30 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Duygularımızı bir kenara itecek ve kişisel istek ve arzularımızı ön plana alacak; kendimizi cesaretle ve kararlılıkla ortaya koymak isteyeceğiz…Ayrıca otorite konumundaki kişileri, yönetim ve idareyle alakalı işlerin de vurgulanacağı gelişmelere açık olacağız…

Ay’ın günün ilk saatlerinde itibaren diğer gezenlerle yapacağı sert açılar nedeniyle stresli bir atmosferde olabiliriz. Ay / Satürn karşıtlığı isteklerimizi yerine getirmekle ilgili maddi manevi anlamda blokajlara neden olurken gerginlik ve karamsarlık yaratabilir. Kendimizi istediğimiz gibi ortaya koyamayabilir; geri planda olmak zorunda kalabiliriz. Ailevi konular, eve dair işler,  parasal işler keyfimizi kaçırabilir; bu yüzden sabırlı ve kontrollü davranmamız gerekebilir.

Satürn’ün ardından öğle saatlerine doğru Ay Merkür ile de sert açı kuracak…Bilgi akışında doğruluğa önem verelim…Tartışma ve gerginliklere yatkın olacağımızdan söylemlerimize dikkat edelim…Israrcılıktan ve inatçılıktan uzak duralım…Günün bu saatleri anlaşma ve sözleşmeler için pek uygun değil…

Akşam saatlerinde ise Ay Uranüs gerilimli açısı da devrede gireceğinden huzursuz atmosfer uzayabilir. Ani beklenmedik gelişmeler; sürprizli, duygularımızın tetikleneceği durum ve koşullar ortaya çıkabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün kendin için bir şeyler yapmak, harekete geçmek için heveslenmene rağmen gelişen olaylar karşına engeller çıkarabilir. Sahip olduğun maddi değerleri muhafaza ederken, beklediğin haberlerin gelmemesi huzurunu kaçırabilir. Hayattan keyif almak için inat etmemen gerekiyor.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; aile fertleriyle iletişiminde sorunlar yaşanabilir, girişimlerin inatçı tavrından dolayı engellenebilir, öfkeni kontrol etmen gerekebilir. Gayrimenkul alım satımıyla veya taşınmayla ilgili hevesle harekete geçmene rağmen sorumluluklar seni durdurabilir. Duygularını bastırmak zorunda hissedebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde kendini engellenmiş hissedebilir, kendini ifade edemeyebilirsin. Rahat iletişim kuramayabilir, teknolojik aletlerde sorunlar yaşanabilir ya da sosyal medyada suçlamalarla karşılaşabilirsin. Neşeni ve iyimserliğini korumalı, kendine olan inancını ve güvenini yitirmemelisin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; ekonomik konularla ilgili girişimlerin risk içerdiğinden huzurun kaçabilir ya da beklediğin ödemelerin gelmemesi seni endişelendirebilir. Uzun vadede kendini güvende hissedebilmek için yaptığın yatırımlarda beklentiler içine girebilirsin. Yeteneklerini gösterebilmen için doğru ortamlarda bulunmalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; burcunda hareket etmekte olan Ay ile kendini ifade ederek, ön plana çıkabileceğin bir gündesin. Yakın ilişkide olduğun kişilerin seni engellemesi çatışmalara yol açabilir. Yine de fazla inatlaşmamalı, uzlaşmacı davranmalı ve cesaretini muhafaza ederek girişimlerde bulunmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün harekete geçmek ve olayları kontrol etmek için uygun olmayabilir. Görüşlerine ve düşüncelerine karşı gelişen muhalif fikirler içsel bir gerilime neden olsa da öfkeni yansıtmakta zorlanabilirsin. Bakış açını değiştirmen, gelişmeleri değerlendirmen ve söylemlerinde inat etmemen gerekiyor.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; arkadaşlarınla ve gruplar içinde aktif olmak, sosyal hayattan keyif almak isteyebilirsin. Ancak kendini güvende hissetmek için risk almamayı ve harekete geçmemeyi tercih etmen geleceğe dair planlarının da aksamasına yol açabilir. Sorumlulukların istediğin gibi davranmanı engelleyebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; karşındakilerin görüşlerinde ısrar etmesi senin de harekete geçmeni engelleyebilir. Aile baskısı ya da sorumluluklar hedeflerine varamamana neden olabilir. Kendini toplum içinde ifade etmek isterken; en yakınlarının sana güvenmediğini hissetmen öz güvenini zedeleyebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün ağzından çıkan sözlere dikkat etmelisin, çok basit söylemlerden bile suçlanabilir ya da sorumlu tutulabilirsin. Rahat hareket edemeyebilir, sosyal medyada istediğin çıkışı sağlayamayabilirsin. Günlük yaşamında alışkanlıklarına sıkı sıkıya bağlı olman harekete geçmeni engelleyebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sevdiklerin ve keyiflerin için yaptığın harcamalar finansal açıdan zorlanmana neden olabilir. Konforundan ve huzurundan ödün vermemek için inat etmen geleceğini de olumsuz etkileyebilir. Beraber çalıştığın kişiler ya da akrabaların içinde bulunduğun krizleri çözmene destek olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün iş birliği içinde olman, karşındakilerin şartlarına uyum sağlaman gerekse de kendi doğrularında ısrar edebilirsin. Hareketlerinin ve özgürlüğünün kısıtlanması ilişkilerinin de soğumasına yol açabilir. Aile ilişkilerinde yaşanan inatlaşmalar çatışmalara neden olsa da iyimserliğini yitirmeden harekete geçebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; yakın çevrenle ilişkilerde çatışmalar yaşayabilirsin. Düşüncelerinde ısrarcı davranman, günlük programını yetiştirememene neden olabilir. Enerjinin biraz düşmesi sağlığınla ilgili şüpheler duymana yol açabilir. Bir şeyleri yetiştiremediğin veya sonuçlandıramadığın duygusu hissedebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.