30 Nisan Burç Yorumları

Güne biraz depresif bir ruh hali ile başlayabiliriz. Beklentilerimiz karşılanmayabilir, biz de bu nedenle kendimizi mutsuz hissedebiliriz. Sevdiklerimizden daha fazla ilgi bekleyebilir, alınganlıklar yapabiliriz. Sevdiklerimizden daha fazla ilgi beklentisi içinde olmamız ilişkimizi zorlayabilir. Öğleden sonra bu gerilimli enerjiler biraz olsun dağılmaya başlayacak, sevdiklerimizin yanında olmaktan mutlu olacağız. Dışarıya çıkmak yerine evde kalmayı ve dinlenmeyi tercih edebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün duygusal enerjiler altında, eve ve aileye ait konularla fazlasıyla meşgul olabilirsin. Ani vereceğin tepkiler veya beklenmedik gelişmeler güne damgasını vurabilir. İlişkilerin açısından gergin anlar yaşanabilir ancak daha önce cesaret edemediğin şeyleri yapacak gücü kendinde bulabilirsin.

Sevgili Boğa; yakın çevre ve kardeşlerle bağlarının ve iletişiminin artacağı bir gün olabilir. İfade etmekten kaçındığın duygu ve düşünceler bir anda ağzından çıkabilir, özellikle sabah saatlerinde gerginlikler yaşanabilir. Aldığın haberler ilişkilerini sorgulamana neden olabilir.

Sevgili İkizler; bugün yapacağın harcamalarda dikkatli olmalısın. Sevdiklerin ya da keyiflerin için yaptığın harcamalarda limitini aşabilirsin.  Değişken koşullar sabah saatlerinde ani kararlar almana ve düşünmeden hareket etmene neden olabilir. Duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsin.

Sevgili Yengeç; burcunda ilerlemeye başlayan Ay; kendini iyi ifade etmene olanak sağlamakla birlikte duygusal olarak dalgalanmalar da yaşatabilir. Sabah saatlerinde ilişkilerle ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsin. İş ve sosyal hayatın gerekliliklerini yerine getirmekte zorlanabilirsin.

Sevgili Aslan; gece yarısından itibaren kendini baskı altında hissedebilirsin. Keyiflerinden ödün verdiğin için güne fazla hassas ve alıngan başlayabilirsin. Sabah saatlerinde yurt dışı ve eğitim konularında veya sosyal medyada seni mutsuz eden, duygusal sorgulamalar yaşatan gelişmeler olabilir.

Sevgili Başak; arkadaşlarına veya ailene gün boyunca ilgi göstermen gerekebilir.  Çevrendekilere duygusal destek vermek isterken sende yıpranabilir, gereğinden fazla empati kurabilirsin. Borç alıp vermekle ilgili sıkıntılar doğabilir, finansal zorluklardan dolayı dostlarınla kırgınlıklar yaşayabilirsin.

Sevgili Terazi; iş ve sosyal hayatın açısından hareketli geçecek bir gün seni beklemekte. Eve, aileye ait konular seni fazlasıyla meşgul edebilir. Karşındaki kişilerin bireysel ve kendi isteklerine odaklı tutumu sabah saatlerinde gerilimlere yol açsa dahi ilerleyen saatlerde alttan alarak koşulları toparlayabilirsin.

Sevgili Akrep; bugün duyguların yükselebilir, hassasiyetlerin artabilir. Bir yandan anılarına gömülebilir ve geçmişe özlem duyabilir, bir yandan da gelecek hakkında hayaller kurabilirsin. Sabah saatlerinde beraber çalıştığın kişilerle ya da akrabalarınla gerilim yaşayabilirsin.

Sevgili Yay; bugün finansal konularda endişe duyabilir, evin ya da ailen için yapacağın harcamalarla bütçeni aşabilirsin. Ayrıca çocuklarla veya sevdiklerinle ilişkilerine dikkat etmelisin, onlar için keyiflerinden ödün vermen gerekebilir. Risk almanı gerektiren yatırım araçları beklentilerini karşılamayabilir.

Sevgili Oğlak; kontrolü ele alamayacağın, karşındakilerin duygusal iniş çıkışlarına uyum sağlamakta zorlanacağın bir gün geçirebilirsin. Senin beklentilerin onları daha da hassas ve alıngan bir hale getirebilir. Aileyi ya da evi ilgilendiren konularda tek başına karar almamaya özen göstermelisin.

Sevgili Kova; bugün yardım amaçlı çalışmalar içinde olabilir, akrabalarına ya da ailene destek vermek için kendini yıpratabilirsin. Çalışma ortamında görev dağılımları adaletsiz olabilir, emek verdiğin konularda beklentilerin yerine gelmeyebilir. Her duyduğuna hemen tepki vermemelisin.

Sevgili Balık; fazlasıyla duygularının etkisi altında olabilir, objektif hareket edemeyebilirsin. Romantik ilişkilerde beklentilerinin yerine gelmesi için daha kararlı olmalı, sürekli duygusal iniş çıkışlar yaşamamalısın. Keyiflerin için yaptığın harcamalarla sınırı aşabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.