31 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları

Yılın son günü gökyüzünde olumsuz hiçbir görünüm oluşmuyor. Aksine duyarlı, hassas ve yardımsever etkiler altındayız. Balık burcunun çabuk dağılan enerjisini toplayacak destekler alarak, birbirimize yardımcı olabilir, günü fazla mücadele etmeden gelişine yaşayabiliriz. Güzel ve hoş küçük sürprizlerle karşılaşabilir, beklenmedik programlar yapabilir, teklifler alabiliriz. Özellikle gece yarısına doğru sanatsal yaratıcılık ve romantizm açısından verimli saatlerdeyiz. Bu gece sevdiklerimizle ve çevremizdekilerle bir bütün olabilir, evrensel enerjileri algılayabilir, ruhsal arınmaya ihtiyaç duyabiliriz. Aslında günün konusu iyi niyet ve bütünün içinde yer almak olacaktır. Yeni yıl hepimize sağlık, mutluluk ve bereket getirsin.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; yılın son gününde içten içe bir duygusallık hissedebilirsin fakat sezgilerin de çok güçlü olduğundan doğru adımları atabileceksin. Yeni yıla daha özgürce ve kendi sınırlarını çizerek girmeyi düşünebilirsin.  Ancak iş ve sosyal hayatındaki kutlamalara katılmayı tercih edeceksin gibi görünüyor.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; yeni yıl öncesi hayallerini gerçeğe çevirmek için gösterdiğin çabayı sorgulayabilir, aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplarla bir araya gelmekten keyif alabilirsin. Yılbaşı gecesinde sevdiklerin ve arkadaşlarınla beraber olman seni motive ederek paylaşımlarda bulunmanı sağlayabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; yeni yıla kalabalık bir ortamda girebilir, etrafında iş ve sosyal hayatından tanıdığın kişiler olabilir. Bugün biraz duygusallaşabilir, aileni ihmal ettiğini düşünerek onlara da zaman ayırabilirsin. Yaptığın program biraz pahalıya çıksa da ekonomik destekler alabileceksin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; hesapta olmasa da yakın ilişki de olduğun kişilerin heveslendirmesiyle yılbaşında sosyalleşebilirsin. Sabah saatlerinden itibaren sosyal medyada çok aktif olabilir, duygu ve hayallerini paylaşabilirsin. Hem sezgilerinin çok güçlü olduğu hem de hassasiyetinin arttığı bir gün olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; yeni yıl üzeri uğraşman gereken birçok gündelik iş olabilir. Gün boyunca son dakika alışverişi ve organizasyonlarla uğraşabilir, ofis partilerine katılabilirsin. Bu seneyle ilgili bir değerlendirme yapsan da akışta kalıp anın tadını çıkarmaya çalışacaksın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün tüm tekliflere açıksın. Yılbaşı gecesi için program yapmamış olsan da eşin dostun arayarak seni bir yerlere çağırabilir ve sevdiklerinle bir araya gelebilirsin. Karşındakilerle empati kurabilir, onların istek ve ihtiyaçlarını yerine getirmeye çalışabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; yılbaşını akrabalarınla ve ailenle geçirmek isteyebilir hatta bütün gün misafir ağırlamak için hazırlık yapabilirsin. Geceyi dışarıda geçirmek yerine ev ortamında olmayı tercih edebilirsin. Biraz yorucu geçse bile keyifli ve duygusal paylaşımlarla dolu bir gece geçirebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; yeni yıla hareketli ve sosyal girebilir hatta romantizm dolu anlar yaşayabilirsin. Gün boyunca yoğun bir iletişim trafiği yaşanabilir, akşam için keyifli organizasyonlar planlayabilirsin. Duygularının yoğunluğu ve sezgilerinin güçlü olması en iyi seçimleri yapmanı sağlayabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; yılbaşı gecesini evinde ve ailenle geçirmek isteyebilir, dostlarını davet edebilirsin. Bütün senenin sorgulamasını yapabilir, yeni yıla yeni girişimlerle girmek isteyebilirsin. Gelir ve yeteneklerinle ilgili yeni hareket planları geliştirebileceğin bir gün. Sıcak, doğal ve paylaşımlarla dolu başlangıçlar yapabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; yeni yıla girmek için yakın çevre gezilerini tercih edebilir, kardeş, komşu veya kuzenlerle ufak organizasyonlar yapabilirsin. Bugün kendini hem duygusal hem de zihinsel açıdan güçlü hissedebilirsin. Geleceğe yönelik planlarını şimdiden yapmanın zamanıdır!  İletişimin yoğun olacağı bir güne benziyor.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; yılbaşı gecesi olmasına rağmen gün içinde sürekli koşturabilir hatta son dakika alışverişleri yapabilirsin. Bugün halletmen gereken çokça iş olsa da hepsinin üstesinden gelebilecek beceriye sahipsin. Yine de her şeyin planladığın gibi ilerlememesi ihtimalini göz ardı etmemeli, fazla hayalci davranmamalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; Ay hâlâ burcunda hareket ederken günün şanslısı sen olabilirsin. Eş, dost ve sevdiklerinle bir arada olabileceğin, duygularını rahatlıkla ifade edebileceğin bir gündesin. Yetiştiremediğin işlerini halletmene yardımcı olacak kişiler karşına çıkabilir. İsteklerinin yerine gelmesi için gereken desteği bulabileceğin bir gün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir