4 Eylül Burç Yorumları

Sabah saatlerinde olaylara objektif gözlerle bakabilecek, sağlam adımlarla hedeflerimize yönelebileceğiz. Sosyal ortamlarda bulunabilir, herkesin yarına olacak aktivitelere yönelebiliriz. Kadersel gelişmeler söz konusu olabilir. Geçmişte yaşadığımız sorunlar tekrar gündeme gelebilir. İçimize attığımız konuları açığa çıkarabiliriz. Sezgilerimizin oldukça güçlü olduğu bir gün. Çevremizle konuşmadan anlaşabilir, insanlara karşı daha affedici ve duyarlı olabiliriz. Aşırı beklentiler içinde olmak hayal kırıklığı yaşamamıza neden olabilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün hararetli fikir tartışmalarına girebilir, görüşlerini cesaretle ve özgürce ifade edebilirsin. Yakın ilişki içinde olduğun kişilerin desteğiyle, geleceğine odaklanabilir, hedeflerini ve atacağın adımları planlayabilirsin. Sıra dışı bir bakış açısıyla, daha bireysel ve özgür kararlar almak isteyebilirsin.

Sevgili Boğa; sosyal ortamında yeniliklere açık olman hem fark edilmene hem de fırsatlara kapı aralamana yol açabilir. Akrabalarınla keyifli paylaşımlarda bulunabilir, sevdiklerinle bir arada olayı tercih edebilirsin. Kontrolünde olmayan gelişmeler farkındalığının artmasını sağlayabilir.

Sevgili İkizler; kendini ifade edebileceğin, planlanmamış yolculuklara çıkabileceğin bir gündesin. Yakın ilişkide olduğun kişilerin cesaretlendirmesiyle ani programlar yapabilir, aşk hayatında ya da çocuklarla ilişkilerinde seni mutlu edecek gelişmeler yaşayarak, keyifli saatler geçirebilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün bazı kararları tek başına almak zorunda kalman seni duygusal açıdan krize soksa da sorunları ailenle paylaşman keyfini yerine getirecek ve her zamankinden daha samimi iletişim kurabilmeni sağlayacak. Karşına çıkan fırsatları kullanmak için gereken açık görüşlülüğe de bu sayede sahip olabileceksin.

Sevgili Aslan; gün boyunca telefon elinden düşmeyebilir, sürekli bir iletişim ve organizasyon halinde olabilirsin. Sevdiklerin sana sürprizler yapabilir, karşındakilerle tam bir uyum içinde hareket edebilirsin. Sana sunulan öneri ve teklifleri geri çevirmezsen, ilişkilerin fırsata çevirebilirsin.

Sevgili Başak; bugün ev işlerin ve ziyaretlerin seni meşgul edebilir. Yönetici gezegenin Merkür’ün geri hareketi düzeldiği için artık iletişim kurmak senin için daha kolay olabilir, düşüncelerini ve duygularını sevdiklerinle rahatça paylaşabilirsin. Sana keyif verecek alış verişlere çıkabilir, tekrar gündelik düzenine dönebilirsin.

Sevgili Terazi; gün boyunca sana keyif veren uğraşlar içinde olabilir, ilişkilerini canlandırabilir, sevdiklerinle paylaşımlarda bulunabilirsin. Aldığın haberlerle heyecanlanabilir, bir anda harekete geçebilir, kendini iyi hissetmeni sağlayacak ortamlarda bulunabilirsin.

Sevgili Akrep; ailenle bir arada olmak, ev ziyaretlerine gitmek seni mutlu edebilir. İşler seni bunaltsa bile bir anda gelişecek olaylara cesaretle uyum sağlayabilir ve duygularını rahatlıkla ifade edebilirsin. Yeni başladığın bir ilişkini henüz kimselere duyurmak istemeyebilir, gizli saklı buluşmalarla açığa çıkmadan yaşamak isteyebilirsin.

Sevgili Yay; yakın çevrenle keyifli sohbetler yapabilir, sosyal medya üzerinden arkadaşlarınla organizasyonlar kurabilirsin. Görüşlerini paylaşmak, dostlarınla bir arada olmak ve kısa yolculuklara çıkmak seni mutlu edebilir. Kendini enerjik hissedeceğinden hareket halinde olmak isteyebilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün kalabalıklar içinde olabilir, yeteneklerinle göz doldurabilirsin. Sosyal ortamlarda nezaketinle ve özgün fikirlerinle fark yaratabilirsin. Düşüncelerini ve duygularını paylaşmaktan keyif alacağın, ilişkilerinde hoş gelişmeler yaşayabileceğin bir gündesin, tadını çıkarmalısın.

Sevgili Kova; kendini daha rahat ifade ederek, olayları kontrol edebileceğin bir gün geçirebilirsin. Düşüncelerini rahatça paylaşabilir, keyif aldığın konularla ilgilenebilirsin. Yurt dışıyla ilgili işlerinde ya da yabancılarla ilişkilerinde orijinal fikirler üretebilir, kültürel çalışmalar yapabilirsin.

Sevgili Balık; bugün kendi içine dönerek ve iç sesini dinleyerek her zamankinden farklı düşünceler geliştirebilirsin fakat duygularını anlatmak ya da göstermekten yana değilsin. Yine de sevdiklerinle derin paylaşımlarda bulunmak sana iyi gelebilir ve farkındalığını artırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.