31 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün yine toplumsal konular, grup çalışmaları, ideal ve hedefler adına yapılacak işler günümüzü dolduracak. Düşünce ve fikirlerimizi ifade etmekten kaçınmayacak; sosyal ve entelektüel alanlarda aktifleşeceğiz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; günü görüş ve düşüncelerini paylaşarak geçirebilir, kendini ifade edeceğin fırsatlarla karşılaşabilirsin. Arkadaşlarınla bir araya gelerek, özgürlüğünün tadını çıkarırken, toplumsal olaylara olan ilgin de artabilir. Yönetici gezegenin Mars’ın burç değiştirmesiyle önümüzdeki günlerde yakın çevre ve kardeşlerle ilişkilerinde hareketlilik olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sosyal hayatında hareketlilik yaşayabilir, hedeflerine varmak için gizli ilişkilerin ve kulislerin faydasını görebilirsin. İlkeli ve sorumluluk sahibi davranışlar sergileyebilir, toplum içinde kendine yer edinebilirsin. Önümüzdeki günlerde harcamalarında artış olabileceği gibi daha fazla kazanç için çaba da sarf edebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; Mars’ın burcunda hareket etmeye başlamasıyla, enerjin yükselebilir, tepkilerini açığa çıkarabilir, isteklerine varmak için yüksek bir motivasyon sahibi olabilirsin. Zihinsel olarak çok aktif olacağın bir gündesin. Hayata bakış açını gruplarla paylaşabilir, görüş ve düşüncelerini arkadaşlarına anlatarak destek alabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; yaşamda karşına çıkan krizleri yönetmek için daha girişimci ve aktif olmak isteyebilir, karşına çıkan fırsatları değerlendirebilirsin. Ancak önümüzdeki günlerde öfkeni kontrol etmekte zorlanabilir, motivasyonunu kaybedebilirsin. Bugün içinde bulunduğun topluluktan bağımsız hareket edebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; özgürlüğünü ön plana çıkarmak istemene rağmen iş birliklerinden destek görebilir, tek başına aldığın kararları ancak onlar aracılığıyla uygulayabilirsin. Karşındakilerin düşüncelerine kulak vererek fikir alış verişinde bulunabilirsin. Arkadaşlarınla ilişkilerinin ve sosyal hayatının çok hareketleneceği bir dönemdesin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün toplumsal alanda çalışmalar yapabilir, tamamen hizmet odaklı olabilir, kazanç beklentisi olmadan çaba sarf edebilirsin. Üstünde çalıştığın projelerde alternatif fikirler geliştirebilirsin. İş ve sosyal hayatında göz önünde olacağın aktif ve hareketli bir sürece giriyorsun.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; romantik ilişkilerde beklenmedik gelişmeler yaşayabilir, var olan ilişkilere farklı bir bakış açısı geliştirebilirsin. Duygularını yakın ilişkide olduğun kişilerle paylaşabilir, beraber hareket etmek isteyebilirsin. Önümüzdeki günlerde sosyal medyadan bazı fırsatlarla karşılaşabilir, yoğun bir iletişim sürecine girebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; senin de yönetici gezegenin olan Mars’ın burç değiştirmesiyle finansal konularda yoğun bir hareketlilik yaşanacağı bir döneme giriyorsun. Karşılaştığın krizlerin cesaretle üstüne gidebilirsin. Bugün toplumsal konulara daha duyarlı yaklaşabilir, zamanını evde ailenle geçirebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün kendini ifade edebilir, sıra dışı fikirlerle dikkatleri üstünde toplayabilirsin. Hobilerinle uğraşabilir, sosyal medyadan gelişen ilişkilerle fikir alışverişinde bulunabilir, bireysel kararlar alıp bu kararları sevdiklerinle paylaşabilirsin. Mars’ın karşıt burcuna geçmesiyle karşındakilerin tepkilerini daha rahat görebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; maddi ve manevi değerlerinle ilgili alternatif çözümler geliştirebilir, gelirlerini artırmak için sıra dışı fikirler ortaya atabilirsin. Aileden gelecek beklenmedik destekler önüne farklı fırsatların çıkmasını sağlayabilir. Ancak önümüzdeki günlerde çalışma hayatında yorucu ve yıpratıcı bir tempo seni bekliyor olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün heyecanlı ve hareketli olabilir, ilke ve düşüncelerini etrafındakilerle paylaşabilir, gün boyunca yoğun bir iletişim trafiği içinde olabilirsin. Yakın çevre ilişkilerinde istek ve taleplerini ön plana çıkarabilirsin. Romantik ilişkilerde de hareketlilik ve rekabetin gelişeceği bir süreçtesin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; günü evinde ve yalnız geçirmeyi tercih edebilir, kendi içine çekilerek fikirler üretebilirsin. Duygularını paylaşmadan, içinde bulunduğun sorunlara sıra dışı çözümler bulmaya çalışabilirsin. Önümüzdeki günlerde aile içi ilişkilerde ufak çaplı gerilim yaşanabilir, evde tadilat gibi sorunlarla uğraşabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir