4 Mart 2018 Burç Yorumları

Güne sakin ve olumlu bir ruh haliyle başlayacağız. Zihinsel olarak daha olumlu ve uyumluyuz. Çevremizdeki insanlara karşı çok daha anlayışlı ve affedici olabiliriz. Zaman zaman hayallere kapılabilir, her şeye pembe gözlüklerle bakabiliriz. Yaşadığımız gelişmeleri olgunlukla karşılayabiliriz. Ani gelişen olaylar planlarımızın aksamasına neden olabilir. Bu sakinlik akşam saatlerinde yerini daha dinamik enerjilere bırakabilir. Kısa bir süreliğine kendimizi kısıtlanmış hissedebilir, içsel çatışmalar yaşayabiliriz. Sonrasında kendimizi bu ruh halinden çıkarmanın bir yolunu bulabilecek, sürüncemede kalan konuları netleştirebileceğiz. 

Sevgili Koç; bugün hayatındaki dengeyi kurmakta zorlanabilir, yakın ilişkide olduğun kişilerin tavırlarından dolayı rahatsız olabilirsin. Karşındakilerin seni anlamasını beklerken, sen de anlayış göstermeli üstündeki baskıyı başkalarına yansıtmamalısın. Aynı görüşleri paylaştığın kişiler ve gruplardan cesaret alabilirsin.

Sevgili Boğa; günlük rutin işlerini yerine getirirken ya da yakın çevren ile ilişkilerinde uyumlu ve idareci bir tutum izlemek durumunda kalabilirsin. Kontrol edemediğin gelişmeler, sorumluluklarının artmasına neden olabilir, muhalif düşüncelerle karşılaşabilirsin. Finansal risk almanı gerektiren durumlar seni harekete geçirebilir.

Sevgili İkizler; aşk hayatındaki hareketlilik devam ediyor ve yaşamdan aldığın keyif artıyor. Sevdiklerinin hazırladığı sürprizler seni mutlu edebilir, ilişkilerde kendini cesurca ifade edebilirsin. Gezmek, eğlenmek isterken finansal dengeni bozmamalı, seni maddi baskı altına sokacak harcamalar yapmamalısın.

Sevgili Yengeç; evde ve aile içinde uyumlu olma gayretine rağmen karşındakilerin baskıcı ve seni kontrol altına almaya yönelik tavırları yüzünden istediğin huzuru elde edemeyebilir, çıkar çatışmaları yaşayabilirsin. Akrabalarına ya da profesyonel kişilere danışman duygusal iniş çıkışlarına çare olabilir.

Sevgili Aslan; bugün görüşmeler, sosyal medya ve yolculuklar seni bir hayli meşgul edebilir. İletişiminde nezaketi elden bırakmak istememene rağmen karşı tarafın tutumundan dolayı sert çıkışlarda bulunabilirsin. Zihnen aktif olman ve mantığını kullanman sayesinde sorunların üstesinden gelebilirsin.

Sevgili Başak; sevdiklerinle beraber keyifli bir gün geçirmek istemene rağmen mali konular kafanı meşgul edebilir. Bütçeni dengelemek ve kazançlarını muhafaza etmekte zorlanabilir, ani harcamalarla karşılaşabilirsin. Ailenin desteğine ihtiyaç duyabilir, onlarla beraber hareket edebilirsin.

Sevgili Terazi; bugün hem özel hem sosyal ilişkilerinde uyum ve dengeyi sağlamak sana düşebilir. Karşındaki kişilerin tavır ve davranışlarına uymakta zorlanabilir, kendini baskı altında hissedebilirsin. Aile içinde ve toplumsal yaşantıda konumunu korumak için diplomatik davranabilmelisin.

Sevgili Akrep; bilinçaltını kurcalayan ilişkiler ve işbirlikleri bugün seni bir hayli yorabilir.  Yakın çevrenle ilişkilerinde hırsla hareket edebilir; gücü elde tutmayı isteyebilirsin. Ancak kontrolü sağlamakta hayli zorlanabilirsin. Gelişmeleri arka planda kalarak izlemen daha iyi olacaktır.

Sevgili Yay; arkadaşlarınla ve sevdiklerinle ilişkilerinde iniş çıkış yaşayabilir, duygularını kontrol etmekte zorlanabilirsin. Tüm organizasyon ve planları sen yapmak isteyebilir, bütün grubun sana uymasını bekleyebilirsin. Finansal konularda hırslarına yenik düşmeden planlı hareket etmeye çalışmalısın.

Sevgili Oğlak; bugün kalabalıklar içinde olabilir, sosyal hayatında hareketlilik yaşayabilirsin. Dengeleri korumak için girişimlerde bulunabilir, herkesi dinlemeye çalışabilirsin fakat yine de gücünü ortaya koymaktan çekinmeyecek, hatta ısrarcı olacaksın. Gizli kalmış olayların ve bilgilerin açığa çıkması strateji değiştirmene neden olabilir.

Sevgili Kova; kişisel gelişimine katkıda bulunacak ortamlarda bulunabilir, ufkunu genişletecek ve farkındalığını artıracak bilgiler eşliğinde kararlar alabilirsin. Sana içten içe baskı yapan kişi ve kurumlardan gelebilecek durumlara karşı dikkatli olmalı; diplomatik tavrını bozmadan olayların üstesinden gelmeye bakmalısın.

Sevgili Balık; Ortak kazançlarının dağılımıyla ilgili gelişmeler yaşanabilir, dengeyi sağlamakta kısa süreli de olsa zorlanabilirsin. Duygusal paylaşımlarda seni yoran konulardan sıyrılmaya bakmalı; yeniklere açık olmalısın. Aşk hayatında yüksek beklenti ve hırslar içinde olmamalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.