4 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları

Bugün istediğimiz gibi ilerlemek pek kolay olmayabilir; bazı engel ve sıkışmalar adım atmamızı yavaşlatabilir. Böyle zamanlar eldeki işleri ve eksikleri tamamlamak için uygun olacağından önümüzdeki birkaç günü ertelediğimiz ve beklettiğimiz konuları çözüme ulaştırmakla geçirebiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün duygusal paylaşımlarda ve finansal konularda tepkilerin oldukça tutkulu olabilir. Güçlü sezgilerini kullanarak, yatırımlara yönelebilirsin. Kredi, vergi, sigorta gibi işlerini halletmeye çalışırken olaylar kontrolünden çıkabilir fakat yine de gelişmeler lehine olacaktır.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; gün boyunca ortaklıklar, iş birlikleri ve ikili ilişkiler gündeminde önemli bir yer tutacaktır. Karşındaki kişilerin derin, tutkulu dolu davranışları seni de duygusal tepkiler vermeye itebilir. Arkadaşlarının ihtiyaçlarına karşı daha duyarlı olabilir; farklı sosyal gruplar içinde yer alarak yaratıcı çalışmalara daha fazla zaman ayırabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün üstünde çalıştığın işleri hakkını vererek yapmak istemen gerek bedensel gerek duygusal olarak yorucu olabilir. Beraber çalıştığın kişilerle aranda güçlü bir empati oluşabilir, zorlanmadan karşındakileri anlayabilirsin. Kariyer hedeflerine ulaşmak için atacağın adımlarda sezgilerine kulak verebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; romantik ilişkilerde fedakâr ve tutkulu olabilir; sevdiğin kişiye duygularını etkileyici bir biçimde açabilirsin. Çocuklarla ilişkilerinde yaşanacak huzursuzlukları empati kurarak çözmeye çalışabilir, sezgilerini kullanarak doğru yöntemi bulabilirsin. Yaratıcılık gerektiren sanatsal işlere katkıda bulunacak eğitimlere katılabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; ev, yerleşim ve alevi konularda bazı bitiş ve başlangıçlar yaşanabilir. Seni derinden etkileyen gelişmelere daha duyarlı ve kabullenici yaklaşman gerekebilir. Ortak gelirler, borç alacak gibi finansal konularda sezgilerini kullanarak girişimlerde bulunabilir, doğru yatırımlara yönelebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; yakın çevre, kardeş, komşu ve kuzenlerle olan ilişkilerinde fazla hassas olabilir; istekli olmasan da bazı fedakârlıklar yapmak zorunda kalabilirsin. Kişisel gelişimine katkıda bulunacak eğitim ve yolculuklarla ilgili yeni kararlar alabilir; sana destek olacağını düşündüğün kişilerle iş birlikleri kurabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; finansal konularda yaşadığın huzursuzluklar seni kazançlarını arttırmak için yeni arayışlara itebilir. Sanatsal ve yaratıcılık içeren yeteneklerini kullanarak, gelir elde edebileceğin girişimlerde bulunabilirsin. Bugün sezgilerin çok güçlü olduğundan iş ortamında sana maddi manevi başarı getirecek hamleleri yapabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün kendini daha rahat ifade edebilir ve isteklerinin peşinden tutkuyla gidebilirsin. Sevdiklerin ve çocukların için her türlü fedakârlığa katlanabilir, onlar için harekete geçmekten çekinmeyebilirsin. Sezgilerin çok güçlü olduğundan kendin için en doğru adımları atabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; nedeni belirsiz bir huzursuzluk hissedebilir; kendi içine dönmek isteyebilirsin. Kontrolün dışındaki gelişmeler karşısında fedakârlık yapman gerekebilir. Hassas ve duyarlı bir gününde olduğundan olaylara fazla duygusal tepkiler verebilirsin. Aile ilişkilerinde seni rahatsız eden konuları sezgilerin yardımıyla çözebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün hedeflerine yaklaşmanın keyfini yaşayabilir; arkadaşlar ve gruplar içinde yaratıcılığınla öne çıkabilirsin. Yakın çevre, komşular ve kardeşlerle ilişkilerinde duyarlı bir tavır sergileyebilir, sezgilerini kullanarak, başarılı olabileceğin anlaşmalar yapabilir, karşındakileri ikna edebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; yaratıcılığını ve çalışmalarını geniş kitlelere duyurabilir; iş ve sosyal hayatında bugün yeteneklerinle, duygusal hassasiyetinle ön planda olabilirsin. Sanatsal yaratıcılık gerektiren konulardan kazanç sağlayabilir, daha fazla gelir elde etmek için girişimlerde bulunabilirsin. Olaylara mantığından çok hislerinle yaklaşabileceğin bir gündesin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün yurtdışı, eğitim ve medya ile ilgili uğraşlar seni meşgul edebilir. Hayat görüşün ve geleceğin üzerinde etkili olacak kişilerle tanışabilirsin. Düşüncelerini karşındakilere kabul ettirmeye çalışabilir, kendini cesaretle ifade edebilir, sezgilerinin gücüyle attığın adımlarda başarılı olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.