30 Temmuz 2018 Burç Yorumları

Haftaya duygusal bir ruh haliyle başlıyoruz. Yaşadığımız olaylar nedeniyle bugün biraz daha farkındalığımız artabilir, gerçekçi davranmaya çalışabiliriz. İnişli çıkışlı duygular içinde olsak da belirsizlik yaratan durumları kontrol etmeyi başarabileceğiz. Hayallerimizi gerçekleştirmek adına sağlam adımlar atma girişiminde olacağız. Ayrıca iç sesimize kulak vermeyi de unutmamalıyız.

Sevgili Koç; haftaya işinle ilgili detay gerektiren birçok konuyla ilgilenerek başlarken, enerjinin dağınık olması, odaklanmakta zorluk yaşamana neden olabilir. Sosyal çevrenle ve arkadaşlarınla ilgili ani gelişen durumlara müdahil olman gerekebilir. Günün sonunda işine ve kendine zaman ayıramadığından şikâyet edebilirsin.

Sevgili Boğa; grup çalışmalarında ve yaratıcık gerektiren konularda başarılı işler çıkartabilirsin. Ancak bulunduğun ortamın enerjilerine karşı hassas olabilir, ufak tefek konuları kişisel algılayıp, alınganlık yapabilirsin. Şu aralar ailevi konularla ilgilenmen gerekebilir. Ev içi tadilatlarında beklenmedik sorunlar işlerin uzamasına neden olabilir.

Sevgili İkizler; kazançlarındaki istikrarsızlık canını sıkıyor olabilir. Toplum önünde duygularını kontrol altında tutmakta zorlanabilirsin. Hayatında kısa vadeli çözümlerin sorunlarını gidermediğini, uzun vadeli ve farklı girişimlerde bulunma vaktinin geldiğini anlamalısın. Beklediğin fırsat yakınlarından gelebilir.

Sevgili Yengeç; arkadaşların ya da partnerine karşı oldukça fedakâr davranmana rağmen beklediğin ilgiyi görmemek moralinin bozulmasına neden olabilir. Duygularının ağır bastığı bu günlerde tartışmalardan uzak durmalısın. Yakınlarından alacağın bir fikir uzun zamandır üzerinde durduğun bir konuya ışık tutabilir.

Sevgili Aslan; ortak kaynaklarınla ilgili imza gerektiren anlaşmalara karşı temkinli olman gereken günlerdesin. Şu aralar kendine oldukça güveniyor olabilirsin. Ancak yüce gönüllü karakterin duygusal davranmana neden olurken, maddi konularda hatalı kararlar almana da sebep olabilir.

Sevgili Başak; karşındaki insanların ihtiyaçlarına bu kadar duyarlı olmaktan yorulup kendini geri planda tutmak isteyebilirsin. İç dünyanı sorgularken, insanların sana bakış açılarını da gözden geçirebilir, bazı şeylerin çok da mükemmel olmasına gerek olmadığına karar verebilirsin.

Sevgili Terazi; yaratıcı çalışmalarınla göz doldururken, aşk hayatın da hareketlenebilir. Şu zamana kadar ilgi duymadığın insanların özel hayatına girmeye çalışmalarına hayret edebilir, değişik duygular içinde olabilirsin. Evli olan teraziler ise, geçmişin izlerinden ve konularından uzaklaşamayarak duygusal anlar yaşayabilir.

Sevgili Akrep; şu aralar enerjini kariyerine yönlendirmiş olabilirsin. Bu durum partnerine zaman ayıramamana sebep olabilir ve kendini duygusal baskı altında hissedebilirsin. Evlilik ve iş birliği gibi konularda esnek olmalı, olayları akışına bırakmaya çalışmalısın.

Sevgili Yay; kariyerindeki değişiminden dolayı kendini iyi hissettiğin bir dönemdesin. Sosyal medya üzerinden katıldığın ya da katılacağın bir etkinlik farklı deneyimler yaşamana neden olurken, yakın çevrenin geçmiş konulardaki söylemlerine içerleyebilir, duygularını saklamakta zorlanabilirsin.

Sevgili Oğlak; yakınlarından edindiğin bir fikri değerlendirmek isteyebilir, yeteneğine ve yaratıcılığına güvenerek kazancını artırmak isteyebilirsin. Öngörülerine güveniyor olsan da merhametli ve hassas karakterin, bugünlerde mantıklı düşünmeni ve doğru karar almanı zorlaştırabilir. Ekonomik konuda geçmiş hatalarının tekrarına düşmemelisin.

Sevgili Kova; yeni bir iş girişimi için plan aşamasında olabilir fakat bazı konuları kuruntu yapabilirsin. Karşındaki insanları yargılarken yanılman ve bazı meseleleri gurur meselesi haline getirmen mümkün. Yerine getiremeyeceğin sözler vermek yerine, yalnız kalıp olayları tekrar incelemen detayları daha iyi görmeni sağlayabilir.

Sevgili Balık; haftaya duygusal başlayabilir, yakınlarınla yaşayabileceğin olur olmadık olaylarda küslük yaşayabilirsin. Ay’ın burcunda olan seyri seni özel ve yaratıcı yaparken; bunun kıymetini bilmeli, keyif aldığın kişi ve gruplar içinde olmayı seçmelisin. Sağlığına ve diyetine özen göstermen gereken günlerdesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.