4 Aralık 2017 Burç Yorumları

Bugün iletişim trafiğimiz oldukça yoğun olabilir. Bilgi akışı çok yoğun olabilir ama yanlış bilgileri ayıklamak durumunda kalabiliriz. Çevremizdekilerin itirazları bizi yorabilir, kendimizi yetersiz hissetmemize neden olabilir. Öğle saatlerinde işlerimiz daha hızlı ilerleyebilir, genel olarak bir hareketlilik hissedebiliriz. Akşama doğru sert tartışmalar ve restleşmeler canımızı sıkabilir. Uzlaşmaya vardığımızı düşündüğümüz anda tartışmalar tekrar alevlenebilir ve daha kötü bir hal alabilir. Gün boyunca ağzımızdan çıkan sözlere dikkat etmeli, mümkünse herhangi bir söz vermemeliyiz. Anlaşmaları ve imzaları da geciktirmekte yarar var.

Sevgili Koç; haftaya hareketli ve iletişime açık enerjilerle başlıyorsun. Yakın çevre ilişkilerine odaklanabilir, kardeş, komşu ve kuzenlerinle bir araya gelebilirsin. Bir süredir devam eden girişimlerin hız kazanabilir ve sonuç almaya yaklaşabilirsin. Fakat verdiğin sözleri tutmakta zorlanacağından abartılı ifadeler kullanmamalısın.

Sevgili Boğa; maddi ve manevi değerlerine odaklanarak, kazançlarını daha akılcı değerlendirme yoluna gidebilirsin. Yazılı ya da sözlü, ekonomik boyutu olan anlaşmalar yapmak için harekete geçebilirsin. Finansal açıdan beklentilerinin karşılanmama ihtimalini göz önünde bulundurmalı, fazla iyimser davranmamalısın.

Sevgili İkizler; güne çok hareketli ve iletişime açık başlayabilirsin. Bir süredir ilişkilerle ve ortaklıklarla ilgili yaşanan girişimlerinin sonuçlarını alabilir, yaşamınla ilgili kararlar verebilirsin. Karşındakilerin sana fazla sorumluluk yüklediğini hissedebilir, duygusal baskı altında kalabilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün eyleme geçmek yerine, olan biteni izlemeyi ve kulağına gelen gizli bilgileri değerlendirmeyi tercih edebilirsin. İş ve sosyal hayatında karşılaştığın ani fırsatlar sana farklı bir bakış bir açısı kazandırsa da harekete geçmeni engelleyen kişi ve durumlarla karşılaşabilirsin.

Sevgili Aslan; aynı görüşü paylaştığın kişilerden destek alabilir, hedeflerini gerçekleştirmene uygun fırsatlarla karşılaşabilirsin. İçinde bulunduğun sosyal gruplar, dernekler ve arkadaşlıklarınla ilgili kararlar alabilirsin ancak sevdiklerine tutmakta zorlanacağın sözler vermemelisin. En önemlisi de gerektiğinde vazgeçmeyi bilmelisin.

Sevgili Başak; bugün aldığın kararları uygulamakta zorlanabilir, kariyerine dair yapacağın sunum ve anlaşmalarda aksilikler yaşayabilirsin. Sana ekonomik getirisi olacak konularda ani fırsatlarla karşılaşsan da üstündeki baskının artması duygusal zorlanmalara ve kendini ifade edememene yol açabilir.

Sevgili Terazi; bugün görüşlerini açıkça ifade edebilir, fikirlerini yakın çevrenle paylaşmak için sabırsızlanabilirsin. İşlerini tamamlamaya çalışabilir, yazılı ve sözlü iletişimini tekrar değerlendirebilirsin. Sosyal medya platformlarında daha dikkatli olmalı, yanlış anlaşılabileceğini veya tutamayacağın sözler vererek zor duruma düşebileceğini göz önünde bulundurmalısın.

Sevgili Akrep; finansal konularla ilgili girişimlerin hız kazanabilir, vergi, sigorta, kredi, miras, nafaka ve komisyonlarda yaşanan krizleri çözmek için harekete geçebilirsin. Harcamalarını kontrol altına almakta zorlanabilir, bütçe dengeni muhafaza edemeyebilirsin. Eski borçlar sıkıntı yaratabilir.

Sevgili Yay; bugün kendinde ilişkilerini tekrar gözden geçirme ihtiyacı hissedebilirsin. Yakınlarının tutucu tavırları senin de karar almanı zorlaştırabilir, verilen sözlerin tutulmaması olayları kontrol edememene yol açabilir. Her şeyin senin istediğin gibi ilerlemesi için karşındakilere baskı uygulayabilirsin.

Sevgili Oğlak; çalışma ortamında yaşanan hareketlilik kontrolü kaybetmene sebep olabilir. Gizli bilgiler ve ilişkiler kararlarını uygulamakta zorlanmana ve düşmanlıklarla karşılaşmana yol açabilir. İletişimde dikkatli olmalı, tutamayacağın sözler vermekten veya çok fazla iş üstlenmekten kaçınmalısın.

Sevgili Kova; bugün hobilerine zaman ayırmak, sevdiklerinle iletişim halinde olmak isteyebilirsin. Alışveriş yapabilir veya entelektüel organizasyonlar içinde bulunabilirsin. Fakat geleceğe dair beklentilerini fazla abartman; kararlarını uygulamanı ve verdiğin sözleri tutmanı zorlaştıracaktır. Yakınlarının desteğine ihtiyaç duyabilirsin.

Sevgili Balık; iş ve özel yaşamın arasında kararsız kalabilirsin. Bugün düşüncelerini tekrar gözden geçirmek, ekonomik konularda karşına çıkan fırsatları değerlendirmek için girişimlerde bulunmak isteyebilirsin. Her işi bir arada yapmak istemen, yetersizliğe ve üstlendiğin tüm işlere yetişememene yol açabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.