31 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumu

Haftanın en zorlu günlerinden birindeyiz. Erken saatlerden itibaren kadersel ve ani gelişen olaylar üst üste gelebilir. Özellikle ilişki ve iş hayatımızla ilgili konularda sıkıntılar yaşayabilir, kendimizi dizginlemekte zorlanabiliriz. Bugün mücadele etmemizi, gücümüzü göstermemizi gerektiren durumlarla karşılaşabilir, dayanıklı ve dirayetli olmaya zorlanabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç; ruhsal olarak maddi endişelerin halen devam ediyor olsa da güne enerjik ve keyifli başlayabilirsin. Yakınlarınla yaşadığın krizler ilişkilerini olumsuz yönde etkileyebilir. Merkür ve Retro Venüs’ün burç değiştirmesiyle, deneyimlerin, yabancılarla iletişimin ve iş birliklerin önem kazanabilir. Ego savaşlarından uzak durmanda yarar var.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Boğa; evin ve ailenle ilgili kapanmamış bir konu, önyargılı yaklaşımın yüzünden beklemediğin sonuçlara ulaşabilir. İsteklerindeki ısrarcı tutum, sevdiklerinle çatışma yaşatabilir. Aşırı benmerkezci davranmamaya dikkat etmelisin. Merkür ve Venüs’ün burç değiştirmesiyle sağlığına ve harcamalarına ekstra dikkat etmen gerekebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili İkizler; yönetici gezegenin Merkür’ün karşıt burcuna geçmesiyle birlikte ilişkilerin ve iş birliklerin hız kazanabilir. Gün içerisinde yakınların, komşuların, kardeşlerinle olan ilişkilerinde beklenmedik olaylar yaşanabilir. Kapanmış bir ilişkinin üzerine gitmekte ve eski konuları deşmekte ısrarcı olmamalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yengeç; Kendin ve sevdiklerin için yaptığın harcamalarda kontrolsüz davranabileceğin bir gündesin. Ailevi konularda yaşayabileceğin birtakım anlaşmazlıklar özgürlük ihtiyacını tetikleyebilir. Merkür’ün burç değiştirmesiyle, uzak yerlerde çalışmak için şartlarını zorlayabilir, yabancı dil eğitimi almak isteyebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Aslan; Merkür’ün ve Ay’ın destekleyici enerjisiyle güne başlayabilir, kendini ifade etmek ve iletişim kurmak için kelimelerin gücünü kullanabilirsin. Yakınlarınla olan kırgınlıklarını ve mesafeleri ortadan kaldırmak için uygun bir gündesin. Aile ilişkilerinde tarafsız olmaya gayret göstermelisin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Başak; yönetici gezegenin Merkür’ün burç değiştirmesiyle, ailenle daha çok iletişim halinde olabilir, taşınma, yer değişliği ve kariyer konularını gündeme getirebilirsin. Şu sıralar beklemediğin kazanç ve kayıplar yaşaman mümkün. Gün içerisinde kendinle yüzleşebilir, hedeflerini sorgulayabilir, kendi yolunu kendin çizebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Terazi; güne kazançların, hedef ve ideallerinle ilgili birçok yeni fikirle başlayabilirsin. Yakınlarınla olan iletişimin artarken, girişken ve araştırmacı yapın, sana ve etrafındaki insanlara eğitim ve seyahat fırsatları getirebilir. Venüs’ün tekrar burcuna dönmesiyle, kişisel isteklerin artarken, eksik ve hatalı olduğunu düşündüğün alanlara eğilebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Akrep; hayatına ve yaşamına dair beklentilerin artabilir, birtakım planlarına hız verebilirsin. Kazancını artırmak için daha çok araştırma yapıp bilgi edinmek isteyebilir, farklı insanlarla bağlantı kurabilirsin. Burcundan ayrılan Venüs, zaman zaman depresif olmana, geçmişte kalmış konular ve ilişkilerin üzerinde yeniden kafa yormana sebep olabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yay; Merkür’ün burcuna geçmesiyle birlikte, hayata daha iyimser ve uyumlu bakabilir, hayatında aksadığını düşündüğün alanları ele alabilir, çözüm üretmeye başlayabilirsin. İlk ele alacağın konulardan biri, sosyal ilişkilerinde yaşanan ani gerginliklerin sonucunu onarmak olabilir. Güne, uzaklardan gelen bir habere sevinerek başlayabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Oğlak; hedeflerini gerçekleştirmek için maddi koşullarını düzenlemen ve bazı gruplarla iş birliği içinde olman gerekebilir. Merkür’ün burç değiştirmesiyle, birtakım girişim ve planlarını gizli tutmayı isteyebilirsin. Venüs’ün kariyer evine tekrar dönmesiyle, önceden emin olamadığın iş fırsatlarına artık daha sıcak bakabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Kova; kişisel yaşamına ve özgür ruhuna müdahale ederek seni yönlendirmek isteyen sevdiklerine karşı toleranslı olmakta zorlanabilirsin. Merkür ve Retro Venüs’ün burç değiştirmesiyle, senin için yeni bir iş birliği söz konusu olabilir. Uzak yerlerle ilgili hayalini gerçekleştirme fırsatı bulabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Balık; kariyer iş ve ticari alanlarda prestijin artarken, sorumlulukların da büyüyebilir. Merkür’ün kariyer alanına yaptığı transit sayesinde fikirlerin ile dikkat çekebilir ve yeni iş fırsatları yakalayabilirsin. Ortak kaynaklarında yaşanan maddi sorunlarını, karşına çıkabilecek fırsatlarla çözebileceğin bir gündesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.