30 Ocak Burç Yorumları

Güne duygusal olarak hassas başlayabilir, biraz kırılgan ve alıngan davranabiliriz. Bir taraftan da daha affedici olabilir, geçmişten gelen küslükleri sona erdirebiliriz. Hayal gücümüzü sınırlayan tüm engelleri aşacağımız bir gün. Ancak karar vermekte zorlanacağız bu nedenle akışta kalmak ve yaratıcı faaliyetlere yönelmek yerinde olur. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; enerjin yüksek olmasına rağmen karar almakta zorlanıp; zihinsel karmaşa yaşayabilirsin. Aslında hayal kurmak ve üretkenliğini artırmak için uygun bir gündesin. Hastanedeki yakınlarını ziyarete gidebilir, ihtiyacı olanlara yardım edebilirsin. Bazı konuları düzeltmek için fedakârlık yapman gerekebilir.Sevgili Boğa; bugün arkadaşlarının sana ihtiyacı olabilir, onların duygularını anlayarak yol gösterebilirsin. Sevdiklerin için özverili davranmak seni de mutlu edecektir.  Sanatsal yaratıcılık gerektiren konularda başarı gösterebilir ya da bu tarz organizasyonlarda yer alabilirsin.

Sevgili İkizler; net bir görüş açısı belirlemekte zorlanacağından hem zihinsel hem de duygusal karmaşa yaşayabilirsin. Bugün yapacağın toplantılarda bir yandan sezgilerinle hareket ederek başarılı olabilir bir yandan da kendini doğru ifade edemeyebilirsin. Toplumsal yardımlaşmayla ilgili kampanyalara katılabilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün olaylara objektif bir gözle bakamayabilir, tamamen duygusal bir bakış açısı içinde olabilirsin. Görüş ve inançların doğrultusunda hareket edebilirsin.  Yurt dışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili işlerinde karmaşa yaşayabilir; konsantrasyon zorluğu çekebilirsin.

Sevgili Aslan; miras, nafaka, komisyon gibi gelirlerinle ilgili işlerinde fedakârlık yapabilir, kendi payından vazgeçebilirsin. Yatırımlarını nasıl değerlendireceğin hakkında kararsızlık yaşayabilirsin. Koşulların netleşene kadar adım atmamanda fayda var. Duygusal paylaşımlar seni zorlayabilir.

Sevgili Başak; bugün için kendine plan yapmamanda fayda var. Attığın her adımda bir partnere ihtiyaç duyabilir, iş birliği içinde hareket edebilirsin. İkili ilişkiler ve ortaklıklarda karşı tarafı gözetmen gerekebilir, senden anlayış ve onay beklenebilir. Kendini fazla yıpratmadan akışta kalabilmelisin.

Sevgili Terazi; çalışma ortamında dikkatli olmalısın, kendini bir işe verip sonuç almakta zorlanabilirsin. Gerçi hayal gücü gerektiren çalışmalarda başarılı olabilirsin ama genelde enerjin düşük olacak. Akraba ziyaretleri yapabilir, onların yardımına koşabilirsin.

Sevgili Akrep; aşk hayatında romantizm beklentin çok yüksek olabilir. Ayaklarının yerden kesilmesine izin vermemeli, daha objektif ve gerçekçi olmalısın. Çocuklarla olan ilişkinde anlayışlı ve sevecen tavırlar sergileyebilir, yaratıcılık gerektiren sanatsal faaliyetlerde başarılı olabilirsin.

Sevgili Yay; daha çok içe dönük enerjiler altındasın. Zamanını evde hayal kurarak geçirmek isteyebilirsin. Ailenin ihtiyaçlarına da duyarsız kalamayacaksın.  Bugün alttan alarak ve fedakârlıkta bulunarak sorunların üstesinden gelebilirsin. Yerleşimle ilgili kararlarında değişiklikler olabilir.

Sevgili Oğlak; bugün kendini şiirsel bir dille ifade edebilir, herkesin derdini söylemeden anlayabilir, hatta onlara tercüman olabilirsin. Fakat konsantrasyon zorluğu çekeceğinden plan yapmakta ve karar almakta zorlanabilirsin. Yollarda tahmininden fazla zaman harcayabilirsin.

Sevgili Kova; parayla ilgili konularda adım atmadan önce biraz beklemen gerekebilir. Her şeyden önce son derece kaygan bir zeminde hareket ettiğinden risk içeren durumlardan uzak durmalısın. Bütçeni sınırlamalı, neyi nereye harcayacağını hesaplamadan alış verişe çıkmamalısın.

Sevgili Balık; günün kahramanı sen olabilirsin. Düşünceli, anlayışlı, sevecen ve empatik tavırlarınla çevrendekilerin tam da ihtiyaç duyduğu kişisin. Sezgilerin de, enerjin de yüksek olduğundan yaşamınla ilgili adımlar atmak isteyebilirsin. Fakat ayakların biraz yere basmalı, fazla hayalci olmamalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.