4 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

Pek çoğumuz için tatil günü pazar gününe olumlu bir havada başlayacağız. Bugün fikirlerimizi yakınlarımızla rahatlıkla paylaşabilir; doğru iletişim kurabilir ve bir türlü alamadığımız kararları bu etkiler altında daha rahat alabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün bilemediğin konularla ilgili fazlasıyla sorumluluk almandan kaynaklı kendini sıkışmış hissedebilirsin. Keyfinin kaçmamasına özen göstermeli ve motivasyonunu kaybetmelisin. İşlerini bitirmek için acele ederek, kendini hırpalaman sağlık sorunlarına yol açabilir. Akşam saatlerinde güvenirliliği yüksek olan insanlarla bir takım görüşmeler yapabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün partnerinle yoğun bir iletişime geçebilir, ancak kendi doğrularından vazgeçmeyebilirsin. İlişkinde anlayışlı ve duygusal açıdan biraz daha esnek olmanda yarar var. Yaratıcılığını ailevi konulardan yana kullanabilirsin. Bu dönemde önüne çıkacak çok sayıda iş fırsatlarını değerlendirmelisin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; ailevi konularda bazı sıkıntılar söz konusu olabileceği gibi evinle ilgili uğraşmak zorunda olduğun detaylar da seni yorabilir. Yakın çevrenle geçmişte yaşadığın maddi içerikli problemlerin benzerini tekrar yaşayabilir, bu durumdan rahatsız olabilir ve ortamı terk etmek için zaman kollayabilirsin. Akşamüzeri rahat olabileceğin ortamlarda bulunman keyfini yerine getirebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; hassasiyeti her bakımdan yüksek bir gündesin. Gün içinde ilk sözü söyleyen sen olmamalı, bazen susmanın da en iyi cevap olacağını hatırlamalısın. Yönetici gezegenin Ay, günün büyük bölümünde boşlukta olacağından işlerini toparlamakta ve iletişim kurmakta zorlanabilirsin. Evinde vakit geçirmek moralini yükseltebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; gün içindeki maddi sıkışıklıklar keyfini kaçırabilir ve bu yüzden bütçeleme yapmak isteyebilirsin. Kendi derdine düşmen, büyüklerine karşı olan sorumluluklarını aksatmana yol açabilir. Motivasyonunun kimi zaman düşük seyredebileceği bir gündesin. İlerleyen saatlerde ilişkiler ön plana çıkabilir ve sevdiklerinle program yapabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; gelecek beklentilerinle ilgili yeni kararlar almak isteyebilir,  kişisel konularınla meşgul olabilirsin. Bu aralar hayatından çıkan insanlar ilk etapta seni zorlayabilir ancak uzun vadede onların hayatından çıkması yapamadıklarını yapman için fırsat olabilir. Her geçen gün artan iştahının için önlem almak isteyebilir, spor ve yürüyüşlerini artırmak isteyebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün hayal kurmanın biraz daha ötesine geçmeyi hedefleyebilirsin.  Hedeflerin için hayal kurmanın yeterli olmadığını düşünebilir, eyleme geçmek isteyebilirsin.  Günün ilerleyen saatlerinde burcuna geçen Ay, sosyalleşmeni sağlayıp motivasyonunu yükseltirken, yakınlarınla kısa bir yolculuk yapmana ve neşelenmene fırsat verebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; kariyerinle ve ideallerinle ilgili mevzuları hayatının merkezi olmaktan çıkarmalı iş ve özel hayatını birbirinden ayırmaya bakmalısın. Çoğu zaman insanların duygularını anlama konusunda yetenekli bir dinleyici olduğun için bugün de yardım isteyen bir arkadaşının yanında olman gerekebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün konuşmalarınla dostlarını ve çevrendeki insanları etkilemen mümkün. Fikir ve düşüncelerinin önemsendiği bir toplulukta bulunabilir, görüşlerini paylaşmaktan, kendini cesaretle ve tutkuyla ifade etmekten çekinmeyebilirsin. Kendine güvenin bu kadar yüksek sevideyken, vizyonunu büyütebilir, akademik kariyerine odaklanabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün keyif alabileceğin aktivitelerde ve organizasyonlarda bulunabilir, oldukça hareketli bir pazar geçirebilirsin. Özel ilişkinde sınırlarını korumayı başaramadığın zamanlar söz konusu olabilir. Diğer taraftan sorumluluk alanında olan bir takım sosyal içerikli konular gündemin olurken, eksik ya da hatalı durumları toparlaman gerekebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; son zamanlarda yaşadığın olayları anlamaya çalışıp, çıkarım yapmak istediğin, sessiz ve yalnızlığı seçtiğin bir hafta sonu olabilir. Özel hayatında işler yolunda gitmeye başlamışken kıskançlık krizlerinden uzak durmaya bakmalısın. Günün sonunda eğlenceli bir yolculuk planı hazırlayabilir ve kendini ufak bir mola ile ödüllendirmek isteyebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bu ara bedenin ve beynin fazla mesai yapmış olabilir ve bir molayı hak ettiğini düşünebilirsin.  Partnerinle heyecan verici bir konuşma yapman ve ikinizin de aynı frekansta olduğunu görmen mümkün. Maddi anlamdaki problemlerine fazla takılmadan, biraz tasarrufla bütçeni toparlamayı başarabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.