4 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları

Haftanın en zorlu günündeyiz. Bugün ilişkiler açısından son derece gergin geçebilir. Sakarlıklar, ufak tefek kazalar yaşayabilir, elimizi attığımız her işte olumsuz koşullarla mücadele etmek zorunda kalabiliriz. En ufak bir konuyu bile büyüterek ego ve güç savaşlarına döndürme ihtimalimiz var. Aman dikkat!

Sevgili Koç; kendini yeniden keşfetmek ve etrafında olan olayları tekrar sorgulamak isteyebilirsin. Sevdiğin ve değerli buluğun kişiye karşı beklentilerinde aşırıya kaçabilir, özgüveninin yüksek oluşuyla da sıra dışı çıkışlarda bulunabilirsin. Rakiplerinin dolduruşuna gelerek hem ilişkini hem de bütçeni zorlayabilirsin.

Sevgili Boğa; finansal açıdan seni destekleyen projeler olabilir, kendine olan güvenini artırabilirsin. Çalışma hayatında motive olmakta zorlansan da kısa sürede eksiklerini görüp toparlanabilirsin. Ailevi bir konuda kendi isteklerinde ısrarlı olabilir, ilişkinin gidişatını riske atabilirsin.

Sevgili İkizler; sorumlu olduğun iş ve görevlerde yoğun bir araştırmaya girebilir, kendine has yöntemlerle ve yaratıcılığını kullanarak sorun çözen taraf sen olabilirsin. Kardeş ve yakın çevrenle ilgili konulardaki sorumlulukların daha fazla organize olmanı gerektirse de üstesinden kolaylıkla gelebilir, sevdiklerini yanında bulabilirsin.

Sevgili Yengeç; bütçen ile ilgili konulara odaklanabilirsin. Bir taraftan daha fazla kazanmak isterken, diğer taraftan ihtiyaçların için harcama yapabilirsin. Romantik ilişkilerinde akşamüzeri ufak tefek anlaşmazlıklar mümkün. Yanlış anlaşılmalara karşı konuyu büyütmemeli, uzlaşmacı taraf olmaya gayret etmelisin.

Sevgili Aslan; özgüveninin tam olması, kendini rahat ifade etmeni, ön plana çıkmanı, istek ve arzularının peşinden gitmeyi sağlayabilir. Gerek özel ilişkinde, gerekse sosyal ortamlarda yaşayabileceğin gerginlik egona yenik düşmene ve sıkıntılı anlar yaşamana sebep olabilir. Akşamüzeri hedeflerine ulaşmak için işbirliği yapabilirsin.

Sevgili Başak; özellikle yakınlarınla ilgili konularda maddi ve manevi çözüm üretebilmek için geri planda olmayı hatta yalnız kalmayı isteyebilir, uzun vadeli çözümlere odaklanabilirsin. Akademik kariyerinle ilgili takıntılı olabilir, yakınlarındaki kadınlarla sürtüşme yaşayabilirsin.  Enerjini yükselterek sağlığına dikkat etmelisin.

Sevgili Terazi; bulunacağın sosyal ortamlarda entelektüel ya da senin gibi sanata değer veren bir insanla tanışman mümkün. Arkadaşlarınla ya da yakınlarınla para alış verişinde bulunmak için uygun bir gün olmamakla birlikte ikili ilişkilerinde de hassas olman gerekebilir. Lükse düşkünlük gösterebilirsin, dikkat etmelisin.

Sevgili Akrep; çalışma hayatında gereksiz bulduğun sorumluluklar, üstlerinle anlaşmazlık yaşamana neden olabilir. Sakin kalıp, öfkenin mantığının önüne geçmesine izin vermemelisin. Sabahın yoğun enerjisini akşama taşıyabilir, iç dünyanı etkileyebilecek takıntılar edinebilirsin. Yakın bir arkadaşınla dertleşmek iyi gelebilir.

Sevgili Yay; hayallerini gerçekleştirme yolunda aktif olabilir, beklentilerini yüksek tutabilirsin. Eğitsel alanda ve ticari konularda sonuç almak için kendini motive etmiş olabilir, hukuksal konularına da hız verebilirsin. Bir takım gizli ilişkin ya da konun deşifre olabilir dikkat.

Sevgili Oğlak; kariyer hedeflerini ya da güncel koşullarını istediğin konuma getirebilmek için önce ekonomik durumunu sabitlemen ya da yeni kaynaklar bulman gerekebilir. Sosyalliğine veya çevrene uyum sağlamak için yapmış olduğun harcamaları fark edebilir, kısa vadeli duygusal kriz yaşayabilirsin.

Sevgili Kova; ilişki ve iş birliklerin önem kazanırken, uzaklarla yaptığın bağlantıda yabancı ve yurtdışıyla ilgili işlerinde olumlu sonuç ve haberler alabilirsin. Fark edilmek adına söyleyeceğin birkaç kelime özellikle kadınlarla ufak tefek sürtüşme yaşamana neden olabilir. Temkinli olmak ve diyaloglarına dikkat etmekte fayda var.

Sevgili Balık; günlük işlerinde ve çalışma alanlarında sorumlulukların artarken, kontrolcü olup sözlerinin de dinlenmesini talep edebilirsin. İş ya da özel amaçlı çıkacağın yolculuklarda ufak tefek aksaklıklar sağlığını da olumsuz etkileyebilir. Günün hızlı temposunu düşürmek ve kendini dinlemek, dinlendirmek iyi fikir olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.