30 Temmuz Burç Yorumları

Bugün çok daha derin, sezgisel ve duygusal olabiliriz. Finansal konular gündeme gelebilir. Karar verirken hem mantığımızı hem de sezgilerimizi kullanacağız. Kısa yolculuklar yapabilir, akrabalar ya da arkadaşlarla bir araya gelebiliriz. Çevremizle rahat bir şekilde iletişim kurabileceğiz. Akşam saatlerinde daha zorlayıcı enerjiler hakim olacak. Güç savaşlarından ve rekabetten kaçınmamızda yarar var. İsteklerimizde fazlasıyla ısrarcı olabilir, kendimizi huzursuz hissedebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

 
Sevgili Koç; duygularının yoğunluğu ufak çaplı krizler yaşamana neden olabilir. Alacağın bir haber veya bir sorumluluğu yerine getirmek durumunda kalman neşeni kaçırabilir. Özellikle akşam saatlerinde sevdiğin kişi, arkadaşların veya çocuklarınla aranda tartışma yaşanabilir.

Sevgili Boğa; karşıt burcunda ilerleyen Ay’ın etkisiyle uyum ve dengeleri kurmakla yakından ilgilenebilirsin. Günün ilk bölümü daha rahat ve iletişim içinde geçerken ilerleyen saatler sertleşebilir. Ruhunun derinliklerinden gelen öfkelerin; eşinle, yakınlarınla veya sevdiğin kişiyle aranı açabilir.

Sevgili İkizler; bugün sorumlulukların, bedensel huzursuzlukların veya duygusal konular seni biraz zorlayabilir. Günün ilk bölümünde yolunda giden koşullar sonrasında renk değiştirebilir. İşlerini planladığın gibi ilerletemeyebilir, mücadele gücünü biraz artırıp üstesinden gelmeye çalışabilirsin.

Sevgili Yengeç; duygularının yoğunluğu yaratıcılığını olumlu etkileyebilir. Gelen ilhamla sanatsal işlerde başarı sağlayabilirsin. Aşka düşebilir, sevdiğin kişiyle paylaşımlarda bulunabilirsin. Ancak günün ikinci yarısı bazı kişilik savaşlarına girebilir, maddi konularda zorlanabilirsin.

Sevgili Aslan; eve, aileye, yerleşime dair bir konu gün boyunca ilgi alanında olabilir. Günün ilk yarısında koşulları istediğin gibi yönlendirebilirken ilerleyen saatlerde kendini koca bir kaosun içinde hissedebilirsin. Senden gizlenen bir şeyi öğrenebilir, kendi isteklerinin gerçekleşmesi konusunda ısrarcı olabilirsin.

Sevgili Başak; seni aşan veya zorlayan bir konuya dair yeni çözümler üretmene olanak sağlayacak şartları oluşturman mümkün. Yakınlarınla, kardeş veya arkadaşınla diyalogların artabilir. Ayrıca sakinleşmek ve dinlenmek için her şeyden uzaklaşıp bir yolculuğa çıkma kararı alabilirsin.

Sevgili Terazi; bugünlerde parasal konular seni fazlasıyla meşgul edebilir. Henüz açıklamadığın bir konunun veya bir sözleşmenin maddi tarafıyla ilgili değerlendirmelerde bulunabilirsin. Akşam saatlerinde arkadaşlarınla veya bağlı olduğun gruplar içinde problemler yaşayabilirsin.

Sevgili Akrep; burcunda ilerleyen Ay seni özgüvenli, cesur kılmakla birlikte kendini rahatça ortaya koymana imkân sağlayacak enerjiyi de verebilir. Bugün arkadaşlarınla veya yakınlarınla keyifli diyaloglar geliştirebilir, geleceğinle ilgili kararlar alabilirsin. Akşam saatlerinde önüne çıkan engeller ise seni rekabetin içine çekebilir.

Sevgili Yay; iç dünyana çekilmek ve olan biteni salim kafayla değerlendirmek isteyebilirsin. Aklında dolaşan bin bir türlü düşünce yüzünden huzursuz olabilirsin. Günün ilk bölümünde kuracağın diyaloglar veya fikir alışverişleri seni rahatlatırken akşam saatlerindeki gelişmeler zorlayabilir.

Sevgili Oğlak; hedeflerine tam konsantre odaklanma potansiyelin var. Ayrıca bugün arkadaşlarınla ve yeni tanıştığın gruplarla bir araya gelebilirsin. Fikir alışverişlerinde bulunabilir hatta bir seyahat planı bile yapabilirsin. Akşam saatlerinde parasal konularda veya duygusal paylaşımlarda sorunlara açıksın.

Sevgili Kova; ailen veya işinle ilgili bir durum seni fazlasıyla meşgul edebilir. Aklını kurcalayan bir konuyla alakalı bazı derin analizlerde bulunabilirsin. Gün içinde bir şekilde dengeleri kurmakta başarı sağlasan da akşam saatlerin rahat geçmeyebilir. Sevdiğin kişi veya ortağınla aranda küçük gerilimler yaşanması muhtemel.

Sevgili Balık; yurt dışı ile alakalı işler, eğitimin ya da yeni bir yolculuk planı gündeminde yer alabilir. Seni huzursuz eden bir konu hakkında danışmandan, konusunda uzman bir kişiden veya tanıdığından fikir alarak aydınlanma imkânın olabilir. Akşam saatlerinde duygularını ajite eden beklenmedik bir gelişme ortaya çıkabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.