31 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları

2018 yılının son gününe uyanıyoruz. Gün hatta gece boyunca hüznü ve tutkuyu bir arada deneyimleyebileceğimiz enerjiler altındayız gibiyiz. İç dünyamızda belki pek çok zorluklar yaşarken renk vermeyecek; kendimize saklayacağız. Bir yandan gelişmeler karşısında iç sesimize kulak verirken dış dünyada yaşadıklarımızı yadsımayacak; sezgilerimizi yapıcı kullanmayı tercih edeceğiz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; içinde bulunduğun maddi ve manevi koşulları daha rahat analiz edebilir, üstlerinden destek alabilir ve yaratıcılığını gösterebilirsin. Kariyer alanında kararlı ve disiplinli çalışmaların üstlerini etkileyebilir. Yılın son gününde kontrol edemediğin durumlar sağduyulu olmanı gerektirebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; yıl sona ererken partnerinle arandaki ilişkiyi kuvvetlendirmek isteyebilir, duygularını romantik şekilde ifade edebilirsin. Gün içinde sevdiklerinin istek ve arzularını ön planda tutabilirsin. Farklı bir ülkede çalışma fırsatıyla karşılaşabilir veya eğitim almak isteyebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde alacağın kararlardan emin olmayabilir, plan yapmakta zorlanabilirsin. Gün ortasında akışta kalmayı başarabilir, yaratıcılığını ve iş bitiriciliğini ekonomik alanlarda da kullanabilirsin. Bugün masrafların biraz artış gösterse de bütçeni dengede tutmayı başarabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; günün ilk saatlerinde çelişkili duygular içinde olman mümkün. Güçlü sezgilerinin hislerine yön verebilir, bu sayede içine sinmeyen kişi ve olaylardan uzak durabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde kendini daha neşeli ve şanlı hissedebilir, yeni yıla daha mutlu girebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; zihnen yorgun ve duygusal huzursuzluklara açık olabileceğin bugünde yakınlarının desteğiyle işlerini planlayıp, harekete geçmek kolay olabilir. Ailevi birtakım konularda ısrarcı olabilir kendi haklılığına inandığın için geri adım atmayı reddedebilirsin. Senden gizlenen olayları da hissetmen mümkün.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; yılbaşını yakın dostlarınla birlikte kalabalıklar içinde geçirebilir, yeni tanıdığın bir kişiye karşı, duygularını çok yoğun ve tutkulu bir dille ifade edebilirsin. Diğer taraftan zihinsel konsantrasyonunun ve sorumluluk bilincinin yüksek olması, yakınlarından gelebilecek fırsatları görmeni de sağlayabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; hayat standartlarını yükseltmek için maddi konularda planlı davranabilir, elindekilerine sıkı sıkıya sahip çıkmak isteyebilirsin. Yeni yıla girerken kendine olan güvenin artabilir ve daha pozitif bir ruh halinde olabilirsin. İlişkilerinde sezgilerine güvenebilir, kalbinden geçen dileklerini gerçekleştirebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; son birkaç gündür düşünceli ve kendini yorgun hissetmiş olabilirsin. Yılın son gününde burcunda bulunan Ay, olumlu enerjiler vererek huzurlu, pozitif ve çekici olmanı sağlayacaktır. Romantik ilişkini coşkuyla yaşayabileceğin ve kontrolü elinde tutabileceğin yeni bir yıla girebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; kendi içindeki sorunları bulmak, çözmek ve şifalandırmak için farkındalık geliştirebilirsin. Kararlı olduğun konuların üzerine gidebilir, başkalarının isteklerinden ziyade kendine dürüst olabilirsin. Bazı gerçekleri görmen için, basit ve pratik çözümlere odaklanmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; yeni yılın yeni hedeflerini planlarken,  bu alanlara yönelik sosyal gruplarından gelebilecek sorumlulukları da almaya hazır olabilirsin. Gücünü ve iradeni yönlendirebilir, isteklerini gerçekleştirmek için nasıl bir yol haritası çizebileceğini belirleyebilirsin. Yeni yıla özel bir insana güçlü duygular besleyerek girebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; önceliklerini belirlediğin, özgürlüğünden ve marjinalliğinden ödün vermediğin bir yılbaşı geçirebilirsin. Güçlü ve söz sahibi insanlarla bir arada olmanın avantajlarından yararlanabilir, kişisel ya da sosyal farkındalık kazanabilirsin.  Uzun bir gece geçirebilir, birden fazla davet ve organizasyona katılabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; günün ilk saatlerinde beklenmedik sürprizlerle karşılaşabilirsin. Bu sürpriz duygusal anlamda tamamen yolunu ayırdığın bir insanın tekrar hayatına girme isteği de olabilir. Hedefinden uzaklaştıran kararlardan uzak durmalı, hırsına yenik düşmemelisin. Sezgilerinin sana verdiği rehberliği almaya ve paylaşmaya açık bir gündesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.