31 Temmuz 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün geçmişe ait konular veya henüz iç dünyamızda sindiremediğimiz konularla yüzleşebiliriz. Duygularla hareket edebilir; sübjektif yaklaşımlarda bulunabiliriz. Hem Balsamik faz hem de Ay’ın boşlukta olduğu bu süreç yeni girişim ve hamlelere pek uygun değil. Zamanı tamamlanması gereken işlerle ilgilenerek değerlendirebiliriz..

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bu ara kendini zihinsel ve ruhsal anlamda içe dönük hissetsen de iş ve özel hayatındaki sorumluluklarını aksatmayacaksın ve sağduyulu olmayı elden bırakmayacaksın. Romantik ilişkinde empatik ve yumuşak kalpli olabileceğin bir gündesin. Plan ve projelerini hayata geçirmeden önce; kendine biraz daha zaman tanımalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sabit bir insan olmana rağmen koşulların rutininden sıkılmış olabilir, geleceğini zihninde kurguladığın hali gibi kalmasını istemiyor olabilirsin. Yeni bir sayfa ve farklı bir deneyim peşinde olabilirsin.  Şu an yaşadıklarına değil, tecrübe edindiklerine odaklanmalısın.   Vizyonlarını büyüt tuttuğunda sürprizleri ya da alternatifleri daha rahat görebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün duygusal hareketliliğin artarken, kararsızlık ve bunun doğurabileceği huzursuzluk hissiyatı olabilir. Olabilecek devingenlik seni olumsuz düşüncelere sürükleyebilir. Akşam saatlerinde sakinleşebilir ve alışılmadık bir şekilde ilham bulabilirsin. Hikâye yazma, resim yapma gibi yaratıcılığını artıracak işlerle uğraşabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde iyimser ve pozitif davranışların, bakış açını da etkileyebilir, daha fazla hoşgörüye sahip olabilirsin. Sorumluluğun altında olan konularda  yenilenme ve bir değişim söz konusu.  Akşama doğru sosyalleşebilir, kendini şımartmak için ufak tefek hediyeler alabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün zihninin  sana neler söylediğine dikkat etmelisin.  Zira duygularını eyleme dökmek için istekli olabilir ve sonradan toparlaması güç durumlar oluşturabilirsin.  Ani gelişebilecek bir konuda neyin adil olup olmadığını tartışırken sinirler gerilebilir. Sorunun bir parçası olmak yerine çözümün bir parçası olmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; ailen, evin ve özel ilişkinle ilgili alanlarda; geçmişin yük getirdiği konularda farkındalık edinebilir, bu ağırlıktan kurtulmak isteyebilirsin. Sosyal konumundan dolayı aldığın sorumluluğu hafifletmek için çözüm arayışı içinde olabilirsin. Geçmişinle vedalaşabilir, sezgilerinle fark yaratabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün kendini ifade etmek isteyeceğin işlere yönelebilirsin. Sorumlu olduğun konularda daha rahat risk alabilir ve seni keyifli hissettirecek şeylere harcama yapmak isteyebilirsin. İkna kabiliyetinle ve arabulucu tavırlarınla meslektaşların arasındaki gerginliklere son verebilir ve barış yaratabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün geçmişe ait konular tekrar önem kazanabilir. Bir eğitim programını veya seyahat planını beklentini karşılaması için gündemin haline getirebilirsin. İhtiyaç duyduğun doğru kelimeler; dilinden kolayca döküldüğünü göreceksin. Akşam saatlerinde arkadaşlarınla zaman geçirebilir, fikirlerini paylaşabilir ve neşelenebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; mazi olmuş fakat yeniden gündeme gelen şartlar karşısında iyimserliğini muhafaza ediyor, mantıklı ve temkinli davranıyorsun.  Gün genelinle finansal içerikli konularında destek bulamayabilirsin. Akşamüzeri enerjinin artmasıyla ilhama yönelik işlerine odaklanabilir veya yabancılardan yeni deneyim edinebileceğin fikirler alabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün maddi kaynaklarınla ilgili gelişmeler ve finansal değişiklikler yaşayabilirsin.  Yoğun bir meşguliyet içinde olabilirsin. Ancak kimi insanlar dikkatini dağıtabilir ve tecrübelerinden yararlanmak isteyebilir. Endişelerini gidermek için kendine zaman tanımalısın aksi takdirde daha fazla bunalabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; konsantrasyon, disiplin ve görev duygusuyla güne başlayabilirsin.  Bu duygular özellikle kariyer planlarının ve ortakları işlerinin gelişimi açısından olumlu olacaktır. Gün içinde inisiyatif alman gereken konularda, fedakârlık yapman beklenebilir ve bu durum planlarını ertelemene neden olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün seni hapseden koşullar oluşabilir. Kendini huzursuz hissedebilirsin. İlerleyen saatlerinde rahatlayabilir ve günlük işlerinle kafanı dağıtmak isteyebilirsin. Eski sevgilinle karşılaşabilir ve romantik ilişkinde beklenmedik bir geriye dönüş yaşayabilirsin.  İçinden çıkamadığın bir konuda tarafsız birinden yardım alman mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.