4 Haziran Burç Yorumları

Öğlene kadar olumlu enerjiler altındayız. İçinde bulunduğumuz koşullardan memnuniyet duyabilir, keyif yapmak isteyebiliriz. İsteklerimiz abartılı olabilir, bazı konularda aşırıya kaçabiliriz. Öğleden sonra  daha gerilimli enerjiler hakim olacak. Üzerimizde baskı hissedebiliriz, otorite konumundaki kişilerle aramızda gerginlik olabilir. Zihnimizi toplamakta ve karar vermekte zorlanabilir, dalgın olabiliriz. Gideceğimiz yönü belirlemek zor olabilir. Hayal kırıklıkları ve yanılgılar yaşayabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; sabah saatlerinde ilişkilerden yana şanslısın. Uyum ve denge içinde ilerleyebilir, keyifli zamanlar yaşayabilirsin. Ancak öğleden sonra kendini baskı altında hissedebilirsin. Sorumluluklar sana yük gibi gelebilir. Akşam saatlerinde burç değiştiren Mars eve, aileye ait konuları ön sıraya çıkarabilir.

Sevgili Boğa; sabah saatlerinde kişisel bakımla ilgilenebilir, sağlıklı ve güzel olmak için terapi uygulayabilirsin. Öğleden sonra ise yurtdışı, eğitim veya yolculuklarla ilgili konulardaki sorumluluklara yönelebilirsin. Burç değiştiren Mars önümüzdeki günlerde yakın çevren, kardeş ve arkadaşlarınla ilişkilerine hareket getirebilir.

Sevgili İkizler; keyfin ve neşen yerinde güne başlayabilirsin. Sevdiğin kişiyle veya arkadaşlarınla ilişkilerin yolunda ilerleyebilir. Günün ikinci yarısında bu uyumu bozan durumlar gelişmeler ortaya çıkabilir. Burç değiştiren Mars ise önümüzdeki günlerde parasal işlerin seni fazlasıyla meşgul edeceğine işaret etmekte.

Sevgili Yengeç; evinde, ailenle keyifli bir sabah geçirebilirsin. Ayrıca yerleşimle ilgili bazı kararlarda gündeminde olabilir. Günün ikinci yarısında seni baskı altına alan ve zorlayan durumlar gelişebilir. Burcuna ilerleyen Mars ise önümüzdeki günlerde seni atak ve girişimci kılabilir. Yaşantında yeni bir süreç başlayabilir.

Sevgili Aslan; gelecekten beklentilerini yüksek tutabileceğin gelişmelerle karşılaşabilirsin. Seyahat planları yapabilir; ufkunu açan kişilerle tanışabilirsin. Öğleden sonra ise işe dair sorumluluklar üzerinde baskıya neden olabilir. Burç değiştiren Mars enerjini düşürebilir ve gözlerden uzak olmak isteyebilirsin.

Sevgili Başak; günün ilk yarısında harcamalarını artmasına neden olacak durumlar söz konusu. Sevdiklerin veya ailen için hiçbir şeyden kaçınmayabilirsin. Burç değiştiren Mars ise önümüzdeki günlerde grup çalışmalarına, arkadaşlıklarına hareket getirebilir. Hedeflediklerini yerine getirmek için çaba içine girebilirsin.

Sevgili Terazi; güne keyifli başlayabilirsin. Kendini rahat ve huzurlu hissedebilirsin. Dış görüntünle ilgili de bazı değişimler yapabilirsin. Yakın ve sosyal ilişkilerden yana da şanslı olabilirsin. Burç değiştiren Mars önümüzdeki günlerde iş ve aile hayatını hareketlendirebilir. Girişim yapma cesareti bulabilirsin.

Sevgili Akrep; ikili ilişkiler veya ailenle ilgili durumlar bilinçaltını kurcalayabilir. Sezgilerinin yardımıyla sorunlarına çözüm bulma ihtimalin yüksek olabilir. Ancak yakın çevre ve kardeşlerle ilgili konuda seni baskı altına alan durumlara da açık görünüyorsun. Burç değiştiren Mars geleceğin hakkında yeni plan ve düzenleme yapmana olanak sağlayabilir.

Sevgili Yay; grup faaliyetleri, ekip çalışmaları erken saatlerden itibaren seni meşgul edebilir. Arkadaşlarınla ve sevdiklerinle de hoş zamanlar geçirebilirsin. Ancak ilerleyen saatlerde parasal işler üzerinde baskıya neden olabilir. Burç değiştiren Mars ise duygusal paylaşımlarına ve finansal işlerine endişe ve kaygı getirebilir.

Sevgili Oğlak; sosyal yaşamda ailenle ve ilişkilerinle gündeme gelebilirsin. İşe, kariyere veya beraberliğinde beklentilerini de yüksek tutmana neden olabilecek öneri ve teklifler de alabilirsin. Günün ikinci yarısında çevrendekilere karşı daha baskıcı olabileceğin gibi sen de kendini baskı altında hissedebilirsin.

Sevgili Kova; daha hareketli ve aktif olacağın bir yaşam tarzı istemektesin. İstediğin bu koşulların oluşturmak için yaşam hedefini değiştirmek isteyebilirsin. Ayrıca sana ufuk açacak kişilerle de bir araya gelebilirsin. Burç değiştiren Mars ise önümüzdeki günlerde duygusal dalgalanmalara neden olabilir. Bazı alışkanlıklarını geride bırakabilirsin.

Sevgili Balık; duygusal paylaşımlarda yoğun duygular içinde olabilirsin. Ayrıca eşinin gelirlerinden veya prim ve komisyonlu işlerden de kazanç sağlaman mümkün gibi görünüyor. Burç değiştiren Mars ise önümüzdeki günlerde aşk hayatına hareketlenebilir; yaratıcılığın artabilir. Yatırımlarınla ilgili de yeni hamlelerde bulunabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.