4 Ekim Burç Yorumları

Yarın gerçekleşecek dolunayın etkisi altında zor bir güne başlıyoruz. Girişimlerimizden istediğimiz sonuçları elde edemeyebilir, ilişkilerimizde sorunlar yaşayabilir, bugüne kadar bizi zorlayan konularda tamam mı, devam mı kararı verebiliriz. Hem romantik hem de sosyal konularda duygusal açıdan zorlayıcı birkaç gün bizi bekliyor. Tüm ilişkilerimizde toleransımız çok az olacak, çevremizdeki insanlara karşı kırıcı olabiliriz. Tepkilerimizi kontrol etmekte zorlanacağız ama mümkün olduğunca sağduyumuzu korumamızda yarar var. Gün içinde işlerimizi planlamakta da zorlanabiliriz. Tüm işlerimizi birkaç kez gözden geçirmemiz gerekebilir. Karşımıza çıkan engelleri aşmak çok zor olabilir. Gün boyunca kendimizi çok zorlamamalı, olayları olduğu gibi kabul etmeye çalışmalıyız. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; olayları kontrol etmekte zorlandığın, kendi kendini kurban durumuna düşürdüğün bir gün geçirebilirsin. Hayal kırıklıklarını aşabilmek için, eksiklerini fark etmen ve detaylara gereken önemi göstermen gerekiyor. Düşüncelerinden şüpheye düştüğün için karar almakta ve harekete geçmekte zorlanabilirsin.

Sevgili Boğa; bugün ilişkiler seni beklemediğin kadar zorlayabilir, özellikle sabah saatlerinde sevdiklerinle ortak bir paydada buluşamayabilirsin. Emeklerinin karşılığını almakta zorlanabilir, finansal açıdan kendini güçsüz hissedebilirsin. Hedeflerine ulaşmak için biraz daha beklemeli, sabırlı olmalısın.

Sevgili İkizler; iş ve sosyal hayatında çok aktif olmana rağmen yaşadığın ikilemler ilerlemeni engelleyebilir. Ailenin ihtiyaçlarına karşılık vermeye çalışırken bazı detayları gözden kaçırman karmaşaya yol açabilir. Bugün şartları fazla zorlamamalı, elinden geleni yapıp geri çekilmelisin.

Sevgili Yengeç; seni hem zihinsel hem de bedensel olarak zorlayacak bir güne başlayabilirsin. Özellikle sosyal medya paylaşımlarında ya da gündelik ilişkilerinde dikkatli olmalısın. Kendini ifade tarzın sorun yaratabilir, iyi niyetle yaptığın uyarıların karşısında beklediğinden sert tepkiler görebilirsin.

Sevgili Aslan; finansal konularda yaşadığın iniş ve çıkışlar, içinde bulunduğun krizleri körükleyebilir. Kendi kazançların üzerine yoğunlaşman ve detayları gözden kaçırmaman, çözüme ulaşmanı kolaylaştıracaktır. Bütçeni düzene sokmak için bazı kararlar vermen gerekebilir.

Sevgili Başak; bugün hem kendini ifade etmekte hem de karşındakileri anlamakta zorlanabilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerden yüksek performans beklemen ve eleştirinin dozunu kaçırman yıkıcı sonuçlara yol açabilir. Biraz daha yapıcı ve anlayışlı davranman gerekiyor.

Sevgili Terazi; güne planlı ve programlı bir başlangıç yapmana rağmen kontrolünde olmayan engellerle karşılaşabilirsin. Yaşadığın konsantrasyon zorluğunu aşmak için kendini biraz zorlamalı ve eleştirilere kulak vermelisin. Gizli bilgilerin açığa çıkmasıyla sıkıntılar yaşayabilirsin.

Sevgili Akrep; bugün girişimlerinde fazla bir ilerleme kaydedemeyebilir, yaptığın yanlış hesaplardan dolayı planlarını uygulayamayabilirsin. Özellikle keyif için yaptığın harcamalarda dikkatli olmalısın. Duygusal beklentilerin karşındakiler tarafından anlaşılamayabilir, sert eleştirilere maruz kalabilirsin.

Sevgili Yay; günün üstesinden gelebilmen için hem iş hem de özel hayatında kontrol edemediğin konularla ilgili gerçekçi değerlendirmeler yapman gerekiyor. Her işin üstesinden gelemeyeceğini kabul etmeli, özellikle sosyal yaşamında ilişkilerini doğru yönetebilmelisin. Girişimlerde bulunmak yerine olayları gidişatına bırakmalısın.

Sevgili Oğlak; aldığın kararlarda gerçekleri göz ardı etmen ve beklentiler içinde olman yanlış yönlendirmelere neden olabilir. Yakın çevren ve kardeşlerinle arandaki iletişim ikilemde kalmana yol açabilir. Planladığın eğitim, yolculuk ve anlaşmaların verimli olmadığını fark edebilirsin.

Sevgili Kova; kendi değerinin bilincinde olarak beklentiye girmeli, gereksiz fedakârlıklarda bulunmamalısın. Finansal yatırımlarını daha verimli hale getirmek isterken detaylarda boğulman, harekete geçmeni engelleyebilir. Çıkarlarını koruyabilmek için sezgilerini ve mantığını bir arada kullanman gerekiyor.

Sevgili Balık; bugün karşındakilerin seni fazla yıpratmasına izin vermemeli, sorumlulukların üzerinden eleştiriye maruz kalmamak için biraz daha dikkatli olmalısın. Kurallı ve programlı olmanı gerektiren işleri yürütmekte zorlanacağından yeni bir başlangıç yapmamalı, girişimlerde bulunmamalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.