4 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları

Sabah saatlerini keyif içinde geçirebilir, biraz düzenimizi oturtmaya çalışabiliriz. Öğle saatlerinde sosyalleşme isteğimiz artabilir, arkadaşlarımızla bir araya gelerek kalabalık ortamlarda bulunabiliriz. Ancak akşam saatlerinde muhtemelen sorumlulukların yükü ağır gelmeye başlayabilir. Eğlenceyi erken kesmek, harcamaları kısmak ya da otoritelerle gerilim yaşamaktan dolayı keyfimiz kaçabilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinden itibaren yaşadığın koşturmanın sonunda birçok işini bitirmiş olabilir, günün kalan kısmını sosyal yaşamına ayırabilirsin. Uyum ve denge arayışın; karşındaki kişilerle çatışmalar yaşamana yol açabilir. Uzlaşmacı olmaya çalışmalı ancak haksızlığa da prim vermemelisin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; akşamüzeri arkadaşlarınla yaptığın plan ve organizasyonları ertelemek durumunda kalsan da gelişen olaylara karşı iyimser yaklaşım sergilemeyi başarabilirsin. Kendine ve sağlığına daha fazla zaman ayırmak için fırsat bulabilir, birtakım estetik müdahaleler yaptırmak için plan yapabilirsin. Ancak, bu tarz girişimler için uygun bir dönemde değilsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bir yandan ailenle keyifli bir hafta sonu geçirmeyi arzulayabilir, bir yandan da biriken işlerini ve sorumluluklarını yerine getirmek isteyebilirsin. Mükemmeliyetçilik takıntın, duygusal bir kriz yaşamana neden olabilir. Önceliklerini belirleyerek hafta sonunu keyifli ve huzurlu geçirebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; özellikle ilişkilerin anlamında son günlerin yorucu ve yıpratıcı temposunu geride bırakıp, evinde olmak isteyebilirsin. İçsel dengeni bulman için zamana ve motivasyona ihtiyacın olabilir. Gençler ya da çocuklarla bir araya gelerek eğlenebilir, uzun zamandır unuttuğun çocukluğunu tekrar hatırlayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; hafta başından itibaren önümüzdeki birkaç gün sosyal alanlarda bilgi paylaşımın hızlanabilir veya yolculuk planların gündemini meşgul edebilir. Gün içerisinde yaşayabileceğin kararsızlık, yakınlarının hoşuna gitmeyebilir. Çevrenle yaptığın konuşmalar çabuk etki altında kalmana neden olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; yoğun tempolu birkaç günün ardından hem özel ilişkilerin hem de finansal konulara odaklanabilirsin. İkili ilişkilerinde zaman zaman uzlaşmaya yanaşmayabilir, inatla fikrinin arkasında olabilirsin. Sevdiklerinle ortak bir noktada buluşman, gereksiz sinir harbi yaşamanı engelleyebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; üzerindeki nedensiz baskıyı ve hafta sonunun verdiği rehaveti öğleden sonra atabilir, yakınlarınla daha rahat iletişim kurabilirsin. Burcunda ilerleyen Ay, kendini ortaya koyup, ilişkilerini dengede tutmana yardımcı olabileceği gibi, fiziksel görünümünde ufak tefek oynamalar yapma cesaretini de attırabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; Omuzlarında hissettiğin sorumlulukların ağırlığıyla, motivasyonun düşebilir ve kendini depresif bir ruh hali içinde bulabilirsin. Biraz dinlenmenin ve kendinle ilgilenmenin zamanı gelmiş olabilir. Haftanın bu son gününü keyifli ve huzurlu geçirmek için sevdiklerinle bir araya gelip, eski güzel günleri anabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; birçok fikrin zihninde uçuştuğu şu günlerde, yetenek ve yaratıcılığını bir grup aktivitesinde paylaşmak isteyebilir, sosyal çevrende kendini göstermen gerektiğini hissedebilirsin. Kendinden ve yapabileceklerinden şüphe etmeden hayal ve hedeflerine ulaşmak için ideal bir gündesin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; göz önünde olup, diplomasi yeteneğini kullanacağın bir gün olabilir. Ancak iş ve özel yaşamını dengelemek konusunda sevdiklerinin üstü kapalı sözleri bir süre zihnini kurcalayabilir. Gün içinde sosyal ortamlarda karşılaştığın olaylarda güçlünün değil, haklının yanında olabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugünlerde sunumlar, görüşmeler ve fikir alışverişleri çevrenle sürekli iletişim halinde olmanı sağlarken, objektif bir bakış açısı geliştirmene de yardımcı olabilir.  Gün içerisinde karşına çıkabilecek birtakım engellerin moralini bozmasına izin vermemeli, ders alınması gereken deneyimler olarak görmelisin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bir tarafın kuruntularını bir kenara bırakarak duygularını tüm derinliğiyle göstermek istiyor, diğer tarafın ise etrafımdakiler ne der endişesi yaşıyor olabilir. Bu durum hayata bakış açını, arzu ve isteklerini hayata geçirmek anlamında birtakım krizler yaşatabilir.  Başkasının hayatını değil kendi hayatını yaşamaya odaklanmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.