4 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları

Günün ilk yarısında etkisini daha yoğun hissedeceğimiz ancak tüm güne yayılan; bir yandan stres yaratan bir yandan da motive eden enerjilerle yoğurulabiliriz. Önümüzdeki iki gün boyunca otorite ve disiplinimizi; itibarımızı ve bizlere duyulan saygıyı kaybetmeden; kendimize hakim olarak ortaya koymaya çalışacağız. Sorunları aşarken belki tavizkar olacak ancak eşitlikten, hukuktan ve demokratik davranmaktan vazgeçmeyeceğiz. Adeta kadife eldiven içindeki demir el benzeri bir tavır sergileyeceğiz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün sosyal ortamlarda bulunabilir, çeşitli organizasyonlara katılabilirsin.  Gelecekle ilgili planlarını gerçekleştirmek için ihtiyacın olan finansal desteği bulamayabilir, daha fazla kaynak arayışına girerek mücadele edebilirsin. Yaşadığın krizleri çözmek için farklı bir yol izlemelisin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; kariyerinle ilgili girişimler, eşinden veya yakın ilişkide olduğun kişilerden dolayı engellenebilir. Yaşamını etkileyecek başlangıçlar yapmak için zorlu bir mücadeleyi göze almalı, özgürlüğünü ele almak için iş birliği yaptığın kişilerden bağımsız hareket etmeyi öğrenmelisin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün yurt dışıyla ilgili işler, yayıncılık veya akademik eğitim konularında harekete geçmek isteyebilir ya da bir yolculuğu planlamaya başlayabilirsin. Çevrendekilerle fikir ayrılıkları yaşasan bile doğru bildiğini okuyacak, uzlaşmak yerine inatlaşmaya devam edeceksin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; haftaya finansal konularla ilgilenerek başlayabilirsin. Bireysel karar almak istediğin konularda krizler yaşayabilirsin. Komisyon, prim, kredi, nafaka gibi işlerinde karşılaştığın engelleri aşmak için mücadele etmeli ama bir yandan da ortak hareket etmeyi öğrenmelisin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün eşin veya ortağınla ilişkilerinde sıkıntılar yaşayabilir, aile içi ilişkilerden beklediğin desteği bulamayabilirsin. Kontrolün sende olmadığı durumlarda karşındakilerle mücadele etmen gerekebilir, seni engellemeye çalışan kişilerle inatlaşarak çatışmalar yaşayabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; yaptığın programa uyamamaktan dolayı sıkıntı yaşayabilirsin. Yakın çevrenle inatlaşabilir, yanlış bilgilendirme veya yanlış anlamalardan dolayı işlerinde aksamalarla karşılaşabilirsin. Şimdiye kadar gittiğin yolun doğru olmadığını fark etmen yeni bir teknik uygulamanı sağlayabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün romantik ilişkilerinde sorunlar ve çocuklarla ilgili girişimlerinde engellerle karşılaşabilirsin. Hayattan daha fazla keyif almak için yeni deneyimlerde bulunmak, ufkunu açmak isteyebilirsin fakat ekonomik koşullarını uygun hale getirmek için mücadele etmelisin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; aile içi ilişkilerin seni zorladığı bir gün geçirebilirsin. Hayatında yeni bir döneme başlamak istemene rağmen sorumlulukların ve bağlılıkların önüne engel çıkartabilir. Kendi istek ve hedeflerinin peşinden giderken başkalarının hak ve özgürlüklerine saygı duymalı, fazla iç içe ilişkilerden kaçınmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün kardeş, kuzen ve komşularla ilişkilerinde sorunlar yaşanabilir. Dedikodular ve yanlış hatta gizli bilgiler, kontrolünde olmayan haber akışları, girişimlerin engellenmesine neden olabilir. Yapacağın sunum ve toplantılarda çok dikkatli olmalı, her şeyin üstünden birkaç kere geçmelisin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sıkı bir bütçe çalışması yapmana rağmen hesapta olmayan harcamalar canını sıkabilir. Gelirlerini artırmak için verdiğin mücadele şu an için zorlu olabilir fakat uzun vadede kazançlı çıkabilirsin. Arkadaşlarınla ya da içinde bulunduğun gruplarda inatlaşma ve çatışmalar yaşanabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; burcunda hareket etmekte olan Ay, sana kendini ifade etme fırsatını verebilir. Fakat ilişkilerinde ve yaşamını düzenlemekle ilgili girişimlerinde engellemelerle karşılaşabilirsin. İş ve sosyal yaşamına dair yeni başlangıçlarda bulunmak isteyebilirsin ancak tecrübesizliğin daha fazla efor sarf etmene neden olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün inanç ve görüşlerinden dolayı düşmanlıkla karşılaşabilirsin. Kontrolünde olmayan gelişmeler, başladığın işleri durdurmana ya da ertelemene neden olsa da hemen inatlaşıp kendi içine çekilmemelisin. Birkaç gün sonra tekrar fırsatlarla karşılaşabileceğinden derin bir araştırma sürecine girmen iyi olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir