31 Ağustos Burç Yorumları

Haftanın en olumlu günündeyiz. Özellikle sabah saatlerinde motivasyonumuz oldukça yüksek olacak, büyük bir hevesle harekete geçmemiz ve isteklerimizi elde etmemiz mümkün. Fakat fazla aceleci davranmamamız iyi olur. Kendimizi daha özgür hissedebilir, bireysel kararlar alabiliriz. Öğle saatlerinde sorumluluklarımız tekrar kendini hatırlatabilir. Daha temkinli ve planlı hareket edebilir, ailevi sorumluluklarımızı yerine getirmek isteyebiliriz. İşlerimiz daha kolay ilerleyebilir, sorunlarımıza pratik çözümler üretebiliriz. Çevremizle daha rahat bir iletişim kuracağız. Temmuz ayının ortalarında gündeme gelen konuları tekrar gözden geçirmemiz gerekebilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; sabah saatlerinde kendini akışa bırakırken gün ortasına doğru daha planlı hareket etmek için kontrolü ele alabilirsin. Görev ve sorumluluklarının artmasına neden olacak durumlarla ve ailenle ilgilenmeni gerektiren gelişmelerle meşgul olabilirsin. Gerçekçi ve objektif bir duruş sergilemen yararına olacaktır.

Sevgili Boğa; günün ilk saatlerinde parasal işlerini yoluna koyabilir, ödemeler yapabilir, alacaklarını tahsil edebilirsin. Sonrasında değişen dinamiklerle kendini emniyette ve huzurlu hissedebileceksin. Yurt dışı işlerin, eğitim veya yolculuklarınla ilgili girişimlerde bulunabilir, gerçekçi bir bakışla değerlendirmeler yapabilirsin.

Sevgili İkizler; ilişki ve iş birlikleriyle yoğun geçen birkaç günün ardından, değişen dinamiklerle farklı bir aşamaya geçebilirsin. Başkalarının maddi manevi imkanlarından beklentiye girebileceğin gibi fayda sağlaman da mümkün. Duygusal paylaşımlarında ise gerçekçi olabilirsin.

Sevgili Yengeç; sabah saatlerini dinlenmeye ve tembelliğe ayırabilirsin. Sonrasında karşıt burcuna geçen Ay ile birlikte ilişkilerinin gündeminde yer alacağı ve yoğun deneyimler yaşayacağın bir süreç başlayabilir. Karşındakiler senin adına kararlar verirken; senden de şartlarına uyum sağlamanı bekleyebilirler.

Sevgili Aslan; keyifli geçen bir iki günün ardından artık sorumluluk almanı gerektiren durumlar ortaya çıkabilir. Ayrıca sağlığınla alakalı bir durum da seni maddi manevi biraz uğraştırabilir. Geleneklerine bağlı olduğundan ailevi bir konuda üzerine düşeni yerine getirmekten kaçmayacaksın.

Sevgili Başak; sorumlulukların yerini artık keyiflere bırakacağı bir sürece girmektesin. Önümüzdeki birkaç gün kendine, sevdiklerine daha fazla vakit ayırabileceksin. Ancak görev adamı olduğundan kendini yine de rehavete kaptırmayabilir üstüne düşenleri yapmak için yoktan vakit yaratabilirsin.

Sevgili Terazi; ruhunun derinliklerine yolculuk yapabilir, geçmişine ve köklerinle inebilir, bunlara yönelik bazı bilgiler elde edebilirsin. Ailene ve evine olan sorumluluklarını yerine getirmek için çaba harcayabilir, geleneklerine, örf ve ananelerine bağlılık gösterebilirsin.

Sevgili Akrep; günün ilk saatleri maddi alandaki işlerini toparlamakla geçebilir. Sonrasında yakınlarınla, kardeş ve akrabalarınla iletişimini arttıracağın farklı bir sürece girebilirsin. Ailevi konular ve sorumluluklar üzerine yeni görevler yükleyebilir. Yaşanacakları objektif bir bakışla ele alabilirsin.

Sevgili Yay; bugün parasal işler gündeminde ilk sırayı alabilir. Söz verdiğin ancak henüz gerçekleştiremediğin ödemeleri yapabilir, müzakere ettiğin bir sözleşmeyi imzalayabilir veya planladığın bir yolculuk için harcamada bulunabilirsin. Ailevi bir konuda maddi sorumluluk altına girebilirsin.

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinde bazı şeyler henüz kontrolün altında olmayabilir. Ancak öğleye doğru burcunda ilerleyen Ay ile güce kavuşabilir, yönetimi ele alabilirsin. Fikirlerin ve duruşunla çevrendekileri etkileyebilir, onları isteğin gibi yönlendirmeyi başarabilirsin.

Sevgili Kova; sorumluluklar veya ailevi görevlerden dolayı adeta kapana kısılmış gibi hissedebilirsin. Kendi içine dönebilir, belki çevrenle iletişimi keserek düşüncelerinle baş başa kalmak isteyebilirsin. Başkalarının istekleri yönünde hareket ediyor olmak neşeni kaçırabilir.

Sevgili Balık; bulunduğun çevrenin gerekliliklerini yerine getirecek olman kısıtlanmana yol açabilir. Ancak sorumluluk bilinciyle hareket ederek koşulları belli bir çizgide tutabilirsin. Bugünlerde ailenle daha fazla vakit geçirme fırsatı bulabilir, geçmişi yad etmenin keyfini çıkarabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.