4 Haziran 2019 Günlük Burç Yorumları

Duygusal paylaşımlarda bulunacağımız, ailenin ve sevdiklerimizin ihtiyaçlarına duyarlılık göstereceğimiz bir zaman dilimindeyiz. Hislerimizi ifade etmekten çekinmeyecek, duyarlı, hassas ve biraz da alıngan olacağız.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bu dönemde yeni bir şeyler öğrenmek için fırsatlar karşına çıkabilir ve yakın çevrenle, kardeş ya da kuzenlerinle daha çok bir araya gelebilirsin. Ancak onların anlatacaklarının tarafsız olmadığını ve olayları berrak bir şekilde görememe ihtimalin var. Bu dönem ailenin isteklerine daha duyarlı olabilir, misafirlerin artabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; genel olarak bayramı keyifli geçirecek olmana rağmen ekonomik konular moralini bozuyor olabilir. Bu konuyla ilgili bilgi ya da tavsiye alman mümkün. Ancak harekete geçmeden önce konuyu her yönüyle ele aldığından emin olmalısın. Yakınlarınla beraber son dakika alacağın kararla yeni bir program yapabilir, seyahate çıkabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün karşındakilerini gözünde gereğinden fazla büyütebilir, bazı dayatmalarına duyarsız kalabilirsin. Ancak kendine, değer yargına ve becerilerine güvenmelisin. Kariyer girişimin için önemli bir dönem, bu konuyla ilgili planların varsa, aklın kadar sezgilerine de kulak vermeli, geri dönüşü olmayan hamleler yapmaktan kaçınmalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; gün itibariyle burcunda ilerlemeye başlayan Merkür;  sezgilerinin fazlasıyla artacağına, bilginin ve deneyimlerinin önem kazanacağına işaret ediyor. Kişisel istek ve arzularında dile getiremediğin konuları gündeme taşırken, aşırı sübjektif davranmadığından ve kendini doğru bir şekilde ifade ettiğinden emin olmaya bakmalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün olaylar planladığın gibi ilerlemeyebilir. Biraz kafa dinlemek isterken, birden kendini eş, dost, tanıdık kalabalıkları içinde bulabilirsin.  Hedeflerini gözden geçireceğin bir dönem, daha cesur bir şekilde hareket edebileceksin ancak özellikle finansal konularda bir sonraki adımını planlarken dikkatli olmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sosyal hayatın ve iletişim trafiğin hareketlenerek, önemli görüşmeler yapabilirsin. Güven duyduğun projelere, iş birliklerine ve ortaklıklara açıksın. Ancak vereceğin kararlarda duygusal davranmadığından ve alacağın teklifleri her yönüyle değerlendirdiğinden emin olmanda yarar var.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bayram harcamaları ya da ani gelişen programlar bütçenin dışına çıkmana neden olsa da seni mutlu edecek organizasyonlardan geri durmayacaksın. Görüşlerini dile getirmek için isteklisin. Ancak gelişen koşullara tarafsız ve adil yaklaşamayabilir, duygusal davranabilirsin. Gün sonunda duygusal yaklaşımların ve görüşlerin dikkat çekecek.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; yaşam kaliteni yükseltmek için finansal kaynaklarını gözden geçirip, yeni arayışlar içeresine olabilirsin.  Özellikle gayrimenkullerle ya da başkalarıyla ortak olduğun gelirle ilgili gelişme bayram sürprizi olarak gerçekleşebilir. Ancak değerlendirmeni yargı gücüne ve mantığa dayanarak yapmalısın. Yaratıcılığını kullanabileceğin bir gün.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; gününü ailenle birlikte geçirmek istemene rağmen; şartlar seni ani bir program değişikliğine gitmeni ve uyum içinde kalmanı gerektirebilir. Şu sıralar mantığınla rasyonel kararlar vermek istesen de göremediğin detayların olabileceği ihtimalini göz ardı etmemelisin. Mali durumunu, kişisel bilgini ve sırlarını paylaşmamaya bakmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bayramın da verdiğini keyifle; bugünü tamamen ailene ve sevdiklerine ayırabilir, iletişim ağın oldukça geniş çaplı ve haraketli olabilir. Gün içerisinde karşıt burcuna geçen Merkür; duygusal konu ve olayları gündemin yaparken, strateji geliştirme ve objektif olman konusunda gelgitler yaşatabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; uzun yorucu ve mücadele dolu çalışmalarının ardından kendine ayıracağın keyifli molalarla çifte bayram yapabilirsin. Bu ara maddi manevi ve emeklerinle ilgili değerlerini önemseyebilirsin. Bugün karşındaki insan için yapacağın fedakârlık seni zorlayabilir. Keyfi harcamalar yapmaktan çekinmediğin bir gün.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; Bu ara çok idealist hedefler ya da girişimlerde bulunmak yerine yaratıcılık ve ilham gerektiren, sezgilerinin sana yol gösterebileceği işlere yönelerek daha da avantaj sağlayabilirsin. Entelektüel açıdan seni heyecanlandıran biriyle tanışman ve romantik bir ilişkiye yelken açarak takıntı yaptığın konulardan da uzaklaşabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.