4 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

2019 yılının en hareketli gökyüzü olaylarının yaşanacağı haftaya başlarken Ay; Kova burcunda ki yolculuğunu sürdürüyor. Bugünü gruplar içinde ya da ekip çalışmaları yaparak geçirebilir, hak ve özgürlükler konusunda duyarlı davranabiliriz. Akşama doğru devreye giren Jüpiter desteği ile arkadaşlarla bir araya gelebilir, sosyal ortamlarda bulunabiliriz. Başladığımız bir işin rahat ilerlemesi için gereken yardımı alabilir, gündemi tartışarak, paylaşımlarda bulunabiliriz. Merkür; geri hareketine başlamadan önce iyice yavaşlıyor ve durağan konumuna geçiyor. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sosyal ve toplumsal olaylara ilgin devam etmekte. Bugünlerde gruplarla birlikte hareket edebilir; ekip çalışmaları içinde yer alabilirsin. Sosyal medyada diğer insanlarla aynı fikirler çerçevesinde birleşebilirsin. Ayrıca arkadaşlarınla bir süredir arana giren mesafeyi düzelmek için çaba göstermen de mümkün.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; iş ve sosyal hayatında ekip çalışmaları yapabilir, yoğun toplumsal faaliyetler içinde yer alabilirsin. Finansal konularda iyimser bir bakış açın olmasına rağmen daha gerçekçi ve hesaplı değerlendirmeler yapabilirsin. Kariyerindeki gelişmeler prim, komisyon gibi gelirlerine olumlu yansıyabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bir süredir üzerinde düşündüğün ve planlarını yaptığın eğitim, yurtdışı işler ve medyaya ait işlerinle ilgili nihai kararları verebilirsin. Ancak girişimde bulunmak için birkaç gün daha beklemen gerekebilir. Eşin, ortağın veya işbirliği yaptığın kişilerin desteği görüşlerinden emin olmanı sağlayabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; duygusal paylaşımlarda ve maddi konularda seni krize sokan durumları idare edebilmek için farklı bir bakış açısı geliştirebilirsin. İlkeli davranman zaman zaman çevrendekilerin hoşuna gitmeyebilir. Miras, kredi, eşin gelirleri, kira gibi alacaklarla ilgili akrabalarının yardımını isteyebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün ilişki kurduğun kişiler vizyonunu geliştirebilir, farkındalık kazanmanı sağlayarak bakış açını genişletebilir. Kişisel kararlar almak istemene rağmen içinde olduğun grupla birlikte hareket etmen gerekebilir. Hobilerini geliştirmeni sağlayacak tavsiyeler alabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; haftanın ilk günü çalışmalarını bir düzene sokmuş ve rutin bir işleyişe kavuşmuş olabilirsin. Bugünlerde sorunu olan sana gelerek alternatif çözümler üretmeni isteyebilir. Ekip çalışmaları, sosyal sorumluluk gerektiren işler veya teknolojik konular seni meşgul edebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugünü sevdiğin işleri yapmaya, hobilerinle uğraşmaya ayırabilirsin. Seni geliştirecek, farkındalık sağlayacak konularla ilgili bilgi toplayabilir, kendi isteklerin doğrultusunda adımlar atabilirsin. Bir grupla bir araya gelerek aynı görüş etrafında birleşebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; hayatından çıkarman gereken angaryaların listesini yaparak kendi ilkelerin doğrultusunda bir düzen kurmaya çalışabilirsin. Fakat aldığın kararları uygulamak için daha zaman ihtiyacın olabilir. Bu arada yeteneklerini geliştirmen ve bütçen üzerinde gerçekçi bir değerlendirmeye yapmanda fayda var.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugüne dek savunduğun fikirlere farklı bir açıdan yanaşabilir ya da haklılığını kanıtlamak peşinde olabilirsin. Kendini yenilemeli ve sabit görüşlü olmak yerine ufkunu genişletmelisin. Yakın çevren veya kardeşlerinden alacağın destek yeni planlar yapmanı sağlayabilir, iyimserliğini muhafaza edebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün yapacağın ekip çalışmalarından, teknik ve teknolojik konulardan kazanç elde edebilirsin. Geleceğini düşünerek yeni projeler geliştirebilir veya yatırımlar planları yapabilirsin. İçten içe kendini telkin ederek daha iyimser olmaya çalışabilir, gerektiğinde risk almak isteyebilirsin.

Kova  Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; Ay hâlâ burcunda ilerlerken kendine zaman ayırmak ve emek vermek isteyebilirsin. Alış verişe çıkabilir, bir arada olmaktan keyif alacağın kişileri etrafına toplayabilirsin. Kendine olan güvenin artabilir, istek ve arzularının peşinden gitmek isteyebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; zihnini kurcalayan sorunlara çözüm arayışında olabilir veya geleceğini ilgilendiren konularda planlar yapabilirsin. Ekip çalışması yapman gereken durumlarda bireysel hareket etmeyi tercih edebilirsin. Ayrıca gün içinde sosyal yardım amaçlı projelere gönüllü olarak katılabilir; toplumsal konulara duyarsız kalmayabilirsin.

Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.