4 Haziran 2018 Burç Yorumları

Yeni bir haftaya başlıyoruz. Gün içinde belirlediğimiz çizgide ilerlemek zor olabilir, önümüze engeller çıkabilir. Açık fikirli olmaya ve vizyonumuzu genişletmeye odaklanmalıyız. Kalıplaşmış düşüncelerimizin etkisinde kalmaktan kaçınmalıyız. Toplumsal ve sosyal olaylar ön plana çıkıyor.

Sevgili Koç; sosyal çevrendeki yakınlarınla işbirliği içinde olabilir ve çeşitli projelerin hakkında görüşmelerde bulunabilirsin. İstek ve arzularının belli bir mantık çerçevesinde olması, beklediğin desteği almana yardımcı olabilir. Ancak, maddi konularda güvenli adımlar atman ve beklentini yüksek tutmaman gerekebilir.

Sevgili Boğa; kişisel duygularını, karşındaki insanlara aktarma konusunda inatçı olabilir, bireyselliğini önemseyebilirsin.  Finansal konularda iletişimin artarken, kazançlarını arttırmak için akıllı çözümler üretebilir, uzun zamandır dengeleyemediğin gelir gider hesaplarını bir düzene oturtabilirsin.

Sevgili İkizler; kazançlarının artmasının yanı sıra ailenden gelebilecek olan destek yüzünü güldürebilir. Zihninin hızlı ve çabuk karar kararlar alması mümkün. Ticari ilişkilerinde parlak fikirlerin sayesinde şanslı bir dönemdesin.  Çalışma hayatındaki bazı değişimler teknoloji ile daha fazla ilgilenmeni ve bu alanda daha fazla donanımlı olmanı gerektirebilir.

Sevgili Yengeç; duygusal yoğunluğu, anaç tavırlarının artmasına sebep olup, sevdiklerini aşırı koruyup kollama hissiyatını da beraberinde getirebilir.  Bazı gizli bilgilerin ortaya çıkması, kişisel farkındalığını arttırırken, sosyal alanlara da bakış açını değerlendirmeni gerektirebilir. Yoğun bir günün ardından ruhsal olarak özgür olmak, dinlenmek isteyebilirsin.

Sevgili Aslan;  hedef ve ideallerine ulaşmak için mantıklı ve cesur adımlar atmak isteyebilir, karşındaki insanların orijinal fikirlerine sıcak bakabilirsin. Ailevi konularda yaşayabileceğin bazı olayların ayrıntılarına takılabilir, kimi detayların gizli kalmasını isteyebilirsin.

Sevgili Başak; kariyer ve çalışma hayatında oluşan yenilikler, seni daha mutlu olacağın bir alana taşıyabilir. Değişimi rasyonel şekilde değerlendirmen, kendine ikinci bir iş alanı yaratmana imkân verebilir. Üzerinde titizlikle durduğun çalışmaların, üstlerinin farklı bakış açısıyla, yeni bir boyuta ulaşabilir.

Sevgili Terazi; yaratıcılığın ve adaletli davranışların, kendini olan saygını arttırırken, özgüvenini yükseltebilir. Uzmanlaşmayı düşündüğün konularda araştırma yapmak isteyebilir, talep etmiş olmasan da eksiklerini tamamlaman için dostlarından yardım görebilirsin. Mütevazi davranışın, güvenirliğini daha da artıracaktır.

Sevgili Akrep; bütçenle ilgili yeniden değerlendirme yapman gereken durumlar gelişebilir. Ev içi yapılması gereken bazı tadilatlar masraflarını artırmış olsa da gereken desteği bulmakta zorlanmayabilirsin. Ev ve iş alanındaki sorumluluğun artması, sosyal olamamaktan şikâyet etmene neden olabilir.

Sevgili Yay; yakınlarınla iş birliği içinde olabilir, beklenmedik bir alandan maddi kazanç elde edebilirsin.  Katıldığın ortamlarda huzur ve özgürlük arayışı içinde olabilir, kimi zaman başkalarının hislerine önem vermeyebilirsin. İlişkilerinin olumsuz yönde etkilenmemesi için yapıcı olman, empati kurman gerekebilir.

Sevgili Oğlak; kendini günlük rutin işlerle sınırlamak istemediğin, farklı alanlarda sosyalleşmeyi tercih edebileceğin bir gün olabilir. Yaptığın çalışmalar ve ürettiğin birden çok proje çalışma arkadaşlarının övgülerini almana neden olurken, entelektüel paylaşımlarınla çevrenin ilgisini çekebilirsin.

Sevgili Kova; hedeflerini belirlemek ve ne istediğinle ilgili bazı farkındalıklar edinebileceğin bir gündesin. Sevdiklerine ve işine verdiğin önemi, kendine de göstererek; huzur ve keyif aldığın alanları çoğaltabilirsin. Teknik konularla ilgili araştırma yapabilir ya da ihtiyacın olan elektronik bir aleti almak niyetinde olabilirsin.

Sevgili Balık; aile içi yapılacak bir organizasyonda geri planda kalmak, aktif olarak çalışmalara katılmak yerine fikir vererek yardımcı olmak isteyebilirsin. Bu sıralarda sanatsal yeteneklerinle ilgilenebilir, duygularını da işin içine katarak, ilham gerektiren konularda oldukça başarılı işler çıkartabilirsin. Sosyal medyada okuduğun haberlerin abartılı olabileceğini bilmeli, tepkilerini buna göre ayarlamalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.