30 Ocak 2018 Burç Yorumları

Zorlu bir gün bizi bekliyor. Sabah saatlerinden itibaren gergin bir ruh halinde olacak, üzerimiz hissettiğimiz baskı nedeniyle bunalacağız. Zorlu işlerle uğraşmamız gerekebilir, kendimizi güç savaşları içinde bulabiliriz. Duygularımızı yoğun bir şekilde yaşayabilir, bu nedenle de aşırı tepkiler vermeye meyilli olabiliriz. Bütün bu zorluklara ve aksiliklere rağmen aslında işlerimizde bir ilerleme kaydetmek için uygun bir gündeyiz. Öğle saatlerinle öngöremediğimiz gelişmeler olabilir, kendimize hakim olmamız daha da zorlaşabilir. Akşam saatlerine doğru ilişkilerde sorunlar yaşamamız muhtemel, çevremizdeki insanlarla fikir ayrılıkları yaşabiliriz. İş birliklerinde ikilemler yaşayabilir, karar vermekte zorlanabiliriz. Duygularımız ve mantığımız arasında kalmamız mümkün. Akşam saatlerinde planlarımızı değiştirmemiz gerekebilir, ulaşımla ilgili aksiliklere karşı tedbirli olmakta yarar var. Gün boyunca sağduyulu davranmamızda yarar var. 

Sevgili Koç; eve, aileye dair uğraşlarla; tadilat, tamirat, taşınma gibi işlerle ilgileneceğin bir gündesin. Aile fertleriyle aranda yaşanmış bazı konular yeniden gündeme gelerek seni duygusal olarak etkileyebilir. Sahip olduğun finansal desteklere güvenip yatırım yapmak istesen de kararsızlıklar yaşayabilirsin.

Sevgili Boğa; bugün, yakın çevren, kuzenlerin ve kardeşlerinle yoğun ilişkiler kuracağın bir gün olabilir. Objektif bir bakış açısı geliştirmekte zorlanacağın bugünde yaşayabileceğin olası anlaşmazlıklara hazırlıklı olmalısın. Yakın çevrenden destek alarak girişimlerde bulunmak isteyebilirsin.

Sevgili İkizler; bugün maddi konularla meşgul olman gerekebilir. Dünden beri devam eden sorunları aşmak yerine duygusal davranarak, ilişkide olduğun kişilerle özel ya da mesleki iletişimini kesebilirsin. Beraber çalıştığın kişilerden alacağın desteklerle harekete geçsen de konuşmaların krizlere yol açabilir, dikkatli olmalısın.

Sevgili Yengeç; gün içinde duygularının karşındakiler tarafından anlaşılmaması üstündeki baskının artmasına ve ani tepkiler vermene yol açabilir. Sevdiklerinin ve sezgilerinin yardımıyla harekete geçebilirsin fakat kontrollü ilerlemeli, daha objektif olmaya çalışmalı ve alınganlık yapmamalısın.

Sevgili Aslan; ailene ve sevdiğin kişilere dair sahip olduğun endişe ve kuruntulardan dolayı içsel bir baskı hissedebilirsin. Onları korumak için atacağın adımların engellenmesi bedensel ve ruhsal gerilimler yaşamana yol açabilir. İş arkadaşlarınla ya da akrabalarınla iletişim ve haberleşme sorunu yaşayabilirsin.

Sevgili Başak; bugün arkadaşlar, gruplar ve ekip çalışmaları konularına yoğunlaşabilirsin. Bugün derin sohbetlerden ve kendini açıkça ifade edebileceğin buluşmalardan keyif alabilirsin. Fakat akşama doğru özellikle sevdiklerinle aranda kırıcı tartışmalar ve duygusal krizler yaşanabileceği gibi gelir gider dengesizlikleri de yaşayabilirsin.

Sevgili Terazi; iş ve sosyal hayatınla gözler önünde olabilir, toplumsal alanda baskıya maruz kalabilirsin. Her ne kadar ekonomik kazançlarla ilgili başarılı sonuçlar alsan da girişimlerinin yakın ilişkide olduğun kişiler tarafından engellenmesi, kırıcı sözler söylenmesine ve iletişimin kopmasına neden olabilir.

Sevgili Akrep; bugün ağzından çıkacak her söze özellikle dikkat etmelisin. Görüşlerine katılmayan kişilerin seni kışkırtmasına ve duygusal patlamalara neden olmasına izin vermemelisin. Geçmişteki konuları gündeme getirerek karşındakileri iğnelemen, herkesin mutsuz olmasına yol açabilir.

Sevgili Yay; duygusal iniş çıkışlara açık olduğun bir gündesin. Sezgilerine kulak vererek olayları akışına bırakmalısın. Ortak gelirler, eşinin parası veya ailenden gelen kaynakların değerlendirilmesi konuları, endişelenmene ve keyiflerinden vazgeçmene neden olabilir.  Parasal konularda fazla iddialı olmamalısın.

Sevgili Oğlak; bugün karşındakilerle beraber hareket etmen gerektiğinin bilincinde olman gerekiyor. İlişkide olduğun kişilerin duygusal ve talepkâr tavırlarından dolayı çatışmalar yaşayabilir, uzlaşmaya yanaşmadığın için anlaşmayı bozabilirsin. Aynı konuları gündeme getirmen kırıcı ve baskıcı görünmene yol açabilir.

Sevgili Kova; gün içindeki programında dalgalanmalar olabilir, planlarını uygulamakta zorlanabilirsin. İş arkadaşlarınla duygusal paylaşımlarda bulunurken aranızdaki gizli rekabete dayalı sorunlar oluşabilir. Dedikodular ve sakarlıklar zor duruma düşmene sebep olsa da üstlerinin seni desteklemesiyle başarılı olabilirsin.

Sevgili Balık; sevdiklerinle paylaşımlarında dikkatli olmalısın zira onlara karşı kırıcı davranabilir, gereksiz alınganlıklarla ilişkini zedeleyebilirsin. Gruplar veya otorite konumundaki kişilerden gelebilecek engellemeler keyfini kaçırabilir fakat sen görüşlerinden emin olduğundan yoluna devam edebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.