31 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları

Hareketli bir gündeyiz ancak özellikle sabah saatlerinde bu hareketlilik verimliliğe dönüşmeyebilir. Aksine bir karmaşa ve erteleme hali yaşayabiliriz. Öğleden sonra daha enerjik ve iyimser olabiliriz ama şimdi de abartma, aşırıya kaçma meyillindeyiz. Aslında sözün özü denge kurmakta zorlanacağımız biraz uçlarda dolaşacağımız bir gündeyiz. Saat 17:30 sonrasında Ay’da boşlukta olacağından atılan adımların nereye doğru gittiğini kestirmekte zorlanabiliriz.  Fakat önceden başlamış işlerde hızlı bir ilerleme kaydedebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç: hayal gücünü ve vizyonlarına odaklanarak güne başlayabilir, çok derin duygu ve düşüncelere dalabilirsin. Karşındakilerinin sözlerini içselleştirmediğin sürece olumlu etkiler altındasın. Önümüzdeki üç hafta boyunda finansal konularda bir takım krizler, gecikmeler ve aksamalar yaşayabilirsin. İhmal ettiğin konuları tekrar revize edebilir ve düzenleyebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; içinde bulunduğun koşulların dalgalanması finansal durumunu da etkileyebilir ve arzularını istediğin şekilde eyleme koyamaman abartılı durumlar oluşturabilir. Özel ilişkinde ve ortaklı işlerinde zihnin karışabilir, radikal bir karar almadan veya imza atmadan durumları her koşuluyla irdelemelisin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; gezegenin Merkür geri hareketine başlarken çalışma koşullarında, gün içerisinde düzenli yaptığın işinde, kullandığın aletlerde can sıkacağı ve zaman kaybetmeni sağlayan koşulları oluşturabilir. Bu dönemi eksiklerini görüp hatalarını düzeltmen için kullanabilir, eski dostlarınla bir araya gelebilirsin. Bugün partnerinle ortak kararda olabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; neşeli ve orijinal kişilerle çalışmaktan hoşlanabilirsin. Sabah saatlerinde bazı sözlerin yanlış anlaşılması gereksiz laf kalabalığı yaratabilir. Konuyu büyüten taraf olmazsan, kısa sürede keyfin yerine gelebilir. Bu ara sıkı sıkıya bağlı kaldığın duygusal hatıraların tekrar gündemin olurken, çocuklarla ilgilenebilir, hobilerini hayatına tekrar katabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; duygusal sorunlarını abartmadığın ve sosyal çevrenin kaosunu taşımadığın sürece eğlenmek ve stres atmak için uygun bir gün olabilir. Bu dönem ailene ve yuvana dair konular odak noktan olurken, gizlilik içeren konular gün yüzüne çıkabilir ve gerginlikler yaşanabilir. Çözüm odaklı olmalı, taşınma ve yer değişikliği gibi ani karardan kaçınmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; evinde ihmal ettiğin konuları gündemine alabilirsin, ancak abartıp hayattan soğumamalısın. Hızla bitirmek istediğin işlerini akşama saatlerine bırakmamalı elini çabuk tutmaya bakmalısın. Bu dönem iletişim ağın içinde bulunan insanlara uzlaşman çok da kolay olmayacağı gibi, elektronik aletlerinin arızalanması rutinlerini alt üst edebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; kendini ve yeteneklerini geliştirebileceğin eğitimler, yolculuklar ve sana yön gösterecek kişiler yeni bir bakış açısı kazanmana yardım edebilir. Ancak Kasım ayının sonuna kadar finansal içerikli her türlü konuya karşı temkinli olmalı; özel eşyalarını kontrol altında tutmalısın. Beklediğin bir paranın eline geçmemesi, beklemediğin bir harcama yapman mümkün.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; motivasyonu yüksek bir güne başlıyor olsan da maddi ve manevi güvenlik ihtiyacının, zihnindeki düşüncelerin kendini sorgulatırken; takıntılı bir hal almasına da sebep olabilir. İletişim ve ilişkiler konusunda hırs ve tutkuların artabilir ve dengeni korumakta zorlanabilirsin. Yanlış ifadeler ve anlaşmalar hayatını zorlaştırabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; iyimser ve motivasyonu yüksek bir güne başlayabilir, yakın dostlarından alacağın destekle eylemlerini arttırabilirsin. Gün ortasından sonra risk almak ve koşulları abartma konusunda temkinli olmanda fayda var. Bağımlılıklarının ve takıntılarının farkına varabileceğin gibi gizli saklı olaylarda gün yüzüne çıkabilir. Bilinçaltın ve rüyaların aktif.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; hem maddi hem manevi olarak ihtiyacı olanların yanında olmak enerjini yükseltmeni sağlayabilir. Birkaç gündür yaşanan gerginliğin ardından içsel sorgulamalarının uyum ve denge arayışında artış olabilir. Bu ara toplum içinde kullanabileceğin sözlerin yanlış anlaşılması sancılı günler geçirmene sebep olabilir. Bir söyleyip, iki dinlemek gerekebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; duygularını, fikirlerini ve enerjini dostlarından aldığın destekle büyütebilir, kararlı ve dengeli duruşunla işlerine istediğin şekli verebilirsin. Kariyer alanında geri giden Merkür; kasım ortasına kadar iletişim alanında esnek olman konusunda uyarırken, hayat dinamiklerini etkileyebilecek yeni ve önemli kararlardan uzak kalman konusunu da vurguluyor.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sorumluluklarının ön planda olduğu aktif bir güne başlayabilir, söz ve fikirlerinin dinlenmesi konusunda hem sesini, hem de eylemlerini yüksek oktavdan yapabilirsin. Araştırmacı ve derinlemesine bir bakış açısı kazanırken, gerek iletişim ağında gerekse seyahat ve eğitim alanında aksaklıklara ve gecikmelere açık olabileceğin bir dönem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.