31 Temmuz Burç Yorumları

Güne sakin bir başlangıç yapacağız. Özellikle sabah saatlerinde sezgilerimize kulak verebilir, iç dünyamıza yönelebilir, hırslarımızı bir kenara iterek çok daha yardımsever biri olabiliriz. Öğle saatlerinde çok daha kontrollü olacak, çıkarlarımız doğrultusunda harekete geçebileceğiz. Bu saatleri verimli bir şekilde kullanmamızda ve önemli işlerimizi öğleden sonraya bırakmamamızda yarar var. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; iş arkadaşlarından, sosyal yaşamından ve sezgilerinden destek alarak girişimlerde bulunabilir, finansal yatırımlarda riskleri doğru hesaplayarak karar verebilirsin. Önümüzdeki günlerde aile ilişkilerin daha samimi ve yakın olabilir, ziyaretlerde bulunabilirsin.

Sevgili Boğa; yakın ilişkide olduğun kişilerle yolculuk planları yapabilir, fikir birliğine vararak, ortak kararlar alabilirsin. Sana keyif veren konularla ilgili uzmanlarla görüşmeler yapabilir, hedeflerine varmak için iş birliğine girebilirsin. Duygusal kararlar alabileceğin bir dönemdesin.

Sevgili İkizler; çalışma ortamında yeni tecrübeler edinmek üzere hamleler yapabilir, yatırımları içeren girişimlerde bulunabilirsin. Fakat beraber çalıştığın kişiler fikirlerinden hoşlanmayabilir, aranızda gerilimler yaşayanabilir. Ailenle ekonomik iş birlikleri yapabilirsin.

Sevgili Yengeç; Venüs gezegeninin burcunda hareket etmeye başlamasıyla birlikte hem dış görüntüne hem de sevdiklerinle ilişkine daha fazla özen göstermeye başlayacaksın. Bugün kendini daha enerjik ve keyifli hissedebilir, romantik ilişkiler ve çocuklarla ilgili başlangıçlar yapmak isteyebilirsin.

Sevgili Aslan; önümüzdeki günlerde ilişkilerini gözlerden ırak yaşamak isteyebilir, kalabalık çevrelerden uzaklaşarak, mahremiyetine özen gösterebilirsin. Yaşadığın yerle ilgili başlangıçlar gündeme gelebilir, taşınma ya da tadilat gibi işlerle uğraşabilirsin. Finansal desteğe ihtiyacı olan ailene gereken özveriyi göstermekten kaçınmayacaksın.

Sevgili Başak; arkadaşlarınla ve sosyal gruplarınla hızlı iletişim trafiği içinde yeni kararlar alabilir, gündemini değiştirebilirsin. Ortaklıklar ve iş birlikleri ufkunu genişleterek olaylara daha derinden bakmanı sağlayabilir. Önümüzdeki günlerde yeni sosyal gruplar içinde yer alabilirsin.

Sevgili Terazi; yönetici gezegenin Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte ilişkilerini herkesin gözü önünde yaşamaya başlayabilir, daha sosyal bir ortamda bulunabilir, yeni kariyer fırsatları yakalayabilirsin. Bugün ise kazançlarını artırmanın yollarını arayabilir, daha önce deneyiminin olmadığı alanlara kayabilirsin.

Sevgili Akrep; duygusal kararlar alabileceğin, hayata daha geleneksel bir bakış açısıyla yaklaşacağın yeni bir süreçtesin. Bugün yaşamını ve ilişkilerini ilgilendiren konularda girişimlerde bulunmak, başlangıçlar yapmak isteyebilirsin. Çevrendekileri etkilemen ve ikna etmen daha kolay olacaktır.

Sevgili Yay; yalnız kalarak, kafanı toplamak isteyebilir, yaşama bakış açını yeniden değerlendirmen gerektiğini görebilirsin. Ailen için yapman gereken fedakârlıklar seni hem fiziksel hem de ekonomik açıdan zorlayabilir. Önümüzdeki günlerde finansal desteklerin artacağından daha rahat olacaksın.

Sevgili Oğlak; Venüs’ün karşıt burcuna geçmesiyle birlikte hem evlilik hem de ortaklık konularında önemli gelişmeler yaşayabilirsin. Karşına seni seven ya da senin sevebileceğin kişiler çıkabilir. Bugün iyi hesaplanmış riskleri alarak, deneyimsiz olduğun alanlarda başlangıçlara yönelebilirsin.

Sevgili Kova; kariyerinle ilgili tecrübesiz olduğun alanlarda adımlar atmanı sağlayan destekler alabilir, cesur girişimlerde bulunabilirsin. Bugün çok çalışman ve önemli kararlar alman gerekebilir. Neyse ki beraber çalıştığın kişilerden destek görebileceğin ve daha konforlu bir ortama kavuşacağın bir dönemdesin.

Sevgili Balık; bugün sevdiklerin seni yeni alanlara açılman için destekleyecek ve deneyimsiz olduğun konularda cesur adımlar atmana yardımcı olacaktır. Daha araştırmacı olabilir, uzun vadeli planlara yönelebilirsin. Aşk hayatında önemli ve mutluluk verici gelişmeler yaşanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.