4 Kasım Burç Yorumları

Güne Boğa burcundaki dolunayın etkisi altında başlıyoruz. Maddi ve manevi güven ihtiyacı hissedeceğimiz bir gün. Hayatımızda özellikle finansal konularla ilgili ciddi gelişmeler olabilir. İçinde bulunduğumuz koşulları ve karşımıza çıkan fırsatları doğru bir şekilde değerlendirerek akılcı riskler aldığımızda yatırımlarımızı ve kazançlarımızı olumlu bir şekilde etkiliyecek gelişmeler yaşayabiliriz. Bunu yaparken kalbimize danışmayı, sezgilerimize de kulak vermeyi unutmamaluyız. Bugünlerde gerek romantik gerek sosyal ilişkilerimizde güven sorunlarından kaynaklanan gerginlikler yaşamamız söz konusu. Bu nedenle tepkilerimizi kontrol altında tutmamızda ve ani kararlar vermekten kaçınmamızda yarar var. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün gerçekleşen dolunayla birlikte finansal konularda attığın adımların olumlu ya da olumsuz sonuçlarını alabilirsin. Aldığın ekonomik risklerle ilgili beklentilerin karşılanabilir, sana destek olan güçlü kişi ve kurumların yardımıyla tam zamanında harekete geçebilirsin. Sahip olduğun mallar gerçek değerini bulabilir.

Sevgili Boğa; burcunda gerçekleşen dolunay, sonlanmalara, gerginlik ve çatışmalara yol açabileceği gibi, ilişkilerdeki belirsizliğin giderilmesine de yardımcı olabilir. Kendi istek ve taleplerin doğrultusunda adım atarken sana destek olan kişilerle bir araya gelebilir, sezgisel ve akılcı girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili İkizler; dolunayla birlikte yaptığın çalışmaların sonuçlarını alabilirsin. Fakat maddi ve manevi değerlerinle ilgili güvenlik ihtiyacın açığa çıkabilir, aldığın riskler seni rahatsız edebilir. Miras, prim, kredi gibi kaynaklarla ilgili gelişmeler tatmin edici olmasa da ilerleme kaydedebilirsin.

Sevgili Yengeç; ileriye yönelik yatırımlar yapmak ve geleceğini güvenceye almak için harekete geçebileceğin bir dönemdesin. Dolunayın enerjisiyle bitişlere ve yeni kararlara yönelebilir, sosyal grup ve arkadaşlık ilişkilerinde gerginlikler yaşayabilirsin. Daha fazla gelir elde etmek için aldığın risklerin olumlu ya da olumsuz sonuçlarını görebilirsin.

Sevgili Aslan; bugün kendini seçim yapmaya zorlanmış hissedebilir, iş ve aile hayatın arasında kalarak gerilim yaşayabilirsin. Ancak dolunay hem sosyal konumun hem de kariyerinle ilgili olumlu gelişmeler yaşamanı ve uzun süreli çabalarının sonuçlarını almanı sağlayabilir.

Sevgili Başak; dolunayla birlikte kendin için kârlı anlaşmalar yapabilir, çevrendekileri ikna ederek aldığın kararları uygulamaya koyabilirsin. Eğitim ve yolculuk süreçlerin hız kazanabilir, gireceğin sınavlarda başarı elde edebilirsin. Görüşlerinde çok ısrarcı olmamalı, farklı bakış açılarına da kendini açabilmelisin.

Sevgili Terazi; bugün bütün finansal kaygıların açığa çıkabilir fakat hepsiyle ilgili yaşanacak olumlu gelişmeler biraz olsun içinin rahatlamasına yol açabilir. Gayrimenkul alım satımlarının gerçekleşmesi ya da beklediğin alacakların gelmesiyle kendini daha güvende hissedebilirsin.

Sevgili Akrep; karşıt burcunda gerçekleşen dolunay, ilişkilerle ilgili sonlanmalara ve başlangıçlara neden olabilir. Evlilik, ortaklık ya da iş birliklerinde karar aşamasına gelebilir ve girişimlerde bulunabilirsin. Karşındakilerin istek ve taleplerini reddetmek yerine ikna ederek uzlaşabilirsin.

Sevgili Yay; geçtiğimiz günlerde başlayan ama senin farkına varamadığın gizli düşmanlıklar açığa çıkabilir. Bir süredir kontrol edemediğin gelişmelerin nedenlerini daha rahat anlayabilir, hatta kayıplarını görebilirsin. Sıkı çalışmanın getirdiği başarı, gelirlerini olumlu etkileyebilir.

Sevgili Oğlak; dolunayın etkisiyle aşk ilişkilerinde olumlu gelişmeler olabilir. Sevdiklerinle açık açık konuşarak durumları netleştirebilir ve uzun vadeli kararlar alabilirsin. Hedef ve ideallerini gözden geçirerek bitiş ve başlangıçlar yaşayabilir, yaşamdan daha fazla keyif alacağın önemli girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili Kova; bugün gerçekleşecek dolunayın etkisiyle iş ve aile hayatın arasında ikilemde kalabilirsin. Özellikle gayrimenkullerle ilgili girişimlerin sonuçlanabilir ve kendini güvende hissedebileceğin gelişmeler yaşayabilirsin. Kariyerine dair kararlar alabilir, seni daha fazla tatmin edecek işlere yönelmek isteyebilirsin.

Sevgili Balık; dolunayın da etkisiyle yolculuk ve eğitimlerde önemli gelişmeler olabilir. Yakın çevren, kardeşlerin, komşuların ve kuzenlerinle ilgili durumlar senin koşturmanı gerektirebilir. Kararlarını tekrar gözden geçirerek yeni bir yol çizme ihtiyacı hissedebilir, aynı görüşü paylaştığın gruplarla bir araya gelebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.