31 Ocak Burç Yorumları

Düne göre daha hareketli olacağız. Güne daha kararlı ve planlı başlayabiliriz. Sabah saatleri görüşmeler açısından olumlu. Öğleden sonra otorite konumundaki kişilerle sorunlar yaşama ihtimalimiz var, karşımıza engeller çıkabilir, kararlarımızdan dönebiliriz. Akşam saatlerinde daha duygusal ve romantik hissedebilir, sevdiklerimiz için fedakarlık yapabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; dalgalı, iniş çıkışlı ruh halinde olabilir; iç dünyanda kalmak isteyebilirsin.  Bir yandan harekete geçme ve hamle yapma güdüsünde olabilir; diğer bir yandan da adeta kapana kısılmış gibi hissedebilirsin. Günün ilerleyen zamanlarında aileye, sevdiklerine veya maddiyata dayalı konularla ilgili perde arkası bazı gelişmeler yaşayabilirsin.Sevgili Boğa; gruplar içinde, arkadaşlıklarında seni duygusal anlamda yaralayan gelişmelere açıksın. Bazı sonlanmaları yaşayacağın bir gündesin. Amaçlarından uzaklaşabilir; yeniye yer açabilmek için bazı durumları geride bırakabilirsin. Finansal alanda birikimlerini yatırıma dönüştürebileceğin gibi harcamalarında kısıntıya gidebilirsin.

Sevgili İkizler; bugün atacağın adımlarda ve alacağın kararlarda bir önceki güne göre daha netsin. Seni yaralayan veya ilerlemeni engelleyen koşulları artık geride bırakmak isteyebilir; kendine yeni bir yol belirleyebilirsin. İkili ilişkiler ve iş birliklerinden kaynaklı durumlar seni gerçekçi düşünmeye ve hayallerden çıkmaya zorlayabilir.

Sevgili Yengeç; yurt dışı, yolculuklar, akademik eğitim veya hukuksal işlerde seni sorumluluk almaya veya karar almaya zorlayan gelişmeler içindesin. Ayrıca duygusal anlamda seni yaralayan konuları sona erdirebilirsin. Sezgilerin ve iç sesin bu yargıya varmanda sana yardımcı olacaktır. Akşam saatleri kendini daha rahat hissedebilirsin.

Sevgili Aslan; duygusal paylaşımlarında veya maddi konularda seni hassas kılan gelişmeler var. Yatırımlarını gerçekçi bakış açısıyla değerlendirememenin getirdiği zorlukları yaşayabilirsin. Diğer bir yandan, sevdiklerinden beklediğin ilgi ve alakayı gün içinde bulamayabilirsin. Ancak günün ikinci yarısı senin için daha tatminkâr olabilir.

Sevgili Başak; karşındaki kişilere bağlı hareket ediyor olman plan ve programlarını etkilemekte. Son birkaç gündür belirsiz ve karmaşık olan koşulları artık belli bir çerçeveye oturtmak için harekete geçebilirsin. Eve, ailene olan sorumluluklarını da göz ardı etmeyebilirsin. Günün ikinci yarısı ilişki ve iş birlikleri adına fırsatlara açık bir süreç olabilir.

Sevgili Terazi; konsantre olmakta zorlandığın işleri yoluna koyma çabasında olabilirsin. Otorite konumundaki kişilerden yana sorun yaşama olasılığın yüksek. Yakın çevren ve kardeşlerin sorumlulukları veya onlardan gelen talepler yardımcı olmanı gerektiren durumlar yaratabilir. Gün içinde yorucu koşullardan dolayı sağlığın olumsuz etkilenebilir.

Sevgili Akrep; duygusal zamanlardasın. Sevdiğin kişiden kaynaklı durumlar veya parasal konularda seni zorlayan koşullar yalpalamana veya fedakarlık göstermene neden olabilir. Kendi değerinin farkında olacağın gelişmeler de yaşayabilirsin. Diğer bir yandan hayal dünyan ve yaratıcılığın yüksek seyredebilir.

Sevgili Yay; bitiş ve başlangıçlar bugüne damgasını vurabilir. Seni yaralayan konularla ilgili ortaya çıkan yeni gelişmeler sonucunda bir karar alma olasılığın yüksek. Ayrıca yeni başlattığın girişimlerin ilk etabında, işler ilerlemeden bazı düzeltmelere gidebilirsin. Eve, gayrimenkule veya aileye ait durumlar seni fedakarlığa yöneltebilir.

Sevgili Oğlak; düşünce ve kararlarında net olamadığın süreci geride bırakmaktasın. Bugün seni her ne kadar yaralasa da kadersel bazı adımlar atabilirsin. Kontrol dışı durumlar veya arka planda otorite konumundaki birinden gelen engellerle karşılaşabilirsin. Her zamanki hırslı ve mücadeleci tavrını bir kenara bırakarak bu kez akışta kalmayı seçebilirsin.

Sevgili Kova; parasal konularda ilerisini göremediğin konularla ilgili bazı gelişmeler yaşanabilir. Şartlarını sağlam tutabilmek bazı kararlar alman gerekebilir. Diğer bir taraftan ise gruplardan veya takım çalışmasından elde edeceklerin sana beklediğin kazancı sağlamayabilir. Harcamalarında aşırıya kaçmamaya çalışmalısın.

Sevgili Balık; iş ve sosyal yaşamda sorumluluklarını yerine getirmek isterken yıpranma durumun söz konusu. Planlarını hayaller üzerine kurmaman senin lehine olabilir. Otorite konumundaki kişi veya kurumlarla olan işlerde beklemediğin engeller çıkabilir. Günün ikinci yarsı daha pozitif etkiler altında geçebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.