31 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Saat 14:44’e değin boşlukta ilerleyeceğinden içinde bulunduğumuz koşulları yönetmekte ve yol ve yön belirlemekte zorlanabiliriz. Bu yüzden günün ilk yarısı yeni girişimlerde bulunmak ve başlangıç yapmak adına pek uygun bir zaman dilimi değil…En iyisi eksik kalmış ve tamamlanması gereken işlerle uğraşmak verimlilik getirebilir.

Akşam üstü saatlerinde Ay; Yengeç burcuna geçince dış dünyadan biraz çekilmek isteyeceğiz sanki… İç dünyamıza dönmek; ruhumuzun derinliklerine yolculuk yapmak bizlere daha iyi gelecek…Ya da sevdiklerimize, yakınlarımıza, evimiz ve ailemize daha fazla vakit ayırmak isteyecek; temel ihtiyaçlarımıza odaklanacağız…

Bir önceki gün başlayan Mars ile Satürn’ün kavuşumunun getirdiği yoğun enerjiyi gün boyunca hissedeceğiz. Ay’ın bu kavuşuma yapacağı yüz ellilik açı istek, hedeflerin içinde bulunduğumuz koşullarla pek uyum içinde akmayacağını göstermekte…Sağlığımıza, yakınlarımıza ve sevdiklerimize dikkat edelim…Alışkanlıklarımızı ise ısrarcı bir biçimde sürdürme ısrarından vazgeçelim diyor sanki…

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; günün erken saatlerinden itibaren hareket ve iletişim halinde olabilirsin; ancak işlerini belli bir sistem içinde ilerletemeyebilir, sonuca ulaşamayabilirsin. Fakat öğle saatlerinde değişen dinamiklerle daha duygusal ve hassas olabilir, ailenin ihtiyaçlarını gidermek için çaba sarf edebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; ödemelerle ve alacaklarla ilgili tamamlanması gereken işlerini ve düzenlemeleri günün ilk saatlerinde yapabilirsin. Sonrasında ruh halin değişebilir ve yakın çevrenin halini hatırını sormaya, onlarla iletişim kurmaya yönelebilirsin. Özellikle aile fertlerinin sesini duymak ve sağlık haberlerini almak sana iyi gelecektir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; kendi isteklerine ve hedeflerine yönelik geçirdiğin birkaç günün ardından artık yeteneklerini geliştirmeye ve finansal alandaki işlerini yönetmeye başlayabilirsin. Biraz daha geleceğini, aileni korumak için yatırım ve birikim yapmak isteyebilirsin. Para piyasalarını takip edip gidişatı görmeye çalışabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sabah saatlerindeki içe dönük ve karmaşık ruh halin öğle saatlerinde Ay’ ın burcuna geçmesiyle değişebilir. Son birkaç gündür zihnini meşgul eden, seni huzursuz eden konuları çözmek üzere harekete geçebilirsin. Ancak tepkilerini veya girişimlerini duyguların yönlendirebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; güne çevrendekilerle haberleşerek ve gündemi takip ederek başlayabilirsin. Ancak son günlerde fazlasıyla yorulmuş olabilirsin; artık kendine zaman ayırmak isteyebilir ve gözler önünden çekilebilirsin. Ayrıca yardıma ihtiyacı olanlara içten ve samimi tüm desteğini verebileceğin bir süreçtesin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sabah saatlerinde çalışmalarına dair eksik kalan ve tamamlanması gereken işlerle ilgilenebilirsin. Öğleden sonra kendini bir plan program oluşturmaya yeni hedefler belirlemeye karar verebilirsin. Toplumsal konulara duyarlılığın artabilir, çevrendekiler için bir şeyler yapmak isteyebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; günün ilk bölümünde yarım kalan işlerinle ilgilenebilir, biraz da sosyal medyada ne olup bittiğine bakarak zaman geçirebilirsin. Özellikle eğitim konularına daha fazla eğilmen gerektiğini de fark edebilirsin. Ancak öğleden sonra ailevi konular ön plana çıkabilir ve hassasiyetin artabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; dün bir türlü ilerleme kaydedemediğin işleri bitirmek için sabah saatlerini kullanabilirsin. Duygusal krizlerden uzak kalmak için zihnini sürekli meşgul tutabilirsin. Ancak öğleden sonra duygularını saklamakta zorlanabilir, düşüncelerin sürekli ailene ve sevdiklerine kayabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; son günlerde karşındakilerle fazla ilgilenmiş olabilirsin; fakat onlarla hareket etmek isterken de bir türlü ilerleyememiş olma ihtimalin var. Sabah saatlerinde yarım kalan işlerini bitirmeye odaklansan da yine birilerini seni meşgul edebilir. Öğleden sonra ailenin parasıyla ilgili gelişmeler olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; günün ilk saatleri işle ve koşuşturmayla geçebilir; ama henüz hedeflerinde netleşmediğin için nereye varacağını da bilemeyebilirsin. Fakat günün ikinci yarısında karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay ile ilişkilere karşı olan hassasiyetin ve duyarlılığın artabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; sabah saatlerini oyalanarak geçirebilir, sevdiklerinle sohbet edebilir, kimin ne durumda olduğunu merak edebilirsin. Fakat öğleden sonra daha yoğun ve üretken olabilir, kendi sağlığına ve ailenin sağlığına daha fazla özen gösterebilir; hatta onları korumak için çaba gösterebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; hareketli; ancak işlerini ilerletmekte zorlanacağın bir sabah yaşayabilirsin. Fakat sonrasında seni meşgul eden aileye veya eve dair konuları sonuçlandırabilir, keyiflerine bakabilirsin. Birkaç gün boyunca romantik ilişkilere veya çocuklara daha fazla ilgi gösterebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir