31 Aralık 2017 Burç Yorumları

Sabah saatlerinde kararsız davranabilir, planlarımızdan emin olmayabiliriz. İlerleyen saatler de ise kendimizi bir bilgi kirliliği içinde bulmamız mümkün. Genel olarak hareket halinde olacağımız bir gün ancak aksiliklere, yanlış anlaşılmalara ve fikir ayrılıklarına karşı dikkatli olmalıyız. Trafikte gereğinden fazla vakit kaybedebilir, yönümüzü kaybedebiliriz. Gece saatleri çok daha keyifli ve sürprizlere açık olacak. 

Sevgili Koç; güne hareketli ve iletişime açık hale geleceğin enerjilerle başlayabilirsin. Ancak yalan yanlış ya da netleşmemiş haberler kafanın karışmasına yol açabilir. Verdiğin sözleri tutmakta zorlanacağını düşünerek abartılı ifadeler kullanmamalısın. Gece yarısına doğru sürprizler planlayabilirsin.

Sevgili Boğa; yeni yıla girerken çevrendekilerle daha fazla iletişim içinde olabilirsin ancak harcamalarda fazla iyimser davranarak gereğinden çok alışveriş yapabilir ya da kontrol etmekte zorlanacağın ödemeler yapabilirsin. Arkadaşlarınla yaptığın programda ertelemeler ya da belirsizlikler olabilir.

Sevgili İkizler; hâlâ burcunda hareket etmekte olan Ay, yeni yıla çok hareketli ve iletişime açık gireceğine işaret etmekte. Gerçi sürekli karar değiştirmene ve ikilemde kalmana neden olacak gelişmeler biraz kafanı karıştırabilir ancak ilerleyen saatlerde sosyal gruplardan ya da arkadaşlarından gelecek sürprizler keyfini yerine getirebilir.

Sevgili Yengeç; bugün harekete geçmek yerine olan biteni izlemeyi ve sadece senden istenenleri yapmayı tercih edebilirsin. Çevrendekilere yardım etmek isterken sürekli yaşanan program değişikliğinden dolayı elin kolun bağlanabilir. Duygu ve düşüncelerin arasında uyum sağlayamayabilirsin.

Sevgili Aslan; gün boyunca duygu ve düşüncelerine bir karmaşa hâkim olabilir, söylediklerin yanlış anlaşılabilir ya da haberleşme sorunları yaşayabilirsin. Durumu ancak akşam saatlerinde kontrol altına alabilir, yeni yıla sevdiklerinle ve kalabalıklar içinde girebilirsin.

Sevgili Başak; bugün etrafındaki herkes organizasyonu senin yapmanı isterken hem aile fertlerine hem de sosyal ortamına zaman ayırmak isterken çok koşturman gerekebilir. Ufak tefek aksilikler ve yanlış anlaşılmalar sabah saatlerinde kaosa yol açsa da sonrasında çok keyifli bir gece geçirebilirsin.

Sevgili Terazi; sabah saatleri yaşanan aksilikler programını netleştirememene ve kararsızlık yaşamana neden olabilir. Karşındakilerin verdikleri sözleri tutmadığını düşünebilirsin ancak fazla telaşlanmana gerek kalmadan akşama doğru her şey yoluna girebilir, kendini açıkça ifade etmen günü kurtarabilir.

Sevgili Akrep; bugün almayı beklediğin paralar veya destekler varsa kendini garantiye almalı, takibi bırakmamalısın. Çünkü yanlış anlaşılmış ya da fazla beklentiye girmiş olabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde gelişmelerin netleşmesi ve hızlanmasıyla birlikte krizleri çözebilirsin.

Sevgili Yay; yeni yıla girerken sahip olduğun yüksek tempo sebebiyle gelişmeleri kontrol altında tutmakta zorlanabilirsin. Aldığın kararları uygulamak için harekete geçsen de karşındakilerin sürekli alternatif program sunması kafanı iyice karıştırabilir. Akşam saatlerinde karşındakilerle istediğin uyumu yakalayabilir ve birlikte hareket edebilirsin.

Sevgili Oğlak; bugünün en yoğun çalışanı ve koşturanı sen olabilirsin. Fakat bu yüksek tempo içinde emeklerinin karşılığını alamadığını düşünebilir, bir türlü işlerin rayına girmemesinden dolayı pes edebilirsin. Neyse ki sonrasında aile fertleri yardımına koşacak ve hızlıca sonuç alabileceksin.

Sevgili Kova; sabah saatlerinde yaşanan ertelemeler ve aksilikler kafa karışıklıklarına yol açabilir. Bir anda kendini yönsüz ve belirsiz koşullar içinde bulsan da hemen arkasından iletişim trafiğinin hızlanması ve olayların bir bir açığa çıkması sayesinde durum netleşebilir ve keyifli, kalabalıklar içinde bir gece geçirebileceksin.

Sevgili Balık; bugün ailene mi yoksa sosyal ortamına mı yetişeceksin sende şaşıracaksın. Bir yandan evde yapılması gerekenler bir yandan da akşam için dahil olman gereken planlar kafanın iyice karışmasına ve kararsız kalmana yol açabilir. Tek başına işin altından kalkmakta zorlanacağından destek alman iyi olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.