31 Ocak 2020 Günlük Burç Yorumları

Ay; hâlâ Koç burcunda ilerlerken sabah saatlerinden itibaren attığımız her adımda bir mücadele vermek zorunda kalabiliriz. Gerçi güne enerjik, cesur ve iyimser enerjilerle başlıyoruz ancak hemen sonrasında zorlu rakiplerle karşılaşabilir, yetkinlik sorunu yaşayabiliriz. Bizi engelleyen, sürekli sorgulayan ve baskı altına alan otorite figürleri ve amirler eylemlerimizin yarım kalmasına ya da ilerlememesine neden olabilir. Bugün dayanıklılık ve cesaret testlerinden geçebilir, kendi içimizde bir savaş verebiliriz…

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; Ay hâlâ burcunda hareket ettiğinden cesaretinle öne çıkabilir, iş ve sosyal hayatında sorumluluklarını yerine getirmek için hareket edebilirsin. Görüşme ve toplantılardan olumlu sonuç alabilmek için objektif olmalı ve ilişkileri doğru yöneterek gerektiğinde taviz vermelisin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; görüş farklılıkları içten içe kaygılanmana neden olabilir. Seni öfkelendiren olaylara tepki vermeden sineye çekebilirsin. Verdiğin sözlerin sorumluluğunu taşımalı, gerektiğinde açıklama yapabilmeli ve yüzleşmekten kaçınmamalısın. Biraz yalnız kalarak yeni bir strateji oluşturabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sosyal ortamlarda yer alabilir, hedeflerine varmak için mücadele içine girebilirsin. Finansal konularla ilgili görüşme ve iş birliklerinde gerginlikler yaşanabilir, anlaşmalarda bazı olumsuzluklar çıkabilir.  Üstündeki baskıya rağmen doğru bildiğin yoldan şaşmamalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; toplumsal konularda veya iş hayatında cesur ve mücadeleci tarafınla öne çıkabilirsin. İş birliği yaptığın ya da yakın ilişki de olduğun kişilerle sorumluluk paylaşımdan dolayı çatışmalar yaşayabilir, sana yüklenen görevlerin üstünde baskıya yol açtığını düşünebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; görüşlerinde ısrarcı oluşun hırsla davranmana sebep olabilir. Günlük programını uygulamakta zorlanabilir, çalışma ortamında fikir ayrılıkları yaşayabilirsin. Bugün gerek sosyal medya paylaşımlarında gerekse çevrenle iletişiminde sıkıntılar yaşayabilir, zamansız çıkışlar yapabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; harcamalarından dolayı bütçeni aşabilir ve endişeler yaşayabilirsin. Yeteneklerini kazanca çevirmek, çocuklarla ilgili sorumluluklarını yerine getirmek için kaynak arayışına girebilirsin. Ancak attığın adımlarda seni engellemeye çalışan kişilerin olduğunu fark edebileceğin bir gündesin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; ikili ilişkilerde uzlaşmakta zorlanabilir, anlaşmalarda fikir birliğine varamayabilirsin. Karşındakiler seni zorlasa bile yaşanacak gelişmeleri soğukkanlılıkla değerlendirmeye bakmalısın. Sorumlulukların, programını aksatabilir ve kendi isteklerini yerine getirememene neden olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün hem iş hem de sorumluluklarını yerine getirmek için fazladan gayret göstermen gerekebilir. Görüşlerin doğrultusunda hırsla hareket edebilir; ısrarcı ve kararlı tutumunla çatışmaları körükleyebilirsin. Zamanlama sorunu yaşayabilir, yolda veya trafikte fazla zaman harcayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; romantik ilişkinde yaşanan gelişmeler duygularını sorgulamana neden olabilir. Bir yandan kendini sevdiklerine karşı sorumlu hissederken bir yandan da bağımsızlığını korumak ve aldığın kararları özgürce uygulamak isteyebilirsin. Üstündeki baskıyı azaltmak için yakın çevrendekilerin fikrini alabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; hayatın getirdiği sorumluluklar artabilir. Bu durum seni gerginliğe sürükleyebilir. Kendi isteklerini ve kararlarını ön plana çıkarmaya çalıştığın durumlarda ailenin beklentilerine karşılık veremeyebilirsin. Birbirinize anlayış göstermekte zorlanabilir, karşındakilere baskı uygulayabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; aniden gelişen olaylar günlük programını ertelemeni gerektirebilir. Dedikodular ve kulisler çevrenle ilişkilerinin bozulmasına ve sonradan pişman olacağın sözler sarf etmene neden olabilir. Kontrol edemediğin olaylar karşısında şartları fazla zorlamamalı, gerektiğinde taviz vermelisin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün kendini gruplara veya arkadaş çevrene kanıtlamak isteğiyle hareket edebilirsin. Ancak dostlarınla ya da sevdiklerinle aranda yaşanabilecek gerginliklere karşı dikkatli olmalısın. Maddi kazançlarınla ilgili yeni bir başlangıç yapmak isteyebilirsin. Ancak düşünmeden hareket etmemeli ve başladığın takdirde alman gereken sorumlulukların farkında olmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir