4 Mart Burç Yorumları

Sabah saatlerini dinlenerek ve yarım kalan işleri tamamlayarak geçirmek yerinde olur. Öğleden sonra olaylar hızlanabilir ve iletişim trafiğimiz yoğunlaşabilir. Günün ilerleyen saatlerinde belirsizlik ve kararsızlık yaşamamız mümkün. Planlarımızı ertelemek durumunda kalabiliriz. Kafamız karışabilir ve olayları net bir şekilde görmekte zorlanabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç;sabah saatlerinde yapacağın işlerde ve görüşmelerde ilerleme kaydedemeyebilirsin. Öğleden sonra iletişim trafiğin hızlanabilir, yakın çevrenle bir araya gelebilir, anlık kararlarla harekete geçebilirsin. Fakat zihinsel bir karmaşa ve ikilem halinde olman seni zorlayabilir.Sevgili Boğa; güne aldığın kararları uygulayarak ve işlerini tamamlayarak başlayabilirsin. Sanatsal yaratıcılık gerektiren konularda çalışmalar yapabilir ve başarılı ürünler ortaya koyabilirsin. Akşama doğru gelirlerini artırmak için geçmiş tecrübelerini kullanabilirsin.Sevgili İkizler; bugün kendini hayallerin ve ideallerin üzerinden tanımlayabilir, sosyal ortamında ya da iş hayatında yardımlaşma gerektiren çalışmalarda yer alabilirsin. Öğleden sonra burcunda hareket etmeye başlayan Ay; önümüzdeki birkaç gün hareketli ve yoğun bir tempoda olacağına işaret etmekte.

SevgiliYengeç; sabah saatlerinde arkadaşlarınlahaberleşebilir, yarım kalan işlerini bitirebilir, eksiklerini giderebilirsin.Günün ilerleyen saatlerinde ise yalnız kalarak kararlarını değerlendirmekisterken daha da fazla kararsızlığa düşebilirsin. Bugün özelikle sosyal medyadagörüşlerini doğru ifade edemeyebilir, yanlış anlaşılabilirsin.

Sevgili Aslan; günün ilk yarısında toplantılara girebilir, aldığın kararları uygulayabilir, üstlerinle görüşmeler yapabilirsin. Sonrasında ise arkadaşlarınla iletişim halinde olabilir,sosyal ortamlarda veya derneklerde organizasyonlar planlayabilirsin. Finansal konularda yanılgıya açıksın.

Sevgili Başak; eksik raporları hazırlamak, eğitim faaliyetlerine katılmak ya da aldığın kararları uygulayarak güne başlayabilirsin. Fakat öğleden sonra iş ve sosyal hayatında hareketli saatler geçirebilir, birçok görüşmeyi birden gerçekleştirebilir, sunumlar yapabilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerin sözleri seni yanıltabilir.

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde sakin kalarak durum değerlendirmesi yapmak isteyebilirsin fakat bugün kafan karışabilir, düşüncelerinden emin olamayabilirsin. Öğleden sonra birçok işe birden yetişmeye çalışman, trafiğinin iyice karışmasına yol açabilir, işlerini sonuca ulaştırmakta zorlanabilirsin.

Sevgili Akrep; bugün yapacağın işleri sonuca ulaştırmak için birilerine danışabilir, başkalarının desteğine ihtiyaç duyabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde kararsızlığın artabilir, borç ve alacaklarla ilgili görüşmeler yapabilirsin. Romantik ilişkilerde fazla hayalci ve hassas olabilirsin.

Sevgili Yay; güne eksiklerini tamamlayarak ve sağlığınla ilgilenerek başlayabilirsin. Sonrasında ilişkiler daha fazla gündeminde olabilir, tek başına hareket etmekte zorlanabilir, karşındakilerle beraber ortak adımlar atabilirsin. Aile ilişkilerinde kafan karışık olabilir, kendini doğru ifade edemeyebilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün karar almakta zorlanabilir, olayları net bir şekilde göremediğinden yanlış adımlar atabilirsin. Mümkün olduğunca anlaşma ve görüşmelerde kendini sağlama almaya çalışmalısın. Sabah saatleri sakin ve huzurlu geçse de öğleden sonra tempon hızlanabilir.

Sevgili Kova; bugün canın evden çıkmak istemeyebilir, sabah saatlerinde tembellik yapmak isteyebilirsin. Fakat sonrasında alacağın haberler seni heveslendirebilir, fikir alış verişleri ve entelektüel faaliyetler keyif verici olabilir. Yalnız harcama yaparken dikkatli olmalısın yanılgıya düşebilirsin.

Sevgili Balık; aldığın kararları tekrar gözden geçirme ihtiyacı duyabilir, duygularını anlatabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ev ve aile hayatında hareketlilik yaşanabilir, taşınma, tadilat yada gayrimenkul alım satımıyla ilgili adımlar atabilirsin. Bugün söylemlerinde fazla hayalperest davranabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.