31 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün mantıklı ve makul davranabilmemiz adına oldukça elverişli koşullar ortaya çıkabilir. Fakat yine de kendimizi bazı belirsizliklere, bulanıklıklara, kararsızlık ve yanılgılara hazırlamalıyız. Beklentilerimiz artabilir, hayal kırıklıkları yaşayabiliriz. Rehavete düşmemek adına adımlarımızı dikkatli atmakta fayda var.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün evde vakit geçirebilir ve evinle alakalı işlerle uğraşabilirsin. Öğleden sonra içe kapanık bir ruh hali içinde olabilirsin. Bakmakta olduğun bir evcil hayvanın var ise onunla ilgilenebilir ve sorunlarına ciddi çözüm arayışları içine girebilir ya da zihnini rahatlatmak isteyeceğinden farklı bir uğraş edinebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; günün ilk yarısında aşk hayatınla ilgili yeni başlangıçlara veya duygusal paylaşımlarına daha gerçekçi bakmaya hazırlıklı olmalısın. Ardından hafta sonunun verdiği rahatlamayla birlikte keyifli aktivitelere katılmak isteyebilir ve sanatsal yönünü dışa vurmak için sosyalleşebilirsin. İşlerin biraz seni sıkıntıya soksa da üstesinden gelebilecek güçtesin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün kafandaki birçok soruyla baş başa kalabilirsin. Ama aynı zamanda kendini ‘’her şeyi değiştirme’’ enerjisi içinde bulabilirsin. Yaşam alanınla alakalı bir farklılık gerçekleştirebilir veya yer değişikliği isteyebilirsin. Bunları bir süre daha plan aşamasında devam ettirmeli ve bugünü çok fazla risk almadan geçirmeye bakmalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün zihinsel yeteneklerini daha aktif ve pratik kullanabileceğin bir gün olabilir. Fakat gün içinde iletişimle alakalı konulara dikkat etmelisin. Kardeşlerinle veya yakın çevrenle yapacağın konuşmalarda, bilgi paylaşımlarında ve tartışmalarda oluşabilecek iletişim problemlerine karşı temkinli olmanda fayda var.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde enerjik bir ruh hali içinde olabilirsin, fakat gün içinde parasal anlamda çok fazla risk almadan ilerlemeli, insanlara olan güven seviyeni biraz düşük tutmalı ve finansal kaynaklarını herkesle paylaşmamalısın. Geri alamayacağın veya uzun vadede dönüşü olamayacak finansal konulara karşı adımlarını dikkatli atmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; burcunda oluşan Yeniay’ın enerjileri devam ediyor olsa da bugün öğleden sonra belirsizliklerle dolu saatler geçirebilirsin. İnsanların seni dışarıdan nasıl gördükleri ve verdikleri tepkiler hakkında evhamlanabilirsin. Liderliğin ve öncülüğün sınırlarını zorlamamalı, yeni ve radikal kararlar almadan önce analizini iyi yapmalı, sonuç odaklı değil plan odaklı davranmaya çalışmalısın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün kendi içinde yaşadığın çelişkiler nedeniyle yalnız kalmayı isteyebilir ve bilinçaltını tetikleyen konuları fark ederek, arınma ve şifa terapileri yapabilirsin. Rüyalarını, korkularını ve ruhsal ihtiyaçlarını düşünüp kendince çözüm yolları arayabilirsin. Manevi anlamda yaşamış olabileceğin baskılar, yerini önümüzde günlerde özgüvene bırakacak.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; çevrenle ve arkadaşlarınla sosyalleşeceğin bir gün olabilir. Kişisel veya toplumsal değişimlere çok fazla yönelmeden eğlenceli saatler geçirebilir ve akışta kalarak günü tamamlayabilirsin. Bugün çok fazla yine girişimlerde bulunmadan ve risk almadan ilerlemelisin. Maceraya atılmaman gereken bir gündesin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün, düşüncelerinin havada ve belirsiz kalabileceği ve yenilikler için yanlış bir gün olabilir. Değişimler yerine toplumsal yardımlaşma ve bununla birlikte kurulan arkadaşlıklarının da desteğiyle gününü tersliklerden ve karamsarlıktan uzak geçirebilirsin. İnsanlara yardımcı olabilir, kendi tecrübe ve deneyimlerine de yer verebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün sabah saatlerinde seyahat ve eğitim planlarını düzenliyor olabilirsin. Öğleden sonra işinle ilgili veya kişisel olarak iş birliği içinde olduğun ticari şirketlerden gecikmeli haberler alabilir, hukuksal konularda ve yabancı destekli kaynaklarında ertelemeler yaşayabilirsin. Sakinliğini koruyarak eksik kalan işlerini toparlayabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; sabah saatlerinde ortak yatırımlarınla ilgili mevzular canını sıkabilir, zihninde bazı belirsizlikler oluşurken, rehavete yönelebilirsin. Bir yandan da hedef ve ideallerinden vazgeçmemek için mücadele verebilirsin. Sindirim sistemine yönelik rahatsızlıklar oluşabileceğinden yediğine içtiğine özen göstermelisin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; günün ilk saatlerinde partnerinle geçireceğin vakitten keyif alacak ve pozitif bir enerjiyle güne başlayacaksın. Günün ikinci yarısında ise ortaklarla yürütülen bir işle alakalı çıkabilecek belli başlı pürüzlere karşı önlem almayı ihmal etmemeli ve taraflar arasındaki dengenin sağlandığından emin olmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.