31 Ocak 2018 Burç Yorumları

Güne gücümüzü ve neler yapabileceğimizi ortaya koyma isteği ile başlayabiliriz. Mantıklı davranmakta zorlanmamız ve güdülerimiz doğrultusunda hareket etmemiz mümkün. Her konuda kendi istediğimiz olsun diye diretebilir, agresif tavırlar sergileyebiliriz. İlerleyen saatlerde Aslan burcunda gerçekleşecek olan dolunayın etkilerini hissedeceğiz. Yaratıcılığımızı kullanarak özgüven tazelemek isteyebiliriz. Başlangıçta rasyonel davranmak zor olsa da sonrasında olayları daha mantıklı bir şekilde ele almayı başaracak, sorunlarımızı alternatif çözümler bulabileceğiz. 

Sevgili Koç; bugün gerçekleşecek Ay tutulmasının etkisi tüm güne yansıyabilir. Aşk hayatın hareketlenebilir, bir süredir ilişkinde yaşadığın sorunları gözden geçirerek çözümler üretebilirsin. Çocuklar ve yaratıcı çalışmalarınla ilgili kararlar alabilir, keyifli bir gün geçirmek için kendini şımartabilirsin.

Sevgili Boğa; aileye ve eve dair girişimlerinin sonuçlarını Ay tutulması ile daha net görebilir, son kararını bu gidişat doğrultusunda verebilirsin. İş ve özel yaşamın arasında ikilemlerini çözmek için gücü elinde tutmak ve son kararı veren olmak isteyebilirsin. Ancak fazla dramatik tavırlar sergilememeye özen göstermelisin.

Sevgili İkizler; Ay tutulmasının etkisi ile düşüncelerini yenileyebilirsin ancak fazla bireysel davranmamaya dikkat etmelisin. Yurt dışı, eğitim ve hukuki konulardaki girişimlerinin sonuçlarını alabilir, süreci isteklerin doğrultusunda başlatabilirsin. Bugünlerde verdiğin sözlere dikkat etmelisin.

Sevgili Yengeç; bugünlerde maddi konular gündemini meşgul edebilir.  Borç alacak hesapları yapabilir, lükse kaçacak harcamalarda bulunabilirsin. Finansal kararlarda kontrolün sende olmasında konusunda ısrarcı olabilirsin. Yeteneklerini sergileyebileceğin fırsatlar karşına çıkabilir, gelirlerini yönetirken risk alabilirsin.

Sevgili Aslan; burcunda gerçekleşecek Ay tutulması ile ikili ilişkilerinde ve yaşamına dair konularda karar almanı gerektiren gelişmeler yaşanabilir. Ortaklık ve evliliğini kendi isteklerin doğrultusunda yönlendirmek veya yeniden düzenlemek isteyebilirsin. Aşırı bir özgüven ve cesaretle harekete geçebilir, bütün dikkatleri üstüne toplayabilirsin.

Sevgili Başak; Ay tutulmasıyla birlikte aldığın kararları önümüzdeki günlerde uygulamaya koyabilir, tümüyle bireysel girişimlerde bulunabilirsin. Kendinle baş başa kalma isteğinde bugün artış olabilir. Gizli kalmış bir sağlık sorunu ile karşılaşabilir, yeni düşmanlıklar keşfedebilirsin. Kontrolün sende olmadığı bir süreç için hazırlıklı olmalısın.

Sevgili Terazi; bugün gerçekleşen Ay tutulması ile keyiflerin ve hedeflerin arasında bir seçim yapmak zorunda kalabilirsin. Bir yandan sosyal ortamında ve gruplar içinde ön planda olarak dikkatleri üstüne toplamak bir yandan da sevdiklerine ve hobilerine zaman ayırmak isteyebilirsin.

Sevgili Akrep; tutulmayla birlikte, iş ve kariyer hayatında gücünü gösterebilir, toplum önünde dikkatleri üstüne toplayabilirsin. Sosyal yaşamın ile ailen arasında kalabilir, karar aşamasına gelebilirsin. Yerleşim değişikliği ya da gayrimenkullerle ilgili gelişmeler gündemde olabilir. Yüksek özgüvenle gereğinden fazla risk alabilirsin.

Sevgili Yay; önümüzdeki günlerde yurt dışı, yolculuklar ve eğitimle ilgili beklediğin haberleri alabilir, geleceğine yönelik karar aşamasında olabilirsin.  İnançlarında manevi değerlerini ön plana alabilir, düşüncelerini paylaşmak için istekli olabilirsin. Fakat fazla fanatik ve iyimser tavırlar sergilemen gerilime yol açabilir.

Sevgili Oğlak; ortak gelirler, para yönetimi ve bütçeleme ile ilgili konularda tek yetkili olma isteğin Ay tutulması ile birlikte görünür olmaya başlayabilir. Vergi, nafaka, prim gibi alacak borç hesapları gündeme gelebilir. Alternatif kazanç yolları ararken aşırı risk üstlenebilir, yatırımlarını kimseye danışmadan değerlendirmek isteyebilirsin.

Sevgili Kova; karşıt burcunda gerçekleşen Ay tutulmasının etkisi ile süregelen ilişkini daha ciddi bir evreye taşıyabilir veya sonlandırabilirsin. Avukatlık ya da danışmanlık hizmetlerine ihtiyacın olabilir, yapacağın araştırma neticesinde işinde deneyimli kişilerle karşılaşabilirsin. Karşındakilerin abartılı beklentiler içinde olması seni karar aşamasına getirebilir.

Sevgili Balık; çalışma ortamında yolunda gitmeyen konuları düzeltmek için yetkiyi ele alabilirsin. Günlük uğraşların getirdiği yorucu koşullar sağlığını etkileyebilir, dinlenmeye vakit ayırmalısın. Görev paylaşımından dolayı beraber çalıştığın kişilerle aranda oluşabilecek gerilimi fazla büyütmemelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.