31 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

Her ne kadar balsamik olarak adlandırdığımız kapanış enerjilerine doğru ilerlesek de gün oldukça pozitif koşullara açık. Hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için girişimlerde bulunabilir veya yaşadıklarımızı daha üst boyuttan değerlendirebiliriz. Gökyüzündeki ateş elementi yoğunluğu ve gezegenlerin olumlu ve akıcı açıları bizleri cesaretli kılacak; motivasyonumuzu arttıracaktır. Hamle yapmaktan çekindiğimiz konuları yeniden ele alabilecek; son bir gayretle çalışmalarımıza farklı bir ivme kazandırmak isteyeceğiz. Bugün yine aşk ilişkileri, sosyal alan ve parasal işler adına oldukça hareketli geçebilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç; hem zihinsel hem de duygusal olarak abartmaya meyilli bir günde olduğundan planlı hareket edemeyebilir, aklına eseni hemen yapmak isteyebilirsin. Ancak neşenin yerinde olması karmaşık durumlar yaşasan dahi üstesinden gelmeni kolaylaştıracaktır. Risk ve yüksek enerji gerektiren durumlar hoşuna gidebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Boğa; bugün karşına çıkan yatırım ve kazanç fırsatlarını kaçırmamak için acele edebilir, fazladan risk alabilirsin. Seni destekleyen ve koruyan kişilerle bir arada olduğun içinde iyimser davranıyor olabilirsin. Bir süredir beklediğin ödemeleri almak için uygun bir zamandasın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili İkizler; karşıt burcundaki gezegen yoğunluğu koşulları senin yönlendirmekte zorlanacağına başkalarıyla beraber adım atman gerektiğine işaret ediyor. Ancak seni destekleyen, cesaretlendiren ve heveslendiren ilişkiler yaşaman, ufkunu açacak ve sana fırsatlar getirecektir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yengeç; bir süredir bedensel sağlık konusunda disiplinli olmaya çalışsan bile bugün kendine izin vermek isteyebilir ve yemeyi içmeyi fazla kaçırabilirsin. Beraber çalıştığın kişilerde ya da akrabalarda gelişen ilişkiler yaşamını kolaylaştıracağı gibi motivasyonunu ve iyimserliğini de artırabilir. Kariyerinde olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Aslan; romantik ilişkilerde hızlı ve keyifli gelişmelerin olabileceği bir gündesin. Yaratıcılık gerektiren konularda son derece başarılı olabilir, enteresan fikirler geliştirebilirsin. Çok iyimser olacağından yaşamdan keyif almaya yönelebilir, seni mutlu edecek uğraşların peşinden gidebilirsin ancak tepkilerin abartılı olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Başak; hem iş hem de özel yaşamındaki gelişmeler umutla dolmana ve kendini iyi hissetmene neden olabilir. Özellikle finansal alandaki gelişmeler beklenmedik şekilde lehine olabilir. Gayrimenkul alım satımında da şansın yaver gidebilir, ailenle keyifli bir zaman geçirebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Terazi; iletişim trafiğinin hızla artması kanalların karışmasına yol açabilir. Büyük vaatlerde bulunabilir ya da abartılı sözlere kanabilirsin. Ancak yakın ilişkide olduğun kişilerin heveslendirmesiyle çıktığın yollardan mutluluk duyabilir, ani ve sürpriz karşılaşmalar yaşayabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Akrep; bugün paran hiç bitmeyecekmiş gibi harcama yapabilir, finansal alanda oldukça iyimser bir tavırda olabilirsin. Gelişmeler seni risk almaya da itebilir. Ödeme planı yaparken ya da bütçeni düzenlerken daha dikkatli olmalısın ama kazançlı çıkacağın bir işi de kısa sürede sonuçlandırabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yay; birçok gezegen burcunda ilerlerken kendini çok güçlü ve enerjik hissedebilirsin. Bütün kontrolün sende olması özellikle aşk ilişkilerinde beklenmedik hamleler yapmana neden olabilir. Yaşamdan keyif alacağın, ancak fazla risk içeren girişimlerde bulunabilir, duygularını abartılı bir şekilde ifade edebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Oğlak; çevrenden gizlediğin gelişmeler seni içten içe çok mutlu etse bile ser verip sır vermeyebilirsin. Düşmanlarına karşı bir zafer kazanabilir, girdiğin rekabetten kadersel gelişmeler sayesinde başarıyla çıkabilirsin. Henüz açığa çıkmaya hazır olmasan da ailenle paylaşımda bulunabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Kova; bir süredir beklemede olan konuların hızla gelişmeye başlaması hatta sonuç almaya yakınlaşman keyfini yerine getirebilir. Aklını kurcalayan sorunları cesaretle ifade ederek bir çırpıda çözüme kavuşturabilirsin. Arkadaş ve sosyal çevrende dikkatleri çekebilir, yeni organizasyonlar yapabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Balık; sosyal alanda oldukça hareketli geçecek bir gün seni bekliyor. Emeklerinin karşılığını almakla kalmayacak, takdir de toplayacaksın. Ani gelişmeler planlı programlı ilerlemeni zorlaştırsa da iyimserliğin sayesinde birçok işi birden halledebilirsin. Yalnız duygularını çok abartılı bir dille ifade etmekten kaçınmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.