31 Mayıs Burç Yorumları

Sabah saatlerinde kendimizi oldukça enerjik, neşeli ve umutlu hissedebiliriz. İlişkiler ve iş birlikleri açısından olumlu gelişmeler yaşamamız mümkün. Güzel fırsatlarla karşılaşabiliriz. Adımlarımızı daha somut ve kalıcı bir hale getirebiliriz. Otorite konumundaki kişileri ilgilendiren işlerimiz akıcı bir şekilde ilerleyebilir. Gün içinde sürpriz gelişmelere açık olmalıyız, beklenmedik durumlar yenilenmemize ve farkındalığımızın artmasına yardım edebilir. Genel olarak motivasyonumuzun yüksek olduğu bir gündeyiz, harekete geçmek konusunda zorlanmayacak, cesurca risk alabileceğiz. Kendimizi yazılı ve sözlü olarak etkin bir şekilde ifade edebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; cesaretin ve atılım yapma isteğin yüksek olacağından girişimlere ve başlangıçlar yapmaya açıksın. Aşktan ve sevgiden yana da şanslı bir gün geçirebilirsin. Kendini özgürce ifade edebilir; ilgiyi üzerinde toplayabilirsin. Yaratıcı projelerden ve yatırımlarından kazanç sağlaman mümkün.

Sevgili Boğa; günün enerjileri girişimde bulunmaya elverişli koşullarda olmasına karşın tutuk ve ağır davranman olası. Risk alınması gereken durumlar karşısında geride durmak isteyebilirsin. Bilinçaltını kurcalayan maddi veya ilişkilere dair bir konuyla ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili İkizler; seni harekete geçiren ve hevesli kılan gelişmeler var. Gruplar içi rekabette liderliği elde edebilir; hedeflerinle ilgili hamleler yapabilirsin. Ayrıca arkadaş çevrenden biriyle de ilişkini farklı bir boyuta taşıyabilirsin. Yakın çevrenle veya kardeşlerinle de aranda hoş bir iletişim gelişebilir.

Sevgili Yengeç; arka planda zihnini kurcalayan konular olmasına rağmen başarı elde etmen mümkün görünüyor. Sosyal yaşamda veya aile hayatında cesaretinle veya daha önce yapamadığın bir girişimi gerçekleştirecek olmakla dikkatleri çekebilirsin. Ayrıca kuracağın yeni düzen için maddi koşullarını seferber edebilirsin.

Sevgili Aslan; girişimlerini sağlam temellere inşa etmek için uygun koşullara sahipsin. Yabancılarla olan işler, akademik çalışmalar veya medyaya dair uğraşlarında yaratıcı ve idareci tarafını ortaya koyabilirsin.  Grup ve dernek faaliyetlerinde de aktif rol alabilirsin.

Sevgili Başak; eve, aileye veya yerleşime ait konularda seni sınırlayan konuları aşmak için maddi manevi koşullarını zorlaman gerekebilir. Arka planda ve sessiz kalıyor gibi gözüksen de göstereceğin cesaretle koşulları yönlendirebilirsin. Eğitim, yolculuk veya ticari bir konunun veya bir anlaşmanın hazırlıklarıyla da ilgilenebilirsin.

Sevgili Terazi; bugünkü akıcı enerjiler sosyal yaşantına, gruplarla olan ilişkine ve amaçların doğrultusunda hızlı ilerlemene olanak sağlayabilir. Yürüttüğün projelerle ilgili olumlu gelişmeler olabileceği gibi yeni iş birlikleri kurabilirsin. Karşına seni heyecana sürükleyecek biri çıkabilir.

Sevgili Akrep; yeteneklerinle göz önünde olabilir, başarınla, tavrın ve tarzınla dikkatleri çekebilirsin. İş hayatında ya da iş birlikleriyle ilgili beklenmedik şekilde gelişen durumlar sana kazanç da sağlayabilir. Geçtiğimiz hafta başlattığın bir girişim seni maddi manevi tatmin edebilir.

Sevgili Yay; yakın beraberliğinde beklenmedik ancak yenileyen, heyecanlandıran gelişmelere açıksın. Gidişatı kendi düşüncelerin ve uygun gördüğün gibi ilerletirken karşındakiler de onaylayıp seninle fikir birliği içinde hareket edebilirler. Girişimlerini uzun vadeli ve kazanç getirir kılmak için de gerekli yöntemleri yaratabilirsin.

Sevgili Oğlak; otorite konumundaki kişilerden gelecek kısıtlamalara veya kontrol dışı engellere rağmen finansal işlerde bildiğin gibi ilerlemek istemektesin. Paylaşımlarının maddi ve duygusal yönün öne çıktığı şu günlerde fazla gururlu davranmak ilişki ve iş birlikleri üzerinde olumsuz etkiye neden olabilir.

Sevgili Kova; grup ve dernekler içinde sorumluluklar almana neden olan gelişmelere açıksın. Aynı zamanda ortak hareket ettiğin kişi, partnerin, eşin de hedeflerine ulaşmanda sana bugün yardımcı olabilir. Geleceğini ilgilendiren bir karar almanda söz konusu. Günün ikinci yarısı neşeli keyifli geçebilir.

Sevgili Balık; finansal koşullarında yenilenmeye neden olacak bir anlaşma yapabilir veya otorite konumundaki kişilerle görüşebilirsin. Üzerinde çalıştığın proje ve çalışmaları bir şekilde sonuca götürüyor olman kariyerini, sosyal yaşamını olumlu etkileyebilir. Ailenin ihtiyaçlarına yönelik hareket edebilir, gerekli yardımı yapabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.