30 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Dün yaşanan sakinliğin ve huzurun aksine oldukça karmaşık bir güne uyanıyoruz. Hayal gücümüzün fazla çalışması bizi abartılı tepkiler vermeye ve büyük beklenti içine girmeye yöneltebilir. Ne istediğimize kendimiz karar verememişken gereksiz tartışmalara girebiliriz. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde yanlış anlamalar, yalan ve eksik bilgiler ya da kafamızda kurguladığımız konular yüzünden kırıcı olabiliriz. Duygusal iniş çıkışların çok yoğun olması kararsızlığa ve ilerleyememeye neden olabilir. Bugün net kararlar almamaya, suçlayıcı ve kırıcı olmamaya dikkat etmeliyiz. Atacağımız imzaların, yapılan görüşmelerin ve hesapların yanıltıcı olma ihtimali var ayrıca sakarlıklar ve unutkanlıklarda devrede olabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne biraz depresif başlamışken aldığın duyumlar, kulağına gelen dedikodular seni öfkelendirebilir ve kararlarından vazgeçmene neden olabilir. Bir türlü duygularını ifade edebileceğin bir ortam bulamayabilirsin. Harekete geçmeden önce iyice düşünmeli ve iletişim kanallarının tıkanmasına izin vermemelisin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün gelir gider hesaplarında tutarsızlık yaşanabilir, yaptığın harcamaları kontrol etmekte zorlanabilirsin. Hedeflerine varmak için attığın adımlar ekonomik engellerden dolayı ertelendiği için öfkelenebilir, yeni bir strateji geliştirmek yerine kararsız bir şekilde bekleyebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; kariyerinle ilgili yaptığın görüşmeler bir anda kesintiye uğrayabilir, toplantılarda hazırlıksız yakalanabilir ya da sosyal hayatında çatışmalar yaşayabilirsin. Aldığın kararlarda değişiklik yapmak zorunda kalabilir, belirsizlikten dolayı huzursuz olabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün olayları kontrol etmekte zorlanabilir, gizli ve kadersel gelişmelerin karşına çıkardığı engellerden dolayı kararsız kalabilirsin. Düşüncelerini ifade ederken anlaşmazlığa düşebilir ve çatışmalar yaşayabilirsin. Zor anlarında çok yakınlarında olan ve seni destekleyen kişilere başvurman faydalı olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugünlerde arkadaşlarınla aranda parasal paylaşımlarda bulunmamalı, borç alıp vermemelisin. Kredi, prim, komisyon, vergi, sigorta gibi konularda beklentilerinin karşılanmaması kararsızlığa ve belirsizliğe neden olabilir. Sezgilerinin güçlü olması çatışmaları önceden hissetmeni sağlayabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; iş ve sosyal hayatındaki girişimlerin, iş birliği içinde olduğun kişilerin tutarsızlığından dolayı engellenebilir. Karşındakilerin her şeyi senden beklediğini hissederek öfkelenebilir ve tepkini dile getirebilirsin. Toplum içinde kendini ifade etmeye çalışırken çatışmalar yaşanabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; beraber çalıştığın kişilerle yaşanan fikir ayrılıkları bir süre için işlerin durmasına ya da ertelenmesine yol açabilir. Gündelik işlerini yapmaya çalışırken de sakarlıklar ve aksilikler olabilir, zamanlamayı iyi yapamayabilirsin. En iyisi seni destekleyen aile büyüklerine veya üstlerine başvurman olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sevdiklerinle aranda finansal krizlerden dolayı yaşanacak çatışmalar önünü görememene neden olabilir. Keyiflerin için yaptığın harcamalar kontrolsüz borçlanmaya yol açacağından girişimlerini ertelemek zorunda kalabilirsin. Bugün fazla hassas ve duyarlı olduğundan sanatsal çalışmalara yönelebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; ilişkiler ve iş birlikleri beklediğin gibi ilerlemeyebilir, belirsizlikler, anlaşmazlıklar girişimlerinin karşısına engel çıkarabilir. Üstelik olayları kontrol etmeye çalışırken her şey daha fazla karışabilir. Mümkün olduğu kadar sakinliğini muhafaza etmeli ve çatışmalardan uzak durmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sakin ve hassas duygular içinde olmana rağmen yakın çevrenle diyaloğun hızlanabilir ve iletişimde yaşanan belirsizlikler ve yanlış anlaşılmalar birden çatışmalara yol açabilir. Verilen sözlerin unutulması ya da farklı aktarılması karmaşaya neden olsa da sonuçta otoriteni ortaya koyacak ve sorunların üstesinden gelebileceksin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; maddi, manevi değerlerinle ilgili kafa karışıklığı yaşayabilirsin. Ekonomik konularda kontrolü ele alamayışın sevdiklerinle çatışmana ve keyiflerinden ödün vermene neden olabilir. Sözlü tartışmalara girmeden önce durumu daha net ve objektif bir bakış açısıyla görmeye çalışmalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; ailenle ilişkilerinde birbirinizi yanlış anladığın ihtimalini de göz önünde bulundurmalısın. Girişimlerinde kararlı ve tutarlı davranmaman belirsizliğe yol açtığından çatışmalara neden olabilir. Bugün hassas ve duyarlı bir tavırlarla sevdiklerinin gönlünü almaya çalışman yerinde olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.