31 Mart 2018 Burç Yorumları

Sabah saatlerinde huzur, güven ve sadakat gibi hislere biraz daha ihtiyaç duyabiliriz, bu durum bizi az da olsa etkileyebilir. Ayrıca kendimizi oldukça hareketli saatlere hazırlasak iyi olur. Dikkati elden bırakmamamız gereken bir gün olduğunu da unutmayalım. Ani yüzleşmelerle karşı karşıya kalmamız söz konusu. Egomuzu bir kenara bırakıp rekabet ortamından uzak durmamız yararımıza olacaktır. Uyumlu davranmaya gayret ederek, kontrolü elden bırakmamaya çalışalım. Sanat ve estetiğin ön planda olduğu alanlarda da bazı gelişmeler yaşanabilir. İlerleyen saatlerde ufukta biraz gerilim dolu saatler görünse de yapacağımız ılımlı müzakerelerle koşulları iyileştirebilir hatta lehimize çevirebiliriz. Unutmayalım, stratejik davranmamız gereken bir gün!

Sevgili Koç; karşıt burcunda gerçekleşen dolunayla birlikte hayatındaki ilişkilere vurgu artabilir. Girişimlerinde çok atak ve cesur olmana rağmen koşulları senin belirleyememen sorunlara neden olabilir. İş ve sosyal hayatından kaynaklanan baskılar, çevrene sert tepkiler vermene yol açabilir.

Sevgili Boğa; bugün gerçekleşen dolunayla çalışma ortamındaki çabalarının karşılığını olumlu ya da olumsuz alabilirsin. Beraber çalıştığın kişilerle aranda çatışmalar yaşanabilir. Gizli ilişkiler, kulisler ve dedikodular beklenmedik gelişmelere yol açabilir, görüşlerinden dolayı üstünde baskı hissedebilirsin.

Sevgili İkizler; aşk ilişkilerinde sürüncemede kalan olaylar açığa çıkabilir. Sevdiklerinle aranda gerilim yaşanabilir, bitiş ve başlangıçları aynı anda yaşayabilirsin. Eski sorunlar tekrar gündeme gelebilir ancak bu sefer çözüme ulaşmak daha kolay olacaktır. Finansal konular yaşamdan keyif almanı zorlaştırabilir.

Sevgili Yengeç; iş ve aile hayatı arasında kalmandan kaynaklanan gerilim bugün gerçekleşecek dolunayla birlikte çözüme ulaşabilir. Kararlarını vermek ve seçim yapmak zorunda kalabilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişiler seni motive etmekle beraber talepleriyle seni zorlayabilirler.

Sevgili Aslan; kişisel gelişimine katkıda bulunacak eğitim, yolculuk ve anlaşmalarda son noktayı koyabilirsin. Yakın çevre, kardeş, kuzen ve komşularla aranda gerilim yaşayabilirsin. Bugün alacağın haberler bir anda yeni kararlar almana neden olabilir, ama girişimlerde bulunmak için çok mücadele etmen gerekebilir.

Sevgili Başak; bir süredir ekonomik konularla ilgili devam eden ama sonuç alamadığın girişimlerin olumlu ya da olumsuz karşılığını alabilirsin. Risk aldığın ve hırs yaptığın konular üstünde baskı hissetmene ve çatışmalar yaşamana yol açabilir. Gelirlerinde yaşanan iniş çıkışlar artık bir düzene oturabilir.

Sevgili Terazi; bugün çok yoğun ve hareketli olabilirsin, birçok olay aynı anda yaşandığından duygularında da fazla iniş çıkış olabilir. Burcunda gerçekleşen dolunay ilişkilerinde kararlar almana, bitiş ve başlangıçlara neden olabilir. Aile ortamından ve geçmişten kaynaklanan baskılardan dolayı çatışmalar yaşayabilirsin.

Sevgili Akrep; dolunay hayatına kadersel gelişmeleri de beraberinde getirebilir. Gizli ilişkiler açığa çıkabilir ve beklemediğin olaylar karşısında gerilim yaşayabilirsin. Bugün duyacağın haberler veya alacağın kararlar hazırlık yapmadan girişimlerde bulunmana ve ilişkilerde sorunlara yol açabilir.

Sevgili Yay; bugün gerçekleşen dolunayla birlikte geleceğe dair hedeflerinle ilgili girişimlerinden sonuçlar alabilir, emeklerinin karşılığını alıp almadığını sorgulayabilirsin. Arkadaşlarınla ve içinde bulunduğun sosyal gruplarla aranda gerilim yaşanabilir ya da sevdiklerin kendilerine daha fazla zaman ayırmanı isteyebilir.

Sevgili Oğlak; iş ortamında gelişen ilişkilerde beklenmedik olaylar yaşayabilir, ani kararlar alarak abartılı tepkiler verebilirsin. Hırslı ve baskıcı tavrın hem iş hem de aile yaşantında çatışmalara yol açabilir. Bugün gerçekleşen dolunay sonrasında yaşamını yeniden düzenleyebilir, kariyerini gözden geçirebilirsin.

Sevgili Kova; bugün gerçekleşen dolunayla birlikte uzun süredir beklediğin haberleri alabilir, yüksek eğitim, yurtdışı, medya ve mahkemelerle ilgili girişimlerinin sonuçlarını alabilirsin. Gerek sosyal medyada gerekse de aynı görüşü paylaştığın gruplarda farkındalığını artıracak gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Balık; finansal konularda devam eden çalışmalarla ilgili gelişmeler yaşanabilir, borç alacak dengesinde krizler yaşanmasına rağmen sonuçlar da alabilirsin. Arkadaşlarının senden beklentilerini karşılamakta güçlük çekebilir, bütçeni zorlayacak harcamalar yapabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.