4 Eylül 2018 Burç Yorumları

İletişim ve paylaşım konularının öne çıkacağı bir gündeyiz. Özellikle başladığımız işleri tamamlamak isteyebilir, sonuca ulaşmak için çaba sarf edebiliriz. İlerleyen saatlerde duygusallığımız ağır basabilir, kendimizi biraz daha hassas hissedebiliriz. Hislerimizi net bir şekilde ifade edemediğimizi düşünebilir, üzerimizde baskı olduğunu düşünebiliriz.

Sevgili Koç; girişken davranışların kolay iletişim kurmana yardımcı olurken çevrene de örnek olmanı sağlayabilir. Öğleden sonra disiplin gerektiren işlerde bir takım duygusal baskılara maruz kalabilir, iç huzurunu dengede tutabilmek için kendini geri plana çekmek isteyebilirsin. Sevdiklerin için yaptığın özverilerin karşılığını sürpriz bir şekilde alabilirsin.

Sevgili Boğa; içinde bulunduğun gruplarda karizmanla fark yaratabilirsin. Yakın çevrendeki arkadaşlarınla yaşayabileceğin diyaloglar farkındalığının artmasına ve olaylara daha temkinli yaklaşmana neden olabilir. Yaratıcı ve pratik çözümler üretmek için günün enerjilerinden faydalanabilirsin.

Sevgili İkizler; dürtüsel yaklaşımlarından uzaklaşarak, olaylara objektif bakabilir, ufak tefek maddi sorunlarına çözüm üretebilirsin. Gelecek planlarına hız kazandırabilir, kararlarını alırken kendinden emin olabilirsin. Günün ikinci yarısında maddi ve manevi değerlerinle ilgili konular ön plana çıkabilir.

Sevgili Yengeç; son birkaç gündür kendini yorgun ve isteksiz hissetmiş olabilirsin. Bugün şansının açık olduğunu fark edebilir, kendini biraz daha ön plana çıkarabilirsin. Kendi fikirlerine daha fazla değer verebilir, finansal konularda söz sahibi olmak isteyebilirsin. Ancak bu durum karşındaki insanlarla aranda problem yaratabilir.

Sevgili Aslan; amaçların doğrultusunda hareket edebilir, sabır ve dayanıklılık isteyen işlerde başarılı olabilirsin.  Duygularınla ilgili içsel sorgulamalar yaparken geçmişe dair konularda zihnini yorabilir ve yoğun duygular içinde olabilirsin. Çalışma arkadaşlarınla ikilem yaşayabilir, kendini ifade etmekte zorlanabilirsin.

Sevgili Başak; Duygusal anlamda fedakâr davranışlarda bulunabilir, sevdiklerine daha hassas davranabilirsin. Değer verdiğin insanlara karşı gereğinden fazla sorumluluk alman, sırtındaki yükleri arttırarak mutsuz olmana neden olabilir. Süregelen ikili ilişkilerinde sürpriz gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Terazi; daha önceki deneyimlerinden kaynaklı olarak insanlara ve olaylara güven duymakta zorlanabilirsin. Kendini ifade etme konusunda da sorun yaşayabilir, duygusal davranabilirsin. Gün içerisinde rasyonel olmakta zorlansan da sonrasında olayları daha mantıklı bir şekilde ele almayı başarabilirsin.

Sevgili Akrep; geleceğinle ilgili yenilikçi planlar yapabilir, sorunlarına daha yaratıcı çözümler bulabilirsin. Farklı şeyler öğrenmek ya da keşfetmek açısından harika bir zaman dilimindesin. Ancak, çevrendeki insanların talepleri karşısında duygusal baskı altında kalabilir, nasıl bir tutum içinde olacağını bilemeyebilirsin.

Sevgili Yay; finansal anlamda zorlu bir dönemden geçiyor olabilir, gün içinde kısa süreli kriz yaşayabilirsin. Dostlarından ya da bağlı bulunduğun gruplardan beklenmedik destekler görebilir, motivasyonunu yükseltebilirsin. Hırslarına yenik düşmeden yaşamını kolaylaştırmaya çalışmalı ve diplomatik olmayı denemelisin.

Sevgili Oğlak; kendini değerlendirmek, geliştirmek için istekli olduğun bir gündesin. Bugün güvenebileceğin insanlarla birlikte olmak isteyebilir, zaman zaman karşındaki insanları teste tabi tutmak isteyebilirsin. Şartların planladığın gibi gitmemesi, senin de böyle bir teste tabi kalmana neden olabilir.  Bu durum çok hoşuna gitmeyebilir.

Sevgili Kova; ailen ya da işinle ilgili bazı konularda seni duygusal olarak üzen ve içsel olarak yaralayan bazı durumlar olabilir. Çok belli etmesen de sorunların tek başına üstesinden gelme gayreti içerisinde olabilirsin. Kendini strese sokmadan çözüm üretebilmek ve daha özgür olabilmek için gerginliğini atmaya çalışmalısın.

Sevgili Balık; gün içerisinde sosyal alanlarda ve grup aktivitelerinde hoşlanmadığın ya da zorlandığın sorumlulukları almak zorunda kalabilirsin. Öte yandan romantik ilişkinde geleceğine yönelik endişelerini çok fazla gündem konusu yapmadığın sürece keyifli ve mutlu bir gün geçirmen mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.