30 Ocak 2020 Günlük Burç Yorumları

Gün boyunca çok aktif ve girişimci olabilir, girişimlerde bulunmak isteyebiliriz. Sabah saatlerinde durumu kontrol etmekte zorlanabilir, geçmişten gelen kadersel bağlardan kurtulamayabiliriz. Gerek ailemiz gerekse milli, geleneksel değerlerimiz adına ufak çaplı da olsa bir mücadele vermemiz gerekebilir. Fakat öğlene doğru bizi destekleyen en azından objektif bir yol göstericiliği yapan kişilerle bir araya gelebilir ve daha kolay ilerleme kaydedebiliriz…

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün iş hayatında sorumluluk gerektiren anlaşma ve sözleşmeler peşinde olabilirsin. Ancak kazançların doğrultusunda hareket etmek istiyorsan hırsını kontrol altına almalısın. İçinde bulunduğun arkadaş gruplarının desteklemesiyle yaşamını ilgilendiren konularda girişimlerde bulunabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; yurtdışı, mahkeme, yüksek eğitim ya da medya ile ilgili konulardaki girişimlerinde sorumluluk alman gerekebilir. Fikirlerini doğru ifade edememen halinde muhalefet görüşlerle veya bazı engellerle karşılaşabilirsin. Gün içerisinde iç dünyana odaklanmak isteyebilir, bilinç altındaki konuları değerlendirebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; banka, miras, vergi, borç ve alacaklarla ilgili uzlaşma çalışmaları seni gerginliğe sürükleyebilir. Geleceğe dair hedeflerini gerçekleştirebilmek için harekete geçmek isteyebilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplardan destek alabilir, uzun yolculuklar veya eğitimlerle ilgili girişimlerde bulunabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün hayatınla ilgili adımlar atarken karşındakilerin büyük beklenti içinde olması seni rahatsız edebilir. Eşine, ailene ya da bir arada olduğun kişilere olan sorumlulukların seni biraz yorabilir. Kariyer hayatına odaklanmak isteyebilir, işle ilgili yeni bir projenin ilk adımlarını atabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün görüşlerini içinden geldiği gibi coşkuyla ifade edebilir, başarılı girişimlerde bulunabilirsin. Ancak aceleci davranıp doğru bir plan yapmadan harekete geçmemelisin. Bu yüzden temkinli olmalı, heyecanına yenilmemelisin. Yurtdışı ve yüksek eğitimle ilgili konularda ilişkilerden destek alabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün gelir gider dengeni yeniden ayarlamak üzerine girişimlerde bulunabilirsin. Kredi, borç, alacak konularında iyi planlayıp detaylı düşünerek harekete geçmek senin için faydalı olabilir. İlişkinle ilgi bazı sorumluluklar alman gerekebilir. Hobilerine vakit ayırmak isterken bazı engellerle karşılaşabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; girişimlerde bulunmak için karşına  fırsatlar çıkabilir. Fakat deneyiminin olmadığı alanlarda çalışmak seni zorlayabilir. Yoğun efor sarf etmen gerekebilir. Ev ve aileye dair sorumluluklarının seni biraz yorduğunu fark edebilirsin. Sevdiklerin yeni ve tecrübesiz olduğun alanda seni destekleyebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; çalışma arkadaşlarınla aranda yaşanabilecek rekabet biraz aşırıya kaçmana neden olabilir. Ancak fazla hırslı davranmamaya özen göstermelisin. Bilmediğin alanlarda çalışman gerekse de hem enerjinin yüksek olması hem de ikna kabiliyetin sayesinde başarılı olabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; risk almak isteyeceğin biraz da abartılı harcamalarda bulunabileceğin bir gündesin. Aldığın haberler heyecanlanmana ve hemen harekete geçmek istemene neden olabilir. Ancak maddi konularda üstlendiğin sorumluluklardan dolayı hayattan aldığın keyifleri ertelemen gerekebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; yaşamında yeni bir sayfa açmak için harekete geçmek isteyebileceğin bir dönemdesin. Aileye ve eve dair girişimlerde bulunabilir, ilişkilerde ve hayatını ilgilendiren konularda daha önce denemediğin alanlara kaymak isteyebilirsin. Hırs ve cesaretle harekete geçebilirsin. Fakat bu şevkini kontrol altına tutmalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün aldığın haberler seni heyecanlandırabilir ve harekete geçmek isteyebilirsin. Yakın akraba veya kardeşlerinle iletişim kurabilir, yenilik getirecek fikirlerini paylaşabilirsin. Yeni bir anlaşmaya imza atabilir, ticari birtakım başlangıçlar yapmak isteyebilirsin. Ancak planlı hareket etmende fayda olacaktır.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; geleceğe dair hedef ve ideallerini gerçekleştirmek için harekete geçebilir ve bazı sorumluluklar alabilirsin. Fakat ekonomik konular gerilmene neden olabilir. Çalışmalarından elde ettiğin kazancı artırmak için girişimlerde bulunmak istesen de kontrolü elden bırakmamanda ve temkinli olmakta fayda olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir