için gereken disipline sahip olabilirsin. Bugün iletişiminde kısa süreli aksamalar ve engeller oluşabilir, aynı görüşü paylaştığın kişiler üstünde baskı kurabilir.

Sevgili İkizler; bugün finansal konularda çok ciddi gelişmeler olabilir, bütün yükü sen üsteleniyor olabilirsin. Uzun süreli yatırımlar ve borçlanmalarla ilgili çok hesaplı kararlar almalı, bütün ihtimalleri düşünerek temkinli adımlar atmalısın. Devletle ya da kurumlarla olan işlerin ufak çaplı krizlere yol açabilir.

Sevgili Yengeç; bir süredir karşındakilerin sürekli sorumluluklarını hatırlatıyor olmasından bunalmış olabilirsin. Bugün üstündeki baskı iyice artabilir, kendini rahat ifade edemeyip bütün isteklerinden feragat edebilirsin. Kendi işini kendin yapmakta ve karar almakta zorlanacağın bir gündesin.

Sevgili Aslan; hem beraber çalıştığın kişilerle hem de akrabalarınla ilişkilerinde yoğun bir tempo söz konusu. Yeni projeler içinde ağır sorumluluklar üstlenebilirsin. Fakat bu durum fazlasıyla yorulup, kendini yıpratmana neden olabilir. Sağlığınla ilgili daha dikkatli davranmak zorunda kalabilirsin.

Sevgili Başak; uzun süredir üstünde düşündüğün projeleri hayata geçirebilirsin. Yaşamına yeni sorumluluk alanları katmaktan keyif alacaksın. Ancak uzun süreli bağlayıcılığı olan ve sonunda yükünü ağırlaştıracak girişimlerde bulunuyor olabilirsin. Aşk ilişkilerinde araya mesafe girebilir.

Sevgili Terazi; bugün ailenin ve yuvanın sorumlulukları seni sıkıntıya sokabilir ya da evde yalnız kalmaktan mutsuz olabilirsin. İş ve sosyal yaşamında da yeni bir düzen oluşturmak için girişimlerde bulunman gerektiğini hissedebilir fakat enerjin düşük olduğu için adım atmakta zorlanabilirsin.

Sevgili Akrep; yakın çevre, komşu ve kardeşlerinle ilişkilerinde sorumluluk almak zorunda kalabilirsin. Çok kararlı olmana rağmen attığın her adımda engellerle karşılaşabilir, karşındakileri dinlemediğin için eksik bilgiyle yola çıkabilirsin. Fakat konsantrasyonun yüksek olduğundan yeni stratejiler geliştirebilirsin.

Sevgili Yay; ekonomik konularda ağır sorumluluklar altına girebilir, daha tutumlu davranmak zorunda kalabilirsin. Uzun vadede düze çıkmanı sağlayacak planlar yapıp sıkı bir bütçeyle kendini disipline edebilirsin. Aslında bu dönem bulduğun yeni gelir kaynakları uzun süreli kazanç elde etmeni sağlayabilir.

Sevgili Oğlak; Burcunda hareket etmeye başlayan Ay; önümüzdeki birkaç gün yaşamına yeni bir yön vermen için gereken fırsatları da beraberinde getirebilir. Kendine yeni bir düzen kurman gerektiğini fark edebilirsin ancak bunu yaparken kendini fazla yükün altına sokarak bedenini de yıpratmamalısın.

Sevgili Kova; bugün yalnız kalmak ve içine kapanmak isteyebilirsin. Yoğun endişeler ve korkular seni depresif yaptığı için hayattan keyif alamayabilir, sorumluluklarından kaçabilirsin. En doğrusu korkularınla yüzleşip, kendi içinde planlar yapmak ve seni bunaltan yüklerden kurtulmak olacaktır.

Sevgili Balık; sosyal gruplar ve dernekler içinde sorumluluk alabilir, geleceğe dair girişimlerde bulunabilirsin. Kendine koyduğun hedeflere varmak için sıkı çalışmalı, öz disiplin sağlamalı ve olayları ciddiye almalısın. Planların uzun vadede gerçekleşecek olsa bile bıkmadan çaba gösterebilmelisin.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.