31 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları

Gün boyunca Pek çok düşünce, fikir ve söylem havada uçuşabilir. Boş laflar edilebilir, boş vaadlerde bulunulabilir. İkilemlere ve kararsızlıklara da açık olacağımızdan belli bir çizgide ilerlemek; güven duymak veya güven vermek kolay olmayacak gibi. Abartılı davranışlar gösterilebilir artı aşırılıklara da meyledilebilir. Pek çok konuda ise pazarlıklar söz konusu olabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne, yeteneklerini değerlendirebileceğini düşündüğün bir teklifle karşılaşabilir; uzun soluklu hedeflerinin, fikir ve çabalarının desteklenip takdir gördüğüne sevinebilirsin. Gelişen koşullara büyük pencereden bakman ve mantık çerçevesinde kalman, olası sorunlarına engel olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; geçtiğimiz birkaç gündür üzerinde düşündüğün kazancını arttırma yönündeki planlarını devreye sokmak için fırsat bulabilir, risk almaktan pişman olmayacağını bilerek girişimine başlayabilirsin. Günün erken saatlerinde burcunda ilerleyecek olan Ay’ın da etkisiyle beklentilerini büyütebilirsin. Bütçenle ilgili gerçekçi ve akılcı planlar yapman gerekebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; romantik ilişkinde bir takım sorunlarla yüzleşme vakti gelmiş olabilir. Sürekli fikir ayrılığı yaşadığın konuları irdeleyebilir, sakin ve sükûnetle gözden geçirebilirsin. Karşındaki kişiyi eleştirdiğin ya da yargıladığın konularda haksızlık yaptığını düşünebileceğin gibi karşındakinin sana ayna görevi yaptığını da fark edebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; gelecek hedeflerine dair düşüncelerinde sabitlikten yana olabilir, sahip olamadıklarına fazlasıyla odaklanmış olabilirsin. Bu ara senin kontrolün dışında alınmış kararlara fazlasıyla tepkili olabilir, emrivakilerken hoşlanmayabilirsin. Duygusal alanında haraketlilik ve gizlilik hâkim olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; kariyerini önemsediğin şu günlerde egonun sesi de yüksek olabilir. Kişisel yeteneklerinden sık sık bahsedebilir, etrafın ilgisini üzerine çekmeyi başarabilirsin. Kariyer konularında şans senden yanayken, romantik ilişkinde veya maddi içerikli konularda yaşanabilecek anlık gelişmeler hoşuna gitmeyebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; aileni veya evini ilgilendiren bir konuda karşındakini ikna etme çaban, bugün karşılıksız kalarak zihnini oldukça yoracağa benziyor. Fikir ve planlarında yapman gereken düzenlemeler maddi kayıp yaratırken zamanında boşa harcama neden olabilir. Gün içerisinde yaşadığın duygusal iniş çıkışlar, kafandaki tatile çıkma zamanının geldiği fikrini güçlendirebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; finansal alanda şanlı bir güne başlayabilir, ihtimal vermediğin insanlardan yardım görebilir, maddi konularını organize edebilirsin. Ailenin desteğiyle kendini güvende hissedebilir, alım satım ve ticari işlere yönelebilirsin. Bugün internet üzerinden yapabileceğin bir alışveriş yüzünden başın çok ağrıyabilir. Dikkatli olmanda yarar var.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; önümüzdeki birkaç gün beklentilerini gerçekçi seviyede tutman ve sorgulayıcı yaklaşman, önüne çıkabilecek handikapların dışında kalmanı sağlayabilir. Güven duyduğun insanları yanında tutma konusunda fazla ısrarcı olabilirsin, ancak özellikle ekonomik boyutu olan konularda dikkatli ve temkinli olmanda fayda var.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sağlığını önemsemek ve kendine zaman ayırmak enerjini yükseltebileceği gibi uzun zamandır istediğin sakinliğin ve huzurun keyfini de çıkarabilirsin. Bugün yakınlarından, yaptığın iş birliklerinden veya karşındakilerden beklentilerin fazla yüksek olabilir. Bu durum alıngan ve pasif direnişler sergilemene yol açabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; partnerinin sana sunacağı tekliflere açık olduğun bir gündesin. Özel ilişkilerine sağduyulu ve hassas yaklaşımlarının artılarını görebilirsin. Aynı zamanda kariyerinde, çalışkan ve disiplinli çalışmalarının meyvelerini toplama zamanı gelmiş olabilir. Fakat gelen tekliflere karşı kontrollü duruşundan ödün vermemelisin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; ailen ve aile büyüklerinle iletişimin artarken, yuvanı güzelleştirmek adına bir takım dekorasyon ya da tadilat girişiminde bulunabilir, masraflarını bu yönde arttırabilirsin. Yapacağın alışverişler, lüks, konfor ve uzun süreli dayanıklılık içereceği için bütçenin fazlasıyla üzerine çıkman da mümkün. Kendini kontrol etmende fayda var.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün dağılmadan ve fazla rehavete kapılmadan hareket etmeli, gerçekleşme ihtimali düşük olan konu ve girişimlere temkinli olmaya bakmalısın. İşlerini atlamamaya, özel eşyalarını unutmamaya karşı dikkatli olman gerekebilir. Yakınlarınla yapacağın planlar önem kazanırken kendini şanslı ve keyifli hissedebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.