4 Ağustos Burç Yorumları

Güne biraz huzursuz başlayacağız, tamamlanması gereken görevlerin ve üstlendiğimiz sorumlulukların baskısı bizi biraz gerebilir. Sabah saatlerinde ilişkilerde gerginlikler olması mümkün, gereksiz tartışmalardan kaçınmaya bakalım. Kendimizi oldukça keyifsiz hissedecek, sevdiklerimizin ilgisini arayacağız. Akşama doğru bu gerilim azalabilir ve kendimizi daha rahat ifade etmeye başlayabiliriz. Önümüzdeki günlerde parasal konularda ve de değer yargılarımızla ilgili olumsuz gelişmeler söz konusu olabilir, dikkatli davranmakta yarar var. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; duygusal olarak gergin olsan da kendini kontrol altında tutabilir, sorumluluklarınla ilgili gereklilikleri yerine getirecek bir tutum içinde olabilirsin. Sabah saatlerin parasal işler ve ilişkilerden yana bazı problemli durumlara açıksın. Planlı ilerleyebilirsen başarı sağlayabilirsin.

Sevgili Boğa; hem zihinsel hem de duygusal olarak etkilenebileceğin gelişmelere açıksın. Arkadaşlarınla ve yakınlarınla iletişim kuramayacağın gibi onların yanında olmak veya mesafeli durmak arasında kararsız kalabilirsin. Yabancılarla işler, eğitsel çalışmalar veya yolculuklarla ilgili girişimlerin olabilir.

Sevgili İkizler; borç ve alacaklar, kredi, prim gibi maddi konularla meşgul olacağın bir gündesin. Sabah saatlerinde memnuniyetsizlik yaratan gelişmeler keyfini kaçırabilir. Yakın ilişkinin duygusal boyutu ise seni tatmin etmeyebilir. Günün sonunda, ilişkilerindeki çatlakları onarma şansını yakalayabilir, kırgınlıklarını telafi edebilirsin.

Sevgili Yengeç; karşıt burcundaki Ay içinde olduğun koşulları göz önünde bulundurarak hareket etmeni gerektirebilir. İhtiyaç duyduğun halde karşındakilerden ilk etapta şefkat görmen mümkün olmayabilir. Otorite konumundaki kişilerle fikir alışverişi yapman yararına olabilir.

Sevgili Aslan; sorumluluklarının seni ele geçireceği bir gün seni bekliyor. Arka planda duygusal olarak zorlanacağın durumlarla birlikte hareket alanın kısıtlanabilir. Maddi kaynaklarını doğru yönetmek ve yönlendirmek için akılcı yaklaşımlarda bulunman gerekebilir.

Sevgili Başak; sevdiğin kişi ile arkadaşlarının arasında kalabilir, duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsin. Bağlı olduğun gruplar içinde gerek maddi gerekse de duygusal dengeleri değiştiren gelişmeler yaşayabilirsin. Atacağın mantıklı adımlarla koşullarını belli bir seviyede tutabilirsin.

Sevgili Terazi; evine, ailene karşı sorumlulukların maddi sıkışıklıklara ve duygusal sıkıntılara neden olabilir. İşin ve sevdiklerin arasında kalmana neden olabilecek gelişmelere açıksın. Beklediğin korunma hissini çevrendekilerden bulmakta zorlanabilirsin. Arka planda aklını kurcalayan düşüncelere çözüm bulman gerekebilir.

Sevgili Akrep; duygularınla mantığının arasında kalabilirsin. Sabah saatlerinde iş alanında anlaşmazlıklarla karşılaşabilir, çevrendekilerle ilişkilerinde bazı dalgalanmalar yaşayabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde yakalayacağın sağduyulu ve akılcı yaklaşımların, ilişkilerini dengelemene imkân sağlayabilir.

Sevgili Yay; parasal konulardaki gelişmeler dalgalı bir seyir izleyebilir. Sorumlulukların çerçevesinde davranmanı gerektiren durumlar ortaya çıkabilir. Yakınlarının veya çevrendekilerin senden taleplerine ve ihtiyaçlarına cevap vermek zorunda kalabilirsin.  Öğleden sonra kazanç kapılarının açıldığı bir süreç seni bekliyor olabilir.

Sevgili Oğlak; burcunda ilerleyen Ay ile hem kontrolü elinde tutmak hem de koşulları yönetmek isteyebilirsin. İlişkilerinde, karşındakilerin duygusal ve talepkâr tavırlarına artık bazı kurallar koyarak önlem alabilirsin. Geleceğinle ilgili alacağın kararlarda sağduyulu ve akılcı yaklaşımların olabilir.

Sevgili Kova; kuralların, düzenlerin veya durağan koşulların getirdiği içsel gerginlikle güne başlayabilirsin. İnzivaya çekilmek isteyebilir, kendinle baş başa kalmaya ihtiyaç duyabilirsin. Ancak sorumlulukların seni tüm bunları yapmaktan alıkoyabilir. Günün ikinci yarısını ise parasal alandaki işlerin planlayarak geçirebilirsin.

Sevgili Balık; gruplar içinde aldığın sorumluluklar ve işlerin nedeniyle sevdiğin kişiye veya çocuklarına yeteri kadar vakit ayırman mümkün olmayabilir. Ayrıca onların bitmeyen talepleri de seni duygusal olarak yıpratabilir. Günün ikinci yarısında doğru iletişim kurmak için sahip olduğun imkanlar daha verimli geçirebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.