31 Temmuz 2018 Burç Yorumları

Beklentilerimizin artacağı bir gündeyiz. Çevremizdekilere karşı hassas davranabilir, aşırı tepkiler gösterebiliriz. Hayal kırıklığına uğrayabilir, yanılgılara düşebiliriz. Bu yüzden sakinliğimizi koruyarak temkinli olmakta fayda var. Zaaflarımıza yönelik gelebilecek tehditlere karşı gözümüzü dört açmalı, kontrollü davranmaya özen göstermeliyiz.

Sevgili Koç; bir yandan korkuların depreşirken, bir yandan da hak ettiğin hayatın hayalleri kurabilirsin. Finansal konularda bazı endişeler içinde olman mümkün. Ancak sevdiklerinden gelebilecek desteklere açık olmalı, gurur yapmadan fırsatları değerlendirmeye bakmalısın. Sorumluluklarını da ertelemeden yerine getirmende yarar var.

Sevgili Boğa; ilişkinde doğruluğa ve dürüstlüğe önem verebilir, seni huzursuz eden kişilerden uzak durma kararı alabilirsin. Şu aralar romantik konularda mükemmeliyetçi olabilir, detaylarla uğraşmaktan hayatın sana sunduğu güzellikleri kaçırabilirsin. Biraz sezgilerine de kulak vermelisin.

Sevgili İkizler; motivasyonunu ve merakını kariyerine yönlendirerek başarılı işler çıkartmaya aday bir gündesin. Seni kısıtlayan pürüzlere takılmadan ve duygusal ikilemlerden uzak durarak, yeteneklerine güvenmeli, fikirlerine saygı duyduğun insanlarla iş birliğine gitmelisin. Kaynaklarını doğru kullanman yaşam alanına da huzur getirebilir.

Sevgili Yengeç; uzak yollardan gelebilecek güzel haberlere sevinebilir, yaşam kaliteni artıracak ve kazançlarını destekleyecek konularına “evet” diyebilirsin. Hayata sevgi dolu bakmanın avantajlarını yaşarken, hayal gücünü ve vizyonunu kullanarak değişik ve faklı sunumlar yapma fırsatı bulabilirsin.

Sevgili Aslan; sana ait olmayan bir geliri değerlendirmek isteyebilir ve sonrasında duygusal kriz yaşayabilirsin. Maddi konulara karşı hayalci olmaman ve titiz davranman gereken bir gündesin. Yaratıcılığını ve yeteneğini entelektüel çalışmalara yönlendirebilirsen, yaşayabileceğin deneyimden pişmanlık duymazsın.

Sevgili Başak; içten içe duyduğun huzursuzluğu ifade edip kurtulma niyetinde olabilirsin. Karşındakini inciterek sorunlarını çözebileceğini düşünmemelisin. Ya sakin kalmayı başarabilmeli ya da olaylardan uzak durabilmelisin. Yakınlarınla yapacağın organizasyon gününe renk katacaktır.

Sevgili Terazi; sanatsal ve yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarılı işler çıkartsan da maddi konularda kararsız ya da kayıtsız kalabilirsin. Sorumluluğunu üstelendiğin konuları bir an önce tamamlamalı, küçük detayları sorun olarak görmeyip, işlerini toparlamaya bakmalısın.  Gizlilikten hoşlandığın bir dönemdesin.

Sevgili Akrep; duygu yüklü birkaç gün geçiriyor olabilir, hatta daha önce şikâyet ettiğin konuları kabullenmeye çalışabilirsin. Kazançların, hobilerinden gelen kaynakla destek bulabilir Hobilerinin üzerine daha fazla eğilebilir, hayat dinamiklerini ve yaşam kaliteni artırabilirsin. Partnerinle ilgili şüphelerin, ona olan bağımlılığından kaynaklanıyor olabilir.

Sevgili Yay; bazı konuları deneme yanılma yoluyla tespit ediyor olabilir ve şu anda da kendi bildiğin yöntemleri deneyimliyor olabilirsin. İdeallerinde ısrarcı davranarak istediğin noktalara gelmeye niyetli olman mümkün. Aile içi konularda kafan karışık olsa da iç dünyandaki huzuru yakalamakta zorlanmayabilirsin.

Sevgili Oğlak; yakın çevrene karşı olumlu ve empatik davranışların, sosyal çevreninin sana bakış açısını değiştirmesine neden olurken, sert duruşunun altında yatan yufka yüreğini de görebilirler. İş birliklerindeki uyum, ortak kaynaklarında ya da seyahat planlarında beklemediğin avantajlar sağlayabilir.

Sevgili Kova; finansal konularda çeşitli beklenti içerisinde olmana rağmen; ailevi konularda yaşayabileceğin anlaşmazlık, kontrolsüz para çıkışlarına sebep olabilir. Kariyerini veya içinde bulunduğun sosyal konumu etkileyecek kişilerle birliktelik kurarken yeteneklerini de gösterme fırsatını yakalayabilirsin.

Sevgili Balık; hayatını ve romantik ilişkini irdelediğin bu günlerde, eski aşklarını hatırlayabilir, geçmiş deneyimlerini anabilirsin. Ay’ın burcunda olması sevdiklerine hassas ve fedakâr olmanı sağlarken, manevi konularla da ilgilenebilir, ruhuna iyi gelebilecek şifalara da açık olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.