4 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları

Gün erken saatlerden itibaren oldukça hareketli başlayacak. İlişki ve iş birlikleri adına pozitif gelişmelere de açık olacağız. Ancak, seçeneklerin ve bizi oyalayacak durumların fazla olması karar almakta zorlanmaya yol açabilir. Otorite konumundaki kişilerle olan ilişkilere de gerilim hâkim olabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Sevgili Koç; yurt dışı işlerin, akademik eğitim ya da yolculuklarla ilgili seni geliştiren deneyimler yaşayabilirsin. Çok yoğun duygular içinde olman fedakârlık yapman ve yardımlarda bulunmak isteğini körükleyebilir. Sezgilerini kullanarak geleceğe dair hayallere dalabilir, görüşlerini gözden geçirebilirsin.

Sevgili Boğa; sosyal ve arkadaş grupları içinde yer alabilir, sanatsal konularda çalışmalar yapabilirsin. Hedeflerinin yönünü belirlemekte bazı kararsızlıklar yaşayabilirsin. Finansal konularla ilgili atacağın adımlar için yeni girişimlerde bulunmak istemene rağmen henüz koşullar netleşmemiş olabilir.

Sevgili İkizler; toplumsal alanda fedakârlık gerektiren konular, yardım amaçlı faaliyetler öne çıkabilir. Eşinin veya ortağının senin anlayışına ihtiyacı olabilir. Kariyerinle ilgili girişimlerinde iş birlikleri içinde olman gerekebilir fakat kararsızlıklar ve belirsizlikler ertelemeleri beraberinde getirebilir.

Sevgili Yengeç; bugün oldukça hassas ve kırılgan olabilirsin. Geleceğinle ilgili kararsızlıklar yaşayabilir, ileriye dönük plan yaparken hayalci ve duygusal davranabilirsin. Hayata bakış açını ifade ederken hislerini ön plana çıkarman kalıcı adımlar atmanı engelleyebilir. Yeni girişimlerde bulunmadan önce kararlarında netleşmeyi beklemekte fayda var.

Sevgili Aslan; finansal konularda bugün dikkati elden bırakmamalısın. Kredi başvuruları gibi konularda beklenmedik aksilikler çıkabilir. Sevdiklerinle duygusal paylaşımlarda bulunurken fedakârlık yapman gerekebilir. Keyifler için yapılan harcamalar ekonomik koşullarda belirsizliğe yol açabilir.

Sevgili Başak; bugün hedeflerine duygusal yaklaşabilir, ailen ve yuvan için özveride bulunabilirsin. İş birliği içinde olduğun kişilerin kararsız tavırları aldığın kararlardan vazgeçmene neden olsa da kısa sürede koşulları netleştirip hemen ardından girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili Terazi; bugün yakınlarına zaman ayırabilir, ihtiyaçlarıyla ilgilenebilirsin. Üstünde çalıştığın projelerde sanatsal yaratıcılığını ve sezgilerini kullanabilirsin. Beklentilerin nedeniyle zihinsel karmaşa yaşayabilirsin. Çalışma arkadaşlarınla aranda yaşanan yanlış anlamalar karmaşaya yol açabilir.

Sevgili Akrep; bugün duygularının etkisinde kalabilirsin ve hislerin mantığının önüne geçebilir.  Gelirlerini çoğaltmak için attığın adımlar, koşulların belirsizliğinden dolayı ertelenebilir. Günün ilk yarısında biraz huzursuz olsan bile seni destekleyecek ve mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Yay; sabah saatlerinde bir karmaşa yaşanabilir, alacağın kararlarda temkinli olmaya çalışmalısın. Yaşamına ve ilişkilerine dair attığın adımların sonuçlarını almak için acele etmemeli, aldığın kararlardan hemen vazgeçmemelisin. Öğleden sonra yeni girişimlerde bulunacak cesareti kendin de bulabilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün sezgilerinden faydalanabilir, alacağın kararlarda duygusal davranabilirsin. Aldığın haberler kafanın karışmasına ve yapmış olduğun planlarda bazı aksamalara neden olabilir ancak gizli bilgilerin açığa çıkmasıyla düşüncelerini netleştirebilir, farkındalık geliştirebilirsin.

Sevgili Kova; gün biraz iniş çıkışlı olsa bile yeni deneyimlere açık olabilir, harekete geçmek isteyebilirsin. Yeteneklerini kullanabileceğin ve sanatsal yaratıcılığınla göz dolduracağın bir günde olmana rağmen, kararsızlıklar ve vazgeçişler girişimlerini sonuçsuz bırakabilir. Eğer kararlı davranabilirsen hızlı bir ilerleme kaydedebilirsin.

Sevgili Balık; yaşamına ve ilişkilerine dair girişimlerinde deneyimsizlikten kaynaklanan ufak tefek sorunlar olabilir ancak kararlarından hemen vazgeçmemeli, isteklerini gerçekleştirmek için biraz mücadele etmelisin. Çevrendekilere danışmak ve yeni tecrübelere açık olmak başarılı olmanı sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.