31 Ağustos 2018 Burç Yorumları

Bugün aha fazla huzur ve güven arayışında olacak; sağlam ve istikrarlı koşullar oluşturmak isteyebiliriz. Dalgalanmalar ve sarsıntılar yaşama ihtimalimiz olsa da yine de istediğimiz uygun olan koşulları yaratma imkanı bulabiliriz.

Sevgili Koç; kariyerinle ilgili beklenmedik gelişmeler, bulunduğun ve rahat ettiğin ortamdan ayrılmanı gerektirebilir. Baş edemeyeceğin bir alanda çalışma fikri seni huzursuz etse de uzun vadede hoşnut olabilirsin. Gelirlerinin artması yaşam standardında değişiklikler yaratabilir. Gün içerisinde tutamayacağın sözlerden kaçınmalısın.

Sevgili Boğa; ani fikir değişikliklerin, karşındaki insanları şaşırtabilir. Kişisel kararlarını vermeden önce geçmişin sende bıraktığı izleri silmeli, hayatında yeniye yer açabilmelisin.  Aradığın fiziksel ve ruhsal özelliklerde bir partner bulabileceğin bir dönemdesin.

Sevgili İkizler; takıntılarının seni olumsuz etkilemesine izin vermediğin sürece orijinal fikirler üretebilir, zihinsel farklılığını hedeflerine ulaşmak için kullanabilirsin. Ortak kaynaklarındaki dalgalanmalar kendini finansal olarak güvensiz hissetmene sebep olabilir. Bir süre kontrollü olmak isteyebilir, kredi ya da aile büyüklerinden gelebilecek destekle uzun vadede rahatlık yaşayabilirsin.

Sevgili Yengeç; Sosyal çevrende uzlaşmacı tavırlarınla takdir toplarken, aynı fikirleri paylaştığın arkadaşlarınla vakit geçirerek daha da keyiflenebilirsin. Hedef ve ideallerinde mantığını ön planda tutabilir, garantici olabilirsin. Akşamüzeri çeşitli organizasyonlar için abartılı harcamalarda bulunabilir, yeme içme konularında kontrolsüz davranabilirsin.

Sevgili Aslan; kazancının, yeteneğinin ve çalışmanın değerini anladığın ve bu değerlere sıkı sıkıya sarıldığın bir gün olabilir. Hayat felsefendeki değişim, seni daha üretken olmaya zorlarken, çalışmalarının ve emeklerinin de karşılığını alabilirsin. Etrafındakilere verdiğin tavsiyelerin takdirle karşılanabilir.

Sevgili Başak; şu aralar dinlenmek ve sevdiklerinle birlikte zaman geçirmek için bulunduğun ortamdan uzaklaşmak isteyebilirsin. Pratik ve somut bakış açınla, zamanını verimli kullanabilir, eski bir konuya tamamen farklı bir çözüm getirebilirsin. Kazançlarını değerlendirmen için kendine olan güvenini kaybetmeden önüne çıkan fırsatları değerlendirmeye bakmalısın.

Sevgili Terazi; gayrimenkullerini değerlendirmek ya da ev içi tadilat ve dekorasyon yaptırmak için bu dönemi kullanmak isteyebilirsin. Ancak lüks ve konfora dair isteklerinin yoğun olması fazla harcama yapmana neden olabilir. Bu ara hedeflediğin alanlara ulaşmakta zorlanmayacaksın.

Sevgili Akrep; iş veya iş birliklerinde beklenmedik bir gelişme kariyer basamaklarını hızlıca çıkmanı sağlarken, motivasyonun ve özgüvenin sayesinde kolaylıkla fark edilebilirsin. Şartların sana bağlı olmadığı durumlar olsa da işlerini organize etmek ve planlamak için uygun zemini ayarlayabilirsin.

Sevgili Yay; çalışma ortamında ya da günlük rutinlerinde yarım kalan işlerini tamamlamak ve geçmiş bir teklifi değerlendirme şansı bulabilirsin. Ekonomik açıdan güçlü kişilerden destek alabilir, kendini daha güvende hissedebilirsin. Ancak, yeme içme konusunda abartılı olabilirsin. Sağlığına daha fazla dikkat etmende yarar var.

Sevgili Oğlak; sevdiklerinle ilişkilerinde tutarlı ve kararlı olman hem sana güvenilmesini sağlayabilir hem de senin kendine olan güvenini artırabilir. Büyük başarı elde edeceğini düşündüğün bir fikir geliştirebilir, amacına uygun ilerleyebilirsin. Bugün ilişkilerinde daha esprili ve keyifli olabilir, anın tadını çıkarabilirsin.

Sevgili Kova; yatırım yapmaya başlamadan önce risk planını dikkatlice gözden geçirmen, olası problemleri engelleyebilir. Bu alanda daha önceki tecrübelerinden faydalanman lehine olacaktır. Günün büyük bir kısmını evde geçirmek isteyebilir, bedenini ve ruhunu dinlendirmek isteyebilir, yalnız kalmanın verdiği huzuru önemseyebilirsin.

Sevgili Balık; yakın çevrenin desteğiyle akılcı girişimlerde bulunabileceğin gibi aniden gelişen medyatik bir konuyla, yeni çalışma sahası da edinebilirsin. Şu ara karşındaki insanların fikirlerini önemseyebilir, etkileyiciliğini kullanarak diplomatik davranabilirsin. Gayret ve cesaret gerektiren durumlara açık olmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.