30 Temmuz 2019 Günlük Burç Yorumu

Bugün pozitif ruh halimizi yavaş yavaş aşağıya çekebilecek durum ve gelişmelerin oluşma olasılığı yüksek gibi. Balsamik fazda olduğumuzdan kimi zaman elimiz kolumuz bağlı hissedebiliriz. Böylesi süreçlerde mücadele veya isyan etmek yerine en iyisi akışa teslim olmak olabilir. Ay Satürn karşıtlığı ayrıca ailevi konularda yük aldıracağı gibi aile fertleriyle ve üstlerimizle olan ilişkileri de olumsuz etkileyebilir. Uzlaşma zemininde buluşmak zor olabileceğinden karşılıklı saygı ve sevgiyi kaybetmeden hareket etmek yerinde olacaktır.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; hem iş hayatında hem de sosyal hayatında temponun yüksek olduğu bir gün olabilir. Bugünün gökyüzü enerjileri; odaklanmanı tavsiye ediyor, kendini olduğun gibi kabul etmen konusunda sana cesaret veriyor. Kararlı tavırlarınla üstlerinin dikkatini çekebilirsin. Ancak ani gelen bir bağımsızlık hissiyle büyük değişikliklere gidebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün en derinlerdeki arzularınla yaptığın işler arasında paralellik kuramadığını düşünüp bağımsız, reformcu bir tavırla yeni başlangıçlar yapabilirsin. Ayakları yere sağlam basan bir profille; projeler oluşturabilir, umutlarını ve hayallerini gerçekleştirmek için kararlı girişimlerde bulunabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; finansal konularda üstlendiğin sorumluluklar üstünde duygusal baskı yaratabilir. Düşmanların sana barış çubuğu uzatabilir, perde arkasında kalan kişiler ekonomik konularda seni destekleyebilir. İlişkilerinde beklediğin ilerleme olmasa da gizli kalmış ve şimdiye kadar açığa çıkmamış kişilerin beğenisiyle karşılaşabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; eşinin, ortağının ya da yakın ilişkide olduğun kişilerin üzerinde baskı kurmasına izin vermemelisin. Hedeflerine varmak ve mali konularda başarılı olmak için güven duyduğun iş birliklerinin desteğini alabilirsin. Sorumlu ve kararlı davranmak isteklerini gerçekleştirmene yardım edecektir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; hayatını değerlendirmek isteyebilirsin. Kariyerinde işlerin yolunda gitmediğini, başkalarını memnun etmek için çalıştığını düşünebilirsin. İsyankâr ve başkaldırıcı tavırların olabilir. Meditasyon veya birtakım enerji çalışmaları yapabilir, en çok neye ihtiyacın olduğunu belirleyebilirsin. Yaşam enerjini özgürlük ve bireyleşmek için kullanmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; organize olmak için bugün biraz daha zaman ayırabilir, böylece diğer insanlar tarafından otoriten sorgulanmayacaktır. Yeteneklerini açığa çıkarabilir, yaratıcılık gerektiren konularda başarı sağlayabilirsin. İkili ilişkinde bir takım sorunları farklı şekilde ele alıp  çözmeye çalışmalı ve pes etmemelisin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün ebeveynlerinin veya yuvanın sorumluluğunu almak zorunda kalman duygusal baskıya yol açabilir. Ailende geçmiş konular yeniden gündem olabilir, hayal gücün artabilir ve paylaşmak istediğin parlak bir fikirle ortaya çıkabilirsin. Tadilat veya mobilya seçimi için işe koyulmadan önce iyi araştırma yapmalısın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün kafan biraz karışık olabilir. Fevri davranışlarda bulunabilirsin. Baskı altında yanlış kararlar almaya meyilli olabilirsin. Verdiğin sözlerin ve sarf ettiğin cümlelerin altında ezilebilirsin. Bu psikolojiyi üzerinden atmak adına; hedeflerin ve gelişimin için doğru adımlar atmak için, bireysel özgürlüğünü ve benliğini barıştırmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün duygusal olmanın aksine bazı şeylerin akıl süzgecinden geçirmen gerektiğini fark edebilirsin. Maddi kaynaklarındaki dalgalanmalar gündemini etkileyebilir ve sorumlulukların üstünde baskı yaratabilir. Kazançlarının istikrarlı ama yeteri kadar olmadığını düşünebilirsin. Daha fazla çalışmak; gelirini olumlu yönde etkileyebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; Bir düşünce veya projeyi mükemmelleştirmek için uygun bir dönemdesin. Girişimlerinin hızlı ilerlememesi canını sıkmasın. Yakın çevrenle ilişkilerinde fazla baskıcı ve disiplinli davranıyor olabilirsin.  Finansal konuda ve romantik ilişkinde şanslı olduğun bir dönemdesin fakat ilişkinde biraz daha toleranslı olmaya bakmalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün yine marjinalliğini ve farklılığını ifade etmekten korkmadığın bir gün olabilir. Zor durumlar karşısında çevreni ve değer verdiğin herkesi; ileriye taşıyabilmek hareketlenebilir ve yol gösterici olabilirsin. Özgürlüğün için hak arayışı gibi faaliyetlerde boy gösterebilirsin. Görebileceğin duygusal baskılar hedeflerine engel olamayacak.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; ailenle ilgili konular gelecek beklentilerini etkileyebilir ve üstlendiğin sorumluluğun geleneksel yapısı seni yoruyor olabilir. Planına ummadığın kişiden gelebilecek engeller, farklı bir yol haritası çizmeni gerektirebilir. Çevrendekilerle uzlaşman ve anlaşman zor olabilir. Gençlere ve çocuklara deneyimlerinle yol gösterebilir, sakinliğini koruyabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.