31 Mart Burç Yorumları

Özellikle sabah saatlerinde kendimizi güçlü hissedebiliriz. Bugün yeni bir işe başlamak yerine yarım kalan işlerimizi tamamlamak yerinde olur. Maddi konular gündemde olabilir, gelir ve giderlerimizle ilgili hesaplar yapabilir, finansal konulardaki bir sonraki adımımızı hesaplayabiliriz. İçsel olarak kendimizi huzurlu hissedeceğiz. Akşam saatlerinde iletişim trafiğimiz yoğunlaşabilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; akşamüstüne kadar olan süreci eksik kalan işlerini tamamlayarak, bütçe hesabını düzenleyerek ve alacak – borç işleriyle meşgul olarak değerlendirebilirsin. Sonrasında değişen enerjilerle bu durağan enerjiden sıyrılacağın bir sürece girebilirsin. Burç değiştiren Merkür ile önümüzdeki günlerde daha temkinli düşünerek karar alma şansın var.Sevgili Boğa; günü kendinle ilgilenerek, yapman ve tamamlaman gereken işlerini hallederek geçirebilirsin. Akşam saatlerinde burcuna ilerleyen Merkür ile bir süredir zihnini kurcalayan düşünceleri geride bırakabilir; aldığın kararları da uygulayabilme şansını yakalayabilirsin. Artık kendini daha rahat ifade edebileceğin enerjiler altındasın.

Sevgili İkizler; günün enerjilerinden en fazla etkilenecek olan burç seninki olabilir. Bir yanıyla desteklenirken diğer bir taraftan olumsuz etkilenme ihtimalin var. Günün ilk yarısında işlerini istediğin akıcılıkta ilerletmekte zorlanabilirsin. Burç değiştiren Merkür ile içine kapanabilir; burcuna geçen Ay ile de bir yandan isteklerin peşinden gitme eğilimin olabilir.

Sevgili Yengeç; gün içinde üzerinde çalıştığın iş ve projelerin eksik kalan yönleriyle ilgilenebilir; tamamlamaya çalışabilirsin. Akşam saatlerinde burç değiştiren Merkür önümüzdeki süreçte seni amaç ve hedeflerinle ilgili temkinli hareket etmeye itecek ve bağlı olduğun gruplarla seni güven testine tabi tutacaktır. Bir iki gün iç dünyana çekilme ihtimalin var.

Sevgili Aslan; günü eksik kalan işlerinle ilgilenerek geçirebilirsin. Ancak hızlı ilerleyemeyebilirsin. Akşam burç değiştirecek olan Merkür iş ve sosyal yaşantına hareket getirebilir. Görüşmeler, anlaşmalar, yolculuklar, eğitimsel konuların yanı sıra parasal işlerinde daha fazla gündeminde olacaktır. Hedeflerine ilerlerlerken desteğe ihtiyaç duyabilirsin.

Sevgili Başak; gelecekte yapmak istediğin işlerin ön hazırlıklarıyla veya çalışmalarında eksik kalan noktalarla ilgilenebilirsin. Akşam saatlerinde burç değiştiren Merkür konsantre olma kapasitenin artmasına yardımcı olabileceği gibi yurt dışı, eğitim ve yolculukları da içine alan konulara daha fazla eğilmene neden olabilir.

Sevgili Terazi; finansal işlerinle ilgilenebilir, alacak borçlarını düzenlemekle meşgul olabilirsin. Ancak koşulların yavaş ilerlemesi canını biraz sıkabilir. Akşam saatlerinde burç değiştiren Merkür ise anlaşmalardan, kontratlardan, kardeşlerden veya arkadaşlarından sana destekler olabileceğine işaret etmekte. Yurt dışı, eğitim ve medyatik işlerin artabilir.

Sevgili Akrep; bugün koşulların karşı tarafa bağlı olmasından dolayı istediğin akıcılıkta ilerlemekte zorlanabilirsin. Sakin kalmalı ve şartlarını zorlamamalısın. Akşam saatlerinde karşıt burcuna geçen Merkür ile anlaşma zemini yakalayacağın koşullar var. Gerek ilişkin gerekse de iş birliklerinle ilgili yeni kararlar alabilirsin.

Sevgili Yay; gün boyunca sorumluluk bilinciyle hareket edebilir, işlerinin eksik kalan taraflarını tamamlamakla geçirebilirsin. Ancak zaman zaman tembellik etmeyi de düşünebilir; kendine zaman ayırmak isteyebilirsin. Akşam saatlerinde burç değiştiren Merkür önümüzdeki günlerde konu odaklı kılabilir, ticaret, iş birliği, yolculuk ve eğitim temalı işleri daha fazla gündemine taşıyabilir.

Sevgili Oğlak; günü keyiflerine ayırmak istediğinden tembellik edebilir; sevdiklerinle zamanını geçirebilirsin. Gayrimenkullerini ve yatırımlarını ilgilendiren işlerde eksik kalan işlerini tamamlayabilirsin. Burç değiştiren Merkür, önümüzdeki günlerde aşk ve sosyal hayatına hareket getirebilir. Sevdiklerinle daha fazla iletişim içinde olabilirsin.

Sevgili Kova; bir iki gündür uğraşı içinde olduğun işlerin eksik kalan taraflarıyla ilgilenebilirsin. Ayrıca evine, ailene vakit ayırabilir veya evinde dinlemek isteyebilirsin. Burç değiştiren Merkür önümüzdeki günlerde ruhunun derinliklerinde olan duygu ve düşünceleri ortaya çıkmasına neden olacak gelişmelere sebebiyet verebilir.

Sevgili Balık; yakın çevre, kardeş ve arkadaşlarınla aranızdaki güveni test edeceğiniz bazı durumlar yaşanabilir. Üzerinde çalıştığın bir anlaşama veya eğitimle ilgili bir konunun eksik kalan yönleriyle de ilgilenebilirsin. Akşam saatlerinden sonra burç değiştiren Merkür ayaklarını sağlam yere basarak ilerlemene neden olacaktır. Alacağın kararların arkasında durabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.