4 Ağustos 2018 Burç Yorumları

Sürprizlere, ani gelişen olaylara açık olmamız gereken bir gündeyiz. Maddi manevi huzur ve konfor arayışımız ön plana çıkabilir. Kişisel zevklerimizi abartabilir, maddi kaynaklarımızı tüketebiliriz. Biraz daha kontrollü olmaya, aşırılıklardan kaçınmaya gayret etmeliyiz.

Sevgili Koç; bugün maddi ve manevi güvende olma arzusu içinde olabilirsin. Beklediğin bir paranın gelmemesi, bütçeni zorlayabilir. Yaratıcı fikirlerini sosyal alanlarda paylaşman ve pratik çözümler üretmen, uzun vadede ekonomik alanda rahatlamana yardımcı olabilir. Eski bir aşkın tekrar hayatına girmesi söz konusu olabilir.

Sevgili Boğa; Daha somut olaylara odaklanmak istediğin, yaşamında sağlamlaştırmaya çalıştığın alanlarda ilerlediğin bir dönemdesin. Sana engel olduğun düşündüğün kişilerle çatışma yaşayabilir, olaylara karşı aşırı tepki gösterebilirsin. Ancak isteklerin doğrultusunda inatlaşmadan esnek ve uzlaşmacı olmanda yarar var.

Sevgili İkizler; düşüncelerinin endişelendiren tarafına değil, huzur ve sakinlik veren tarafına odaklanmayı denemelisin.  Bu aralar yaşadığın iletişim trafiği seni çok yormuş olabilir. Kendini ödüllendirecek molalar verip, biraz tembellik yapmayı denemelisin. Önümüzdeki günlerde ekonomik konularla ilgili köklü değişiklikler gündeme gelebilir.

Sevgili Yengeç; sosyalleşme planları yaptığın bir gündesin. Fakat dostlarının bazı tutumlarından rahatsız olabilir, keyifle gittiğin ortamdan keyifsiz çıkabilirsin. Finansal bir sürpriz, gününü renklendirebileceği gibi sevdiklerini de güvence altına almanın rahatlığını yaşatabilir.

Sevgili Aslan; Aldığın kararlarda çok dikkatli olman gereken bir gündesin. Detayları atlamayıp, ince eleyip sık dokumanda yarar var. Etrafındaki kişilerle bir araya gelip fikirlerini değerlendirmen de lehine olabilir. Bu günlerde işlerini oluruna bırakmaktan çok, ne koşulda ve nasıl ilerleyeceğine karar vermelisin.

Sevgili Başak; hedeflerine kararlılıkla yürürken, arkadaşlarınla hem duygusal hem de ciddi paylaşımlarda bulunmaktan keyif alabilirsin. Kişisel gelişim için katıldığın eğitimler özel yaşamına ve hayata bakışına önemli katkılar sağlayabilir. Bugün özeleştiri yapmaktan kaçınmayacaksın.

Sevgili Terazi; yaşadığın bazı olaylar huzurunun kaçmasına neden olabileceği gibi dostlarını ve düşmanlarını da ayırmanı sağlayabilir. Arkanda durduğunu sandığın ve güvendiğin insanlardan ani geri dönüşlere şahit olabilir, içten içe kriz yaşayabilirsin. Ailenin ve gerçek dostlarının kıymetini anladığın bir gün olabilir.

Sevgili Akrep; kariyerinde ya da kendini gösterebileceğin alanlarda işler beklediğin gibi gitmemiş olabilir. Olumsuzluklara odaklanmak yerine, değişmen ya da değiştirmen gereken konuları irdelemelisin. Bunlar için kendine zaman tanımalı, yardım ve rahatlama için ailenden veya bir profesyonelden destek almalısın.

Sevgili Yay; Kendini biraz endişeli ve güvensiz hissedebileceğin bir gündesin. Bu korkular çevrendeki koşullardan kaynaklandığı gibi rasyonel olmayan düşüncelerin tarafından da destekleniyor olabilir. İleriye gitmeni engelleyecek, sağlığını ve huzurunu bozacak durumların arkasındaki olayları araştırman gerekebileceği bir döneme giriyorsun.

Sevgili Oğlak; çevrenle diyalog halinde olacağın ve duygusal paylaşımlarda bulunurken sakinliği ve güvenliği önemseyeceğin bir gün olabilir. Finansla ilgili konularda iyi haberler alabileceğin gibi, yeni bir çalışma alanında görev alabilirsin. Planların istikrarlı bir şekilde ilerlerken daha zorlu alanlarda başarılı olmayı seçebilirsin.

Sevgili Kova; aynı anda çok fazla konu olması seni bir karar verme ihtiyacına sürükleyebilir. Ani ve hızlı karar vermeden önce güvenliğini ve huzurunu ön planda tutmalısın. İş değiştirmeyi düşünüyorsan, mevcut işini bırakmadan, aşama aşama geçiş yapman avantajlı olabilir. Yeni perspektiflere açık olmanda yarar var.

Sevgili Balık; yakınlarınla ya da kardeşlerinle ilgili konularda daha dengeli ve ılımlı davranman gerekebilir. Mevcut durumu yeniden değerlendirerek yaklaşımını değiştirebilir, olumlu sonuçlar alabilirsin. Hayatında önemli değişiklikler yapmayı düşünüyorsan, geçmişten ders alarak, sistematik bir şekilde ilerlemeye çalışmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.